Jump to content

Dzīvoklis Pierīgā.


meeris
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    12

  • Ronalds

    10

  • Pirkss

    10

  • meeris

    19

+1 Ghost_AZ, un vislābākais motivators to būtu darīt siltuma skaitītājs katrā dzīvoklī, bet cik saprotu, tad padomju laikos izbūvētā cirkulācijas sitēma to neļauj darīt to pilnībā nepārbūvējot. Ja šāda iespēja būtu, ticu, ka pat nerenovētā mājā siltuma patēriņš nokristos pat 50%
Cita problēma it tā, ka mājas ietvaros, kur ir 50 dzīvokļi ir problēmas pat vienoties par kāpņu telpas tīrīšanu, nemaz nerunājot par lielākām lietām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Izdomāju apskatīt muteres rēķinu par siltumu Cēsīs.. Izrādās, tur cipars ir vēl lielāks 2.864

 

Nu ko es varu teikt... Es savai privātmājai tādu ciparu dabūt nevarētu pat ja izdomātu ar elektrību kurināt.

 

Apkures izmaksas bija viens no iemesliem kāpēc uzņēmos to čakaru ar mājas būvniecību..... Katrs, kas dzīvo privātmājā apstiprinās ka apkure pat izvēloties visdārgākos apkures veidus (siltumsūknis vai gāze) ir vairākas reizes lētāka kā dzīvoklī.

Link to comment
Share on other sites

Es savā laikā pirms gadiem 5 arī cītīgi meklēju dzīvokli Rīgā, Pierīgā (pat Tumšupē un tamlīdzīgās vietās). Bet beigās uzkapāju Rīgas rajonā māju (izmaksāja tābrīža 3istabu dzīvokļa cenu). Nelielu, ~100kvm. Bet ar piecām istabām un diviem sanmezgliem. Un vienas podiņkrāsns apkuri (ir arī elektriskās grīdas, bet tās tā arī nav izmantotas, nav bijusi nepieciešamība).  Un apkurē ziemas mēnesī aiziet ~0.15-0.30eur/kv.m. Savukārt ietaupīto veiksmīgi nodedzinu benzīnā braukāšanā uz darbu Rīgā. Katrai vietai un mitekļa veidam ir kāds pluss un kāds mīnuss. Visu izšķir kāposts. Un tas, vai kaimiņi kā tādi besī vai nē. Nopirks blakusdzīvoklī cukurgalva sabvūferi un varēsi pa sienām rāpot naktīs.... Man līdz tuvākajam kaimiņam vismaz puskilometrs (vai vairāk).

Labots - aviators
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ar komunikācijām nav problēma, tad viss ok, bet ir protams zemesgabali, kuros tā ir problēma.

Ok, toču var ar tvertni ierīkot, urbumu ūdenim izurbt un salikt sūkņu sistēmu, bet ja LatveNegro nepienāk tiešā tuvumā tad gan ir ziepe :)

 

Man māsai šitā jūrmalā - lieto netu ar puļķi - kaimiņi pateica - gar viņu sētas līniju nekāda rakšana nebūs, pofig ka sīka gofra, neļaus un basta - normālu netu ierīkot nevar. Pastāv protams jebelācijas ar radiolinkiem, bet tas jau ir cits stāsts :)

 

(ak jā, māsai Jūrmalā tieši arī ir - notekūdeņu bio-tvertne ar ēdelīgajām baktērijām, uzcēla māju un ieraka tvertni) :)

 

 

2,86/kv.m nu, tur var pēc visa spriežot atvērt publisko pirti un pelnīt naudu ar saņemto siltumu :D

 

Man Ogrē bija kkādi max 0,9 vai 1,... par saņemto siltumu pašos aukstākajos mēnešos.

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Nu ko es varu teikt... Es savai privātmājai tādu ciparu dabūt nevarētu pat ja izdomātu ar elektrību kurināt.

Pareizi Ronald, bet parēķini, kā Tu esi piesies, būvējis  atņēmis ģimenei naudu, jo vajadzēja ķieģeļus pirkt. Bet šeit cilvēks, neko nav maksājis, ir iegājis lētajā dzīvokli, pa lēto, un tad arī maksā par siltumu par apsaimniekošanu u.t.t. Krievu laikos cilvēki būvēja par savu naudu mājas, un vēl apkuri maksāja, visi, rēca, tad īre ar visu siltumu bija 25 rubļi, bet Tu maksā un ej ar savu apkuri. 

 

Tagad viss ir savās vietās, uzcēli savu būdu un rēc par apkures rēķiniem dzīvokļos, jo lai Tu maksātu mazāk, Tu esi strādājis. Tās ir arī pareizi.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Bez darba diemžēl nekas nenotiek! Tā nu viņš ir...

 

Tomēr ar dzīvokļu apkures cenām kaut kas nav kārtībā!

Man māja 144m2, ārējo virsmu, pa kurām noplūst siltums laukums ir 432m2 attiecība 3.

Bet piemēram 5 stāvu hruščovenei ar 4 kāpņu telpām, 80 dzīvokļiem, kopējo apdzīvojamo platību apmēram 4000m2, āra laukums ir apmēram 3500m2 (precīzi izrēķināt nevaru, nav pieejami hruščovenes rasējumi) attiecība ir 0.9 - vairāk kā 3 reizes labāka kā privātā mājā!

Pieņemot ka nesiltinātai hruščovenei sienu siltuma pretestība ir 3 reizes sliktāka, apkures izdevumiem būtu jābūt līdzīgiem, bet tas tā nav...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

 

 

Nu par Ādažiem/Stapriņiem - tur tirgo mājās. Par dzīvokļiem īsti nepateikšu. Ir Podniekos daudzīvokļu mājas. Arī Kadagā. Pārējais ir privātmājas. Ir privātmāju rajons ap Atara ezeru, bet tur bez auto nu nekādi. Analoģiski Alderos. Cenas - visādas. Ādažos pārsvarā skan latviešu valoda. Daudz autobusu uz Rīgu, darbadienu rītos pat 6 stundā. Veikali ir daudz - Apelsīnā ir Rimi+citi veikali, ir mazā MaXima, ir SuperNetto un Elvi. Saukas Jānis ar savām desām pašā centrā.
 

Bieži šajā forumā negadās kautko jēdzīgu uzzināt, bet daļēji pateicoties šim postam, pirms nepilnna pusotra gada es pārvācos no Ušakova pilsētas uz Ādažiem. Atbraucu, paskatījos, iepatikās, papētiju, nopirku, pārvācos. Ja neskaita 3x lielākus maksājumus par komunālajiem pakalpojumiem nekā tie bija Rīgā, tad esmu ļoti apmierināts ar šo izvēli un tāpēc ir jāiet tālāk.

Tagad meklēju zemes gabalu Ādažos/to tuvumā hatona būvniecībai. Budžets ir kādi 19k priekš zemes ar komunikācijām. 

Gribētos pēc iespējas tuvāk centram, bet esmu reālists un saprotu ka mans budžets to nepavelk. Tāpēc esmu atradis pāris gabalus kas izskatās priekš manis interesanti, piemēram:

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-lands/riga-region/adazu-nov/adazi/djjxf.html

vai

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-lands/riga-region/adazu-nov/alderi/hjdin.html

ir kādas atsauksmes par šiem diviem rajoniem?

Link to comment
Share on other sites

Skatoties pēc šīs kartes, tad tieši gabals Alderos pēc 500 gadiem atradīsies uz mazas saliņas, vai pat pludmalē... Nav jau slikti :)

Link to comment
Share on other sites

Pirmajam reālais laukums ir ~1100, jo virsū ir ceļa servītūts, kā noprotu. Stūrīti vēl ķer elektrolīnija. 

 

Otrajam jau pievienotās ZGR redzams, ka viss gabals 110kV līnijas aizsargjoslā. Elektromagnētiskais starojums vēl nebūtu nekas, bet uzcelt ta tur nekā neļaus. Nu OK, gar tālo malu varēsi 10m joslā kaut ko celt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tiešām vajag hāti otrā Daugavas pusē? Kaimiņos Babītes nov. tiek tirgots standarta 1200m2 zemes pleķis pa 20k. Ekstras - ciems meža vidū, svaigs gaiss, asfalts, elektrība, nav plūdu problēmas, līdz jūrmalai 10 min, bet līdz Rīgai nav jāstāv mūžīgos sastrēgumos pie pārslogotās Tallinas šosejas un pudeles kakla Juglā. 

Link to comment
Share on other sites

tad tieši gabals Alderos pēc 500 gadiem atradīsies uz mazas saliņas, vai pat pludmalē.

 

Baidos ka 500 gadus  gaidīt nevajadzēs. Ja būs sniegiem bagāta ziema, šis efekts būs jau nākošajā pavasarī! Iesaku atrast kādu vecu māju kaimiņos un pajautāt.

 

 

Tiešām vajag hāti otrā Daugavas pusē?

 

Daugavas otra puse stipri nosacīts jēdziens - atkarībā kur darbs ;)

Babītē nebija jautrības ar lidmašīnām? 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ronalds_

Babītē/Spilvē/Piņķos, jā, bet tālāk virs 7km no lidostas lidmašīnas traucē tikai īpašos laika apstākļos. Miestos tālāk uz Liepājas šosejas viss mierīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Par to ceļa servītūtu.. dabā viņš drīzāk pēc tāda shortcuta izskatās, nevis ceļa. Tur es domē apjautāšos. Varbūt viņu var nahrenizēt, sētu riņķi, lai brauc apkārt.

Par plūdu riskiem arī iedomājos, painteresēšos par statistiku un cik tur līmeņu atšķirība starp upi  un zemes gabalu.

Par Alderiem skaidrs.. tur bia līdzīgs gabals kautkur otrā ielas dalā, jāpaskatās būs tas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ieteiktu noskaidrot, kam tas ceļš pieder. Zemes ceļš, kas pieder 100 īpašniekiem kā domājamā daļa, ir sliktākais kas var būt - asfaltu neredzēt kā savas ausis un smiltis starp zobiem būs vienmēr.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Baidos ka 500 gadus  gaidīt nevajadzēs. Ja būs sniegiem bagāta ziema, šis efekts būs jau nākošajā pavasarī! Iesaku atrast kādu vecu māju kaimiņos un pajautāt.

Nebūt ne. Alderi ir Baltezera augstajā krastā, nekādi plūdi tur nedraud. Nezinu kā jāpaceļas ezera līmenim, lai Alderi dabūtu plūdus, Mazais Baltezers ir tādā kā "bedrē" visapkārt ap to krasti ir diezgan augsti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par to ceļa servītūtu.. dabā viņš drīzāk pēc tāda shortcuta izskatās, nevis ceļa. T

Ne jau tas kas pāri iet, tas it kā nav, bet tur tas, kas ar līkumu, tur kaut kas dīvains rādās, tā kā bez maz vai pieturvieta ieplānota. 

Link to comment
Share on other sites

Skatos ka Alderos ir vēl dažas opcijas.

Kas ar plūdu iespējamību Gaujā pie Ādažiem? Ir vispār kautkas dzirdēts par tādiem?

Link to comment
Share on other sites

Gar pašu Gaujas malu ir iespējams. Tālāk gan ne. Es gan dzīvoju Stapriņos, otrpus Tallinas šosejai.

Skatoties kur Tu skaties mitekli.

Link to comment
Share on other sites

Rekur uzzīmēju. Ar zilu pamatgabals. Ar sarkanu ir izdalīts ceļa gabals ar savu kadastra numuru. Nez kāpēc to gan nerāda kadastrs.lv

http://balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash=wewfyu&centerx=522306.52298705047&centery=6325919.696723447&zoom=-2&layer=map&ls=o


Katrā gadījumā nenāk par sliktu uztaisīt saraksti ar katru tirgoni, lai sūta ZG un plānus, ja jau nav ielikts. Ja ir ielikts un zināms kadastra numurs, tad var arī par dažiem EUR tikt pie ZG, redzēt kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja salīdzina konkrētos piemērus, tad izteikšu savu subjektīvo viedokli. Tā zeme Krūkļu ielā ir konkrētā čuhņā, ceļš pat nav pat ar šķembām un ļoti ilgi jāgaida, kas tur vispār būs.

 

Otram gabalam līdz asfaltam nav tālu jākratās un līdz ar to var dažus simtus metru pieciest. Īsti nevar saprast, bet ja tiešām tur tam īpašumam iet pāri augsprieguma līnija, tad būs kaudzi neērtību jāpacieš un daļa teritorija būs ar apgrūtinājumiem. Vismaz goggle street rāda, ka tā iet pāri blakus esošai Kanāla ielai. 

 

Pats galvenais ir aizbraukt un uz vietas skatīt, kā tur izskatās. Dažiem patīk smuki nobildēt, bet tieši blakus ir izgāztuve vai kāds ļoti "estētisks" grausts.  

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Babītē nebija jautrības ar lidmašīnām? 

 

Pat Zoļikā pie/aiz Orange vai kā nu to tirgošanās centru sauc bieži lido pāri lidmašīnas un pazūd mob. sakari. Vismaz tā runā. Lidmašīnu "ceļš" atkarīgs no vēja virziena.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vismaz goggle street rāda, ka tā iet pāri blakus esošai Kanāla ielai. 

Google street tur bijis bail iekšā braukt.

Bet sludeklim jau ir klāt plāns ar visu līniju. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ā, jā nepamanīju plānu. 110kV pie mājas es negribētu. Tāpēc jau cena tāda nosacīti zema. 

Link to comment
Share on other sites

Nūrnieku iela ir zemes ceļš. Un applūst tur gan - applūda dažas ielas (Nūrnieku toč applūda), kad bija tas ūdeņainais pavasaris pēc ļoti sniegotās ziemas, 2010. gads, ja nekļūdos.

Tagad gan tur dambis uzbīdīts bet vienalga. Es tur māju nepirktu. Ja grib māju, kurai pie durvīm ūdens, tad vai nu jānodrošinās, vai jārēķinās, ka ūdens var ienākt iekšā mājā kādreiz.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Gar pašu Gaujas malu ir iespējams.

 

Paša Gaujas mala ir diezgan stiepjams jēdziens! Esmu savām acīm redzējis kā netālu no Līgatnes, Skaļupēs pāris gadi atpakaļ Gauja bija uzkāpusi pa kādiem metriem 10 un appludinājusi pļavu kādus 300m no upes. Nekad nevarēju iedomāties ka tik pamatīgi līmenis var celties! Katrā ziņā jāprasa ilggadējiem vietējiem kā tur ir ar plūdiem! Un ja ir kaut neliels applūšanas risks - nu i nafig to gabalu! 

 

Par tiem 110kv - vai tik tur nav plānots rekonstruēt tos 110kV uz 330kV.... Tad jau aizsagjosla būs vēl lielāka un problēmu vairāk!

 

Attiecībā uz grants ceļu - es tur absolūti nekādas problēmas nesaskatu, ja vien nav pie pašas mājas ar intensīvu satiksmi - tad gan putekļi visu vasaru būs jārij....! 

 

p.s  Secinājumi - viens gabals palu zonā, otram blakus 110 kV līnija -  es nevienu nepirktu! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ā, Silakrogs - Manā skatījumā lielākais mīnuss - DSL tikai

Ko saka LMT 4G?

Link to comment
Share on other sites

Šis jau izskatās krietni labāk. Protams ka uz vietas jāskatās! 

Liela atšķirība, ka vismaz pēc sludinājuma īpašnieks pa tiešo pārdod, bez starpniekiem. Jāņem vērā ka starpnieks paņem vismaz 10%, ja ne pat 20 - 30 % no darījuma summas, principā ne par ko! 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir normāls grants ceļš, kurš turās kopā, bet ir tādi ceļi, kuri sastāv no būvgružiem un pavasaros jābrien ar gumijas zābakiem. Man pie mājas arī ir grants ceļš, kuram ir vietējo entuazistu pulciņš, kas pasūta greideri, pa brīžam uzber šķembas, lai galīgi nebrūk kopā. Minētais piemērs bija ceļš, kuru varētu saukt par iebrauktu pļavu. 

 

 

Attiecībā uz grants ceļu - es tur absolūti nekādas problēmas nesaskatu
 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Attiecībā uz grants ceļu - es tur absolūti nekādas problēmas nesaskatu

Es runāju par konkrēto ceļu un tā stāvokli, nevis vispārīgu grants ceļu, kuri Latvijā mēdz būt ļooti labi.

 

Priežu iela, kad beidzas asfalts, ir melnās zemes ceļš, negluds, bez normāla grantējuma, nevis tas, ko varētu uzskatīt par normālu grants ceļu.

Un ņemot vērā, ka Ādažu novadā remontē tikai tās ielas un ceļus, kuriem var izsist ES finansējumu (Sprindžuka vārdi), tad tā ir vēl viena nianse kuru jāapsver. 

Ja vien tur nedzīvo kādas Ļoti Augstu Situētas Personas ar Sakariem Kur Vajag, tad normālu granteni tur neredzēt, par asfaltu pat nerunājot.

 

Man personīgi grantēta iela pie mājas riebtos, gan putekļu dēļ, gan arī tāpēc ka man gribas auto uzturēt daudzmaz tīru, nevis mūžam braukt ar noputējušu.

Paša Gaujas mala ir diezgan stiepjams jēdziens!

Tur nav tālu no upes un es jau minēju, ka Nūrnieku iela 2010. gada pavasara lielajos plūdos applūda. Togad gan applūda arī lokācijas, kuras normāli neapplūst.

Tomēr ar tādām niansēm jārēķinās. Kā jau minēju, nu ir aizsargdambis, bet vienalga. Es neriskētu.

Atradu vēlvienu variantu Alderos uz tās paša ielas.

Tas jau ir patālu no ezera. Tur šķiet, viss ir gazificēts. 

LG protams kāš par pieslēgumu, bet tā ir viena opcija vairāk, kuru izmantot vai neizmantot - katra ziņā.

Laba vieta. Tur savulaik zēni sacēla mājas, ka nu tik būs bums un varēs tās tirgot citiem pa mega naudām, tad atnāca polārlapsa un mājas stāv nepabeigtas.

Vienīgais mīnuss - autobuss gar Alderiem iet 2x dienā, pilnīga atkarība no auto.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Jā, gāze tur ir. 


 

 

dažu gadu ir bijis zem ūdens, tur gan dambis nekāds, bet arī te, kur dambis solīds:

Ne pa veltu tur gar tām upēm vēsturiski ir brīvi gabali. Neba jau nu agrāk cilvēki bija muļķi, ka nebūvēja smuki pie upītes. Tagad visi pisnesu uztaisīja uz tīriem gabaliem. Padomju laikos tur atļāvās dārziņus iedot, kas bija OK, jo pavasarī lieks ūdens dobei netraucēja, kur pēc mēneša stādīs kartupeļus. Arī kāda ābele un plūme to pārdzīvoja. Tad ļauži izdomāja, ka var taču uz šī pleķīša arī kādu māju uzbliezt. Un taču vēl upīte tuvu, ku jauki :) 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet ir tādi ceļi, kuri sastāv no būvgružiem un pavasaros jābrien ar gumijas zābakiem

 

Nu nu!  Man arī uz mana pievadceļa virskārtas (200m) ir būvgružu šķembas. Tiesa gan es nevis viņas bēru dubļos, bet traktors nostūma virskārtu, sabērām drenējošo smilšu slānu, pa virsu škembas. Ideāli. Mežaveci tevis minētais grants ceļš ir nepareiza grants ceļa piemērs. Ja pamatne nav sagatavota, tad dubļos ļoti daudz sķembu var sagāzt, bet jēgas nekādas..... Man pie sievastēva tā ir! Protams, pērkot grūti noteikt kas un kā!

 

Es teiktu ka nevajag steigties ar pirkumu - pa ziemu tā vai tā neko nebūvēsi, bet pavasarī varēsi paskatīties kādi ir ceļi, kā uzvedās tuvumā esošās ūdenstilpnes, vai nav ļoti slapjš. 


 

 

Jā, gāze tur ir. 

 

Īsti neredzu uz gāzi kā plusu skatīties - CNG piegādes LV ir 100% no Krievijas gribas atkarīgas, bez tam ir tik pat automatizēta alternatīva - siltumsūknis vai pa pusei automatizēts kompromiss granulas.  

Link to comment
Share on other sites

Ar to ūdeni jau ir tā, ka tur vienu gadu ir, pēc tam 10 gadi OK. 

Es Jūrmalā mantotā mājā nodzīvoju 6 gadus, tad 3 gadus pēc kārtas pavasaros bija plūdi sētā. Visā Jūrmalā jau gandrīz bija, lai gan pirms tam neviens neko tādu īsti neatcerējās. Tagad atkal 2 gadus sauss. Kas to zina, cik ilgi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ronalds_

Ja tie 200m ir tavs gabals, tad pats arī atbildi par to gabalu, šķūrē sniegu un viss kārtībā. Ja par to "šķembu" ceļu braukā vēl 20 kaimiņi, tad rēķinies, ka viņš būs sliktāks cik slikts vien var būt, jo tu nezini vai pēc gada no tuvējā meža nevedīs ārā baļķus un ceļu pārvērtīs par mēslu bedri. Kā vienmēr, šādos gadījomos neviens ne par ko neatbild.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar to ūdeni jau ir tā, ka tur vienu gadu ir, pēc tam 10 gadi OK.

 

Jā - super - ik pa 10 gadi kapitālais remonts mājā! Vācam nost uzpūtušās grīdas, plēšam nost slapjo rigipsi, metam ārā slapjo vati..... Pārtaisām, žāvējam..... 

Bez tam plūdu laikā nestrādā kanalizācija, un ja lokālā ūdensapgāde, tad pa krānu tek gandrīz kanalizācija....  Un tāds bonuss, kā peldēt līdz mājai vai ar laivu!  :D :D :D 

 

Nē - no vietām kur ir kaut minimāls plūdu risks jāturas pa gabalu! 


 

 

Ja tie 200m ir tavs gabals

 

Manā gadījumā tas ir mans servitūta ceļš - pats uzbūvēju, pats maucu, pats laboju.

 

Bet nu ja tas ir kopīpašums, pa kuru braukt var daudzi, bet labot neviens negrib.... 

Link to comment
Share on other sites

Man tas ūdens pie mājas, vai nedod dievs pašā mājā, nafig nav vajadzīgs. Es vienkārši skatos pēc zemes pleķa pēc iespējas tuvāk Ādažu centram.. kur arī visticamāk ka sīkie skolā ies. Apskatu variantus kas ir manā budžetā un tādu nav baigi daudz. Negribās jau arī dzīvot kautkādā nekurienes vidū ar pilnīgu atkarību no mašīnas (Āņi piem). 

 

Vēl jau ir Tallinas šosejas otra puse, bet nav īsti skaidrs, kā no turienes normāli pat līdz veikalam ar kājām aiziet.

 

Ja par ūdens tuvumu, tad pašlaik dzīvoju uz gaujas ielas kautkur 250m no gaujas un tikpat no vējupes.. Nezinu cik reāli bija plūdu draudi pirms dambja uzbūvēšanas, bet neliekās ka šī vieta varētu applūst.

 

 

jebkurā gadījumā, cenas liekas diezgan kosmiskas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...