Jump to content

SDHC karte nogļukojās.


martvigs
 Share

Recommended Posts

SDHC karte - Kingston - 8GB. Lieta tāda, ka fotoaparāts nevar nolasīt to karti, rāda , ka - Ошибка карты памити - Карта памити блокирована. Ieliku karti karšu lasītājā, bet kompis karti neredz. Ko darīt????

 
Formatēt ar negribās, jo vajag dabūt bildes ārā
Link to comment
Share on other sites

Ļoti iespējams, ka karte atdevusi galus, un to pat formatēt neizdosies.

Link to comment
Share on other sites

Lock nestradās.

 

Iespraužot karti fotoaparātā un fotoaparātu pieslēdzot pie PC, parādās removable storage - 0 bytes

Link to comment
Share on other sites

Man īsā laikā nobeidzās jau 3 gab. Kingston 16GB MicroSD kartes (liekas, ka bija 10. klase). Pirmo nopirku 1. septembrī, otru nopirku kaut kad oktobrī. Pēc kādas nedēļas nomira 2. karte ielikta jaunajā Lenovo A660 telefonā. Viekalā man to samainīja pret jaunu tieši tādu pašu. Pēc kādas nedēļas arī tā nobeidzās. Nodomāju, ka laikam telefonam kaut kāds gļuks, ka čakarē visas MicroSD, un citā veikalā nopirku kaut kādu Samsung karti (liekas, ka bija 6. vai 8. klaes) un tā darbojas vēl ar vien, bet 1. karte (pirkta 1. spetembrī) planšetē veiksmīgi nodzīvoja līdz šā gada janvāra vidum un arī nomira. Tagad man uz rokām ir 2 beigtas MicroSD, kurām jāmeklē čeki un jāmēģina apmainīt pec garantijas.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kaut kāda brāķa partija būs patrāpijusies Kingstonam. Man te pēdējo mēnešu laikā jau 2 gabalas Kingston, aizgāja pie tēviem, pie kam pēkšņi un tikai pāris mēnešus lietotas!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

kingstonam tač -All Kingston SD, SDHC and SDXC cards are backed by a lifetime warranty. stiep atpakaļ , sūdzies , un prasi jaunu . :)

cerams nepirki ķīniešu latgalītē. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tev vajag bildes, bet no manis ieteikā tu neko nesaprati tad nāksies samaksāt kādam par darbu.

Link to comment
Share on other sites

->Udakuks

Man arī vienā kartē bija bildes, bet nekas neatlika cits kā nobirdināt asariņu, nolamāt pašam sevi par to, ka laicīgi nepārkopēju bildes uz datoru un aizmirst.
Kas tā ir par tādu brīnumaino programmu, kura prot izvklt datus no SD kartes, kura pieslēgta pie datora vispār neuzrādās?
Tas, ka fotoaparāts raksta "Atmiņas kartes kļūda" (un ko tad citu lai raksta fotoaparāts, ja karte beigta), un tas, ka fotoaparāts, pieslēgts pie datora uzrāda karti ar 0 baitu izmēru nenozīmē, ka tā karte vēl strādā. Arī ieliekot to bojāto karti ārējā karšu lasītājā, datorā uzrādīsies viena vai vairākas kartes, bet tas nenozīmē, ka karte vēl strādā un no tās ir iespējams kaut ko nolasīt. Fotoaparāts pieslēgts pie datora arī ir vai nu kā ārējais karšu lasītājs, vai nu kā PTP ierīce (Picture Transfer Protocol). Gan jau, ka pie datora kaut kas uzrādītos arī tad, ja fotoaparātā vispār nebūtu kartes.

 

P.S. Ja Tu nodarbojies ar datu atjaunošanu no SD kartēm slīpējot tām nost plastmasas pārklājumu un pieslēdzoties pa tiešo pie atmiņas čipa, tad „cepuri nost” - zināšu kur nākamreiz griezties ar datu atjaunošanu no beigtām SD kartēm, bet ja Tu to tomēr nedari, un viss ko māki ir darbināt GetDataBack, tad tik gudri mēs te visi esam.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Firza, man pieslēdzot fotoaparātu pie PC parāda, ka kartei ir DCF failu sistema.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pieslēdzot fotoaparātu pie PC
Kādā režīmā fotoaparāts tiek slēgt pie datora: kā Mass Storage vai kā PTP?
Ja tas ir kā PTP, tad šādā režīmā neviena datu atjaunošanas programma nemācēs strādāt. Vajag lai atmiņas karte būtu kā Mass Storage, un labāk to slēgt pa tiešo pie datora atmiņas karšu lasītāja. Nu, ja datorā, atmiņas karte vispār neuzrādās, tad karti var izmest (nest atpakaļ uz veikalu pa garantiju). Datus, no kartes, kas datorā nav redzama neizdosies atjaunot. Nav tādas programmas ar ko to varētu izdarīt mājas apstākļos. „Nemājas apstākļi” ir izmantot aparatūru SD kartes korpusa noslīpēšanai (nezinu vai tāda vispār eksistē) un pieslēgšanās pa tiešo atmiņas čipa. Ja tāda lieta eksistē, tad tas prieks nebūs lēts, un neviens nedos garantiju, ka datus vispār varēs nolasīt.
Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

tak kingstoni ir mēsli - nevajag viņus pirkt. tāpat kā adata. Sprāgst kā mušas un vēl atrūmi neatbilst klases standartiem.
tad jau labāk sandisk vai samsung paņemt.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

TheSorrow. Man ar tā sāk likties. Draugs 2 adu laikā bildējot ar Canon EOS 1100D nobeidza 2,3 Kingston kartes pa 32GB


Tagad palasot forumu, laikam tomēr neizdosies dabūt tās bildes ārā no tās kartes, kā firza teica. 

 

Tad nu lai neveidotu jaunu topiku uzprasīšu, kādas kompānijas karti man pirkt, kura ilgāk dzīvos?

Labots - martvigs
Link to comment
Share on other sites

 

 

kādas kompānijas karti man pirkt, kura ilgāk dzīvos

Ņemot vērā, ka šobrīd VISS tiek ražots Ķīnā, nav svarīgi, kādu zīmolu Tu pērc. Viss ir vienlīdz cūdīgs.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Kāda starpība kur ražots? Kāpēc jāraksta obligāti tādas muļķības. A ja nu uz Mēness ražots, ko tad?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

 

 

Ошибка карты памити

Ошибка карты памити

Tieši tāda pati situācija un Kingston karte. Nogļukoja pirms dažām dienām. Iekšā UK ceļojums...

Karti fiziski neredz PC caur karšu lasītāju. Caur fočiku SAMSUNG NX1100, arī netieku klāt caur PC Devices. Itkā Troubleshotings ir Driveris, bet to man neizdodas atjaunot. Mass Storage, ja kas, izsaktas pieslēgums. 

Kās ir ticis galā ar šādu problēmu? Pāris programmas izmēģināju, protams neredz karti, lai ko atjaunot varētu sākt.

Link to comment
Share on other sites

Firza,

To es sapratu ka jāiejaucas fiziski, izlasot visu topiku.

Tāpēc jautāju vai kāds ir ticis galā ar šo problēmu un vai var ieteikt kur to Rīgā kāds profiņš var atrisināt?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Var vai nevar, to tev tikai pats profiņš arī pateiks. Meklē tādu biedru Triton rokā.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, viena, vārdā nenosaukta firma, tikai par „diagnostika par bojājuma rakstura noteikšanu un informācijas atjaunošanas iespēju no USB Flash, Compact Flash un t.t. (Jebkuriem atmiņas kartēm no foto)” prasa € 20, bet par pašu datu atjaunošanu vēl sākot no € 85.
Ja bildes nav > € 100 vērtas, tad izmet to karti, jo pašam tur nav ko labot.

Link to comment
Share on other sites

Paldies. Izskatās ka nāksies izmest to karti. Kādi ~25eur ir max ko varētu samaksāt par apucveni 50 bildēm no Londonas. Ja kāds ir ar mieru uzņemties, tad tikai esmu ar mieru par pēcapmaksu, jo jāzina ka ir rezultāts.

Turpmāk vairs Kingston nepirkšu. Pirms kāda gada ieberzos ar 32GB flešku 3.0, nomainīja man uz jaunu, jo nebija darbināma, lai gan PC to redzēja.

Ceru ka 240Gb Hyper Kingston SSD tomēr izturēs, testos ir TOP3

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Taisi back'upus biežāk tam Kingston ssd, lai aplauziens nav tik liels. Tev testus, vai tomēr lietošanai?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Uz SSD nekas traki svarīgs jau nav, griežas licencēts WIN7 +protams biežāk lietojamās progzas, i to ne visas.

Datiem paralēli ir iesnaudināti daži HDD ;)

Paldies par padomu jebkurā gadījumā :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...