Jump to content

Plīsis ūdens vads


Prime
 Share

Recommended Posts

Labs vakars tautieši

 

Situācijas izklāsts:

Privātmāja - ir ievilkts ūdens vads uz aku.

Akā ir galvenais skaitītājs un tad sadalītājs un abām mājām.

20.01 vakarā uzgāja gaisā truba pirms galvenā skaitītāja, ko bija ievilcis Jūrmalas ūdens.

Šodien saņēmu rēķinu un 7 kubi notecināti, vidēji man ir 1.5 kubs.

 

Jautājums.

Kā rīkoties tālāk?

 

 

Paldies par atbildēm un atsaucību

Link to comment
Share on other sites

kas notika trubai?

un kā var privātmājā notecināt tikai 1,5 kubus mēnesī? tur kāds dzīvo vispār?

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

nevertell

A nafig mazgāties, ja var nemazgāties ?

Varbūt viņš mēģina šķirties.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Neko nesaprotu - kā skaitītājs var kaut ko skaitīt, ja kaut kas plīsis PIRMS skaitītāja?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja pirms skaitītāja, tad tā ir piegādātāja jurisdikcija un lai tas zudumus apmaksā. Protams, pie nosacījuma, ja bojājumi nav izraisīti uzturēšanas vainas dēļ.

 

  Bet 1.5m3/mēnesī nozīmē, ka tur neviens nemazgājas, lieto tikai ateju, ūdeni tējai un ēšanai.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bet tak kāds to trubu salāpīja vai joprojām tek? Kas to veica - Jūrmalas ūdens, kaimiņu Vasīlijs vai pats? Ir kaut kāds papīrs (akts), kas apliecina, ka plīsusi truba?

Link to comment
Share on other sites

Avārijas dienests veica visus darbus. Atbrauca izsūca aku, noslēdza trubu, nomainīja to detaļu pieslēdza ūdeni un aizbrauca.

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Pirmais, kas ienāca prātā. Tur kas bija samuģīts ar to skaitītāju un tas rādīja tos 1,5 m^3, atbrauca avārijas dienests, salaboja, saslēdza visu kā nākas, un sākās daudz maz reāli ūdens patēriņa rādītāji. Neviens man neiestāstīs, ka 1,5 m^3 ūdens mēnesī ir normāli. Skaitam kaut vai to, cik ūdens podā aiztek: viens cilvēks čurā kā minimums savā mājā 2 reizes dienā, no rīta un vakarā, tas jau ir ap 20 l, mēnesī sanāk 600 l (ciešoties :) un tikai vienam cilvēkam). Tad, tiešām tajā mājā neviens nemazgājas, vispār nemazgājas, nekad un nekādā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

"Kā rīkoties tālāk?"

 

Skatīt Prime parakstu.

 

Neesi kapeik p*sējs un atbalsti vietējos uzņēmumus

 

Visādi, citādi, ja ūdens rādījumi nodoti katru mēnesi, skaitītājam pārbaudes termiņš nav iztecējis, tad lai JŪ noraksta uz savas daļas.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Viss rādījumi ir nodoti laicīgi. maksājumi veikti laicīgi. kas vainas 1.5 - 2 kubiem aukstā ūdens, karstais man ir 2-3 kubi?


Pardon steigā neprecizēju šo lietu

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
Viss rādījumi ir nodoti laicīgi. maksājumi veikti laicīgi. kas vainas 1.5 - 2 kubiem aukstā ūdens, karstais man ir 2-3 kubi?

 

A kur privātmājā tad karstais ūdens rodas, ja ne no aukstā, izejot cauri maģiskām iekārtām? Ja skaitītājs tagad 4,5 - 5 kubu vietā rāda septiņus, skāde nemaz nav tik liela un pats arī ne tik netīrs.

 

Atbildi uz galveno jautājumu tev jau deva.

 

Starp citu, par to "pirms". Ja pirms skaitītāja, skatoties no tavas mājas, to mierīgi var piešūt tev. Ja pirms skaitītāja, skatoties no akas puses, tad tev nekādi bonusa kubi nevar rādīties.

Labots - iThrowToilets
Link to comment
Share on other sites

nu kā tad īsti ir: tev akā ir viens skaitītājs, kurš mēnesī uzrāda 1.5m3, vai tev tomēr ir skaitītājs aukstajam ūdenim 1.5m3 + karstajam 3m3?

 

sākumā raksti, ka akā ir kopējais skaitītājs ar 1.5m3 patēriņu, tad izrādās, ka kaut kur redzi arī, ka siltais ūdens patērējas 2-3m3

Link to comment
Share on other sites

Nākotnes karus prognozē nevis naftas dēļ, bet tīra dzeramā ūdens dēļ. Spainis tīra ūdens čuriņas noskalošanai - ļoti izšķērdīgi pagaidām dzīvojam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vvv, 27 Jan 2014 - 20:52, teica: viens cilvēks čurā kā minimums savā mājā 2 reizes dienā, no rīta un vakarā, tas jau ir ap 20 l

 

khmm... kaa lai tev pasaka taa maigaak?... tev snukjis un lielaas ausis netraucee?

:lol: Ja cilvēks podā pačurā, tad ūdens tērējas no tā, ka podā tiek nolaists ūdens (noapaļojot ap 10 l reizē). Biedrs drunk_lizard to pamanījās iztulkot tā, ka tiek izčurāta ziloņa deva :lol:. Tak ūdens patēriņš šeit, ne notekūdeņu daudzums ir satraukuma iemesls tēmas autoram.

Link to comment
Share on other sites

Atceros, viena kolēģīte savulaik bija noīrējusi istabu, mājas saimniece, vecenīte, taupīja uz to, ka nenoskaloja podā urīnu, ūdeni podā nolaida, tikai, ja pa lielo. Vo, vecenītei ietaupījums sanāca. Tā kolēģīte, lai arī viņai tā īrētā istabiņa ļoti patika, pameta to māju tikai dēļ tās vecenītes ieraduma neskalot podu pēc čurāšanas. Stāsts par ūdens patēriņu, klozetpoda lietošana tērē daudz ūdens, ja kāds man stāstīs, ka mēnesī iztērē 1,5 m^3 ūdens, tas man liks domāt, ka viņš nenolaiž podā ūdeni pēc lietošanas :).

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

A kāpēc jūs domājat ka šis mājās mīž un... khm. Moš laukā šim sirsniņmājiņa?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ja kāds man stāstīs, ka mēnesī iztērē 1,5 m^3 ūdens, tas man liks domāt, ka viņš nenolaiž podā ūdeni pēc lietošanas

Tieši tā daudzi centa taupītāji arī dara, rokas pēc atejas, protams, tāpat nemazgā... 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

 

 

rokas pēc atejas, protams, tāpat nemazgā... 

Jā, un trīskāršo papīru lieto pa vienai kārtai ..... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Priekš kam tualetes papīru, var jau dupsi lielveikalu akciju bukletos slaucīt, ja nu pavisam ekonomiski - var neslaucīt nemaz.

 

Var jau būt autors krāj lietus ūdeni, kausē sniegu.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Akā ir galvenais skaitītājs un tad sadalītājs un abām mājām.

 

7 kubi notecināti, vidēji man ir 1.5 kubs
Tad tev tur aiz galvenā skaitītāja uz katru māju ir vēl pa skaitītājam? Citādi jau uz dullo jāraksta, cik kurš patērējis.

 

 

 

kas vainas 1.5 - 2 kubiem aukstā ūdens, karstais man ir 2-3 kubi?
Tad tai akā ir arī karstais, droši vien pēc tādas pašas šnites, kā aukstajam.

Citādi tu mistiku sarakstīji.

 

 

 

uzgāja gaisā truba pirms galvenā skaitītāja, ko bija ievilcis Jūrmalas ūdens. Šodien saņēmu rēķinu un 7 kubi notecināti

Tad jau tavs skaitītājs neko nav saskaitījis un nākamos 3 mēnešus varēsi nemaksāt, jo pēc taviem skaitītāja rādījumiem būs pārtēriņš radies.

Vai arī tu kaut ko nedastāsti.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Un krāsns/plīts iekuršanai arī labākie no irl spamiem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ar glancētajiem Maximas bukletiem man krāsns švaki iekuras, bet rimi spams labi deg. Pārākums kā saka pat vienkāršās lietās.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kā man tev vēl paskaidrot, ka ir IP manuāli ievadīta datoram un internets neiet to pašu IP ievadot jaunam datoram.

Link to comment
Share on other sites

Baigās promiles tur autoram laikam. Uz kā zemes tā aka, mājas atsevišķiem klientiem vai vienam? Bezsakars kaukāds. Apsaimniekotājs tām mājām ir vai nav? Un to daļu, kur aka un vadi uz mājām kas apsaimnieko, zeme kam pieder? Baigā bezsakarā tas topiks iesākts. Kristāla lode vajadzīga;).

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, kas to aku ar " galveno skaitītāju " apsaimnieko ar tad eksistē.

Tad tālāk mājas skaitītājs cits, pie ievada mājā? Nu pēc tā, plus droši ka * zudumi *, tāpēc kubi vairāk jāmaksā. Nākamā rēķinā droši ka tik daudz nebūs.

Nav daudz, miegs vēl nenāk.

Link to comment
Share on other sites

Sis ir labs vecgada topiks :sarkasms: Laimigu Jauno gadu visiem :drinks:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Reiz jau teicu, ka duraks tas b25 un aizdomīgs - baigi gudrais visās jomās, te paņem prastu, sadzīvisku jautājumu un pi3dec.

Stulbums lien pa visām vīlēm laukā, tik pats to neredz un attiecīgie antiņi apkārt arī ne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...