Jump to content

canton vs rrr


andreart
 Share

Recommended Posts

Esmu jau šajā forumā 9 gadus, bet diemžēl esmu nolēmis pamest šo forumu un vairs nepiedalīties ne diskusijās, ne savas pieredzes apmaiņā, kamēr šeit valda bezatbildība un patvaļa, no tādiem kā drunk_lizard lietotājiem. Esmu sapratis ka administratori šeit uzspiež savu viedokli un savu pasaules sapratni, neredzot un negribot saprast citus. Mierīgi bez iemesla apvaino citus. Savā šaurībā verot ciet sev netīkamas tēmas, pat neaizdomājoties ka informācijas apmaiņas rezultātā rodas daudz noderīgas informācijas, kas noder turpmākajiem apmeklētājiem. Šis forums manās acīs ir zaudējis foruma jēgu, kur cilvēki dalās ar savu pieredzi un viedokli. Nevis bailēs no tirāniem atbild uz tēmās uzdotajiem jautājumiem privātās vēstulēš. wtf ? Šeit mīt man neizprotami likumi, kas balstās un simpātijām un antipātijām pret leitotāju grupu un to viedokli, kas nesakrīt ar konkrēto adminu viedokli. Šis ir izmisuma kliedziens, kas varbūt kādā veidā pievērsīs šai senai problēmai uzmanību.  Varbūt mana rīcība liks aizdomāties ne tikai man, bet arī citiem... 
 
Manā izpratnē moderators vai admins ir persona ar respektu no lietotājiem, cilvēks kurš ir spečuks konkrētajā nozarē, persona ar lielāko pieredzi konkrētajā jomā, nevis ....
 
... amorāls indivīds, kura pienesums forumā pedēja laikā pat nav mērojams ar 0, bet balstās uz draudzību ar foruma īpašniekiem.
 
Grisha, savaldi savus suņus.
 
drunk_lizard.jpg
P.S. Diemžēl esmu spiests izdzēst visu savu "saražoto" kontektu, jo tam izrādās nav jēga.
 
Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

Aizej uz bodi un paklausies tos cantonus.

Link to comment
Share on other sites

Kas pašlaik neapmierina esošajā sistēmā, ka doma ir ko mainīt? Lai arī to psarastu, tiešām ir jāiet un jāklausās, kā tad tas cits skan. Var jau būt, ka ir kas cits jāmaina - piem. pastiprinātājs.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

tieši tā, aizej uz bodēm un paklausies, kas no tā, ka viens teiks kleita, otrs tavi canton :D

 

Dīvaini, ar ko tās giant ir pildītas, ja 2x smagākas par canton :D

Link to comment
Share on other sites

nav taa ka neapmierina, gribas uztaadiit meerki  upgreidam. tapeec doma  panemt ko labaku. tapeec prasu varbuut kadam ir canton vai kaads var savu subjektiivo viedokli pateikt.

 

to ka jaaklausaas un jaatestee zinu. tiko buus pikis taa atstaashu veikaalaa droshiibas naudu un aizvediishu majaas lai var saliidzinaat

Link to comment
Share on other sites

Veel vareetu resiivera vietaa paklausiities kaa skan parasts stereo pastiprinaataajs. Lai cik kruts arii nebuutu resiiveris, tur tomeer it 9 kanaali vs 2.

Link to comment
Share on other sites

es tā saprotu, būs giganti pa lēto tirgošanā, ja?

Link to comment
Share on other sites

Imo, apgreids ir tad, kad Tu kaut ko esošu nomaini pret kaut ko 5x dārgāku, bet šis pēc apgreida neizskatās- te būs maiņa "šilo na milo".. Nu un, protams, jautājums- 1. par cik Tu vari dabūt tos Cantonus un 2. pats interesantākais- cik Tu dabūsi par tiem lietotiem RRR (nez vai īpaši vairāk kā pus cenu no jauna cenas..).

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Veel vareetu resiivera vietaa paklausiities kaa skan parasts stereo pastiprinaataajs

paņem vispirms stereo pastūzi, un iespējams, ka tumbas vairs negribēsi mainīt 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es tavā vietā tepat no biedriem kādu lietotu paņemtu, tādu, kam var spraust klāt ar 4 om pretestību un vismaz ar 80 w uz kanāla

Link to comment
Share on other sites

Es atkal droši vien iesākumā paņemtu kādu gala pastiprinātāju (labāku un dārgāku kādus foruma biedri piedāvā), cerot, ka resīverim DAC un preampa daļa ir salīdzinoši normāla..

Iespējams, ka tuvākajā laikā izlemšu tirgot savu Exposure 3010S gala pastiprinātāju, bet nu neesmu līdz galam izdomājis. Kā arī nezinu cik labi tādam patiktu 4 omu akustika..

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, Matīsa ielas veikalā, kur tirgo JBL un HarmanKardonus iespējams var sarunāt kādu HK pastiprekli pie tiem Gigantiem paprovēt. Gigantiem gan prasās ko brutālu un galvenais, zemomīgu slodzi spējīgu. Pat nezinu, ko te LV veikalos adekvātu var piemeklēt.

Link to comment
Share on other sites

Biamps Giantiem nāktu tikai par labu, mazāk smērētu. Par izteiktajām jaudas prasībām gan nepiekrītu, pietiktu pastiprinātāji ar godīgu barošanu un spēju tikt galā ar zemu pretestību. Exposure droši ka ir ieteicams varinats, piemēram pāris no 2010 integrālā un jaudas. Problēma gan ir arī avots, cik esmu sastapies ar Projectiem, neviens nespēja turēt ritmu, kas kopā ar Yamahas resīveru varētu būt tuvu izmisumam. Cantoni ar savu blāvo cietumu tikai pasliktinātu situāciju. Protams jautājums ir, kāds ir vēlamais gala rezultāts..

Link to comment
Share on other sites

Paga, kāds vinilatskaņotājam ritms jātur??.

Link to comment
Share on other sites

Atskaņotās mūzikas. Tā gan nav izteikta griešanās nevienmērība, bet tāds gausums un strādāšana bez entuziasma.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atskaņotās mūzikas. Tā gan nav izteikta griešanās nevienmērība, bet tāds gausums un strādāšana bez entuziasma.

 

labi teikts!

 

ar līdzīgam, subjektīvām, atkārtoju priekš "tehnidročeriem", subjektīvām, sajūtām saskāros salīdzinot 3 vinila plašu skanējumu ar atbilstošiem cd ierakstiem- Buddy Guy dziedājums  LP Living Proof skanēja kā večukam, bet no CD likās, ka kādi 10 gadi nomesti no pleciem. Līdzīgi bija ar populāro Yellow  Touch. Toties skanējums no LP kurš likās dzīvāks, siltāks, bija "Jazz at the pawnshop". 

Jā plašu atskaņotājs bija no Poject Xteension sērijas, ja nemaldos un fonokorektors no VIVA audio. CD atskaņoja Mcintosh  mcd1100. Bet tas ir gaumes jautājums.

 

Atgriežoties pie tēmas- nez vai tās Cantons būs tik ļoti liels solis uz priekšu salīdzinot ar FS100. Gan jau esošā setapa iespējas nav galīgi izsmeltas

 
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

Tā gan nav izteikta griešanās nevienmērība, bet tāds gausums un strādāšana bez entuziasma.

Oooooo! :shok:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uz ko tad ieteiktu vēlāk iet pēc giantiem ?

 

skatos uz Canotn, bet daudzi saka nebs dižš lēciens. iesaka skatīties nedaudz augstāk

 

kas tad varētu būt vērtīgs lēciens pēc Giantiem ?

 

pēc neta aprakstiem gribēos patestēt Triangle Genese Quartet, Morel Octave Signature

 

 

http://www.hi-fi.ru/magazine/stereo/791202?SECTION_CODE=stereo&ID=791202&PAGEN_1=6

Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@@andreart, Tak patestēt var viss kaut ko. Lai nu kas, bet tuNbu trūkums vidāžādākajā cenu diapazonā nav novērojams :) Un Giant ir visai apakšgalā kaut kur. Var tevis pieminētoes Triangle, var Sonus Faber, Dali, KEF... Tik sāc, un gala tam nebūs :) Citādi pēc tevis iznāk, ka akustikas topu tu Giant izskatā esi jau lietojis, un tālāk nu galīgi vairs nav kur doties :D

Link to comment
Share on other sites

nu gianti ir ok, bet cik paskatījos to linku - tie čaina konektori pa 50 santīmi un filtrs ar bipolārajiem+ apliets ar karsto līmi , tajā cenā neuzrunā...bet tā vari Klipsch paklausīties - man jamās patika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...