Jump to content

Canon SpeedLite 270EX II zibspuldze!


Aspire
 Share

Recommended Posts

Sveiks, Forumiet.!

 

Es noskatījis Canon SpeedLite 270EX II  ​zibspuldzi.... universālu zibspuldzi it "visiem gadījumiem"

 

Vai zibspuldze Canon SpeedLite 270EX II ir pilnībā saderīga ar Canon EOS 400D

 

Jo cik es skatos pats EOS 400D neatbalsta nekādu settingu uzstādīšanu (zipenei) , to jādara "pašā " zipenē un daļa uzstādījumu nemaz nav pieejami?

 

http://www.bhphotovideo.com/c/product/754467-USA/Canon_5247B002_Speedlite_270EX_II.html

 

http://www.canon.co.uk/for_home/product_finder/cameras/digital_slr/eos_400d/

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man palūdza sameklēt zibspuldzi.

Meklējot forumos atdūros pret :

 

 

 270EX and am all set to learn about creative flash photography. One problem, I have an EOS 400D and it appears as though there's no ability to access the 'flash control' menu.

 

Interesē zibspuldze amatierim. Zibspuldze dzimšanas dienas baļļukam!

Link to comment
Share on other sites

OK. 

Palieku uz Metz AF-1...  

Izskatās, ka tā būtu piemērotākā!

Link to comment
Share on other sites

Tai mazajai nav praktiski nekādu manipulāciju iespēju - grozās tikai vertikāli. Jauda ar diez ko liela nav.

Metz tajā cenu kategorijā būs krietni vien parocīgāks un lietojamāks - gan normāli grozās uz visām pusēm, gan ir manuālie iestatījumi...

Kaut kā tā...

Link to comment
Share on other sites

@@Mezavecis - nekā diža jau nav - tikai 4 jaudas. Par to naudu īsti neko vairāk arī nevajadzētu gribēt - vienkārša TTL zibspuldze iesācējam.

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Ķīniešiem ir diezgan laba alternatīva - YONGNUO YN-560 II. Nav TTL toties par tādu cenu sanāk diezgan laba zibene. Neesmu vēl izmēģinājis, mēģinājumam pasūtīju vienu papildinājumam pie SB-910, kad saņemšu, atstāstīšu kā strādā.

Link to comment
Share on other sites

Tā Yongnuo  ir ĻOTI laba par savu cenu - biju tādu iepircis... Vienīgi lietot kā primāro diezgan pagrūti bez TTL, tāpēc likvidēju :)

Link to comment
Share on other sites

Primārā man ir Nikon SB-910, šitādu Yongnuo ja patiks ņemšu vismaz vēl vienu. Šī izmaksāja jauna 45 EUR, bet ja vajag ar TTL, tad ir, piem., Yongnuo YN-565EX. Tik gandrīz 2x dārgāja - 80 EUR, kas arī nav daudz. Kamēr mācos, pārslēdzu SB-910 uz Manual, TTL slēdzu tikai kad nav laika eksperimentēt.

Link to comment
Share on other sites

Iegādāju Metz 44 AF-1 !

 

 

Esmu vairāk kā apmierināts!

 

 

Paldies martinno  par info !

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...