Jump to content

Pērku videokarti


Andzy
 Share

Recommended Posts

Sveiciens,

vēlos iegādāties GeForce videokarti līdz 300Ls(ar pašmāju garantiju būtu pavisam jauki,bet izskatīšu visus variantus).

Šobrīd ir gtx760,tādēļ švakākus modeļus lūdzu nepiedāvāt.

 

Personīgi nav nekas pret AMD kartēm, vienkārši vitāli svarīga ir ShadowPlay opcija, kuru tās neatbalsta.

Link to comment
Share on other sites

300Ls iekš salīdzini nav ko darīt, bet ar 426.86 Euro gan varētu kaut ko piemeklēt. Tavā cenu amplitūdā šķiet šis te šis te  iegūsi +15 +20FPS ceturtajā batelfildā... Kam vispār tev vajadzīga tāda 300ls vērta FPS kŗaniņu mērīšana, tas tak vējā izsviesta nauda un laiks ?

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
300Ls iekš salīdzini nav ko darīt, bet ar 426.86 Euro

 Paldies par acību - man tomēr tie lati vēl pārāk tuvi sirdij, bet nu izlaboju saiti uz euro. :)

 

EDIT: ā, Tu to autoram.. :D

Edited by Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Sveiciens vēlreiz,

ja tiešām interesē, tad varu paskaidrot, ka tagadējā karte seksmīgi tiek galā ar vienu 1080p monitoru, taču ne trijiem. Jaunu nopirkt nav māksla, tādēļ rakstu šeit ar cerību,ka kāds ar labu GF karti vairs nenodarbojas ar spēlīšu dzenāšanu,vēlas pāriet uz ATI dēļ jaunās R sērijas vai Mantle jeb vienkārši vajag naudu, kāds nu kuram iemesls pārdošanai un tādejādi es varētu iegūt labāku detaļu par savu tagadējo nemaksājot jaunas cenu - manuprāt loģiski priekš tirgus sadaļas. Turklāt iepriekš ar tirgošanos man šeit ir bijusi tikai pozitīva pieredze. :)

Link to comment
Share on other sites

To get started with GeForce ShadowPlay Beta, you’ll need a GeForce GTX 650 or higher desktop GPU, the latest GeForce drivers, and GeForce Experience 1.7. Once GeForce Experience is installed, click the dedicated ShadowPlay button on the top right of the screen, and flick the switch in the new control panel that appears. Using the four main buttons and the Preferences button, you can configure every aspect of ShadowPlay to your liking. Remember, videos are only recorded when you press the hotkeys in-game. This prevents endless rolls of video flooding your hard disk.

http://www.geforce.com/whats-new/articles/geforce-experience-1-7-launches-with-geforce-shadowplay

 

nu vajadzētu arī tavai GTX 760 atbalstīt ShadowPlay. Skaties vai tev ir jaunākie driveri.

Edited by o MK_
Link to comment
Share on other sites

ShadowPlay ir tikai video ierakstītājs, kurš optimizēts tieši Nvidia sērijas videokartēm. D3Dgear ir līdzīgs jau iepriekš minētajam Shadowplay un veiktspējas ziņā ir vienlīdzīgs un protams strādā arī uz R sērijas AMD kartēm. 

Link to comment
Share on other sites

SLI neder, jo MB atbalsta tikai crossfire un mana gtx760 ir 2gb versija, ja būtu 4 tad vēl padomātu nopietnāk par tādas pašas un mātenes piemeklēšanu.

D3Dgear ir tiešām līdzīgs, bet pagaidām ar shadowplay sacensties nevar.

Link to comment
Share on other sites

Tā nu ko es vēl varētu piedāvāt... Nu mums paliek GTX770 un GTX780 -Šīs abas laikam vēl iekrīt budžeta diapazonā, kā jau pats noproti un minēji, tad tev būtu jāskatās uz 3 vai 4GB atmiņu un protams, Ēnuspēles rīks šiem arī nāk līdzi... Kā tev šķiet uz ko pats sliecies vairāk ? Par tiem monitoriem, tad tur praktiski visi atbalsta 3 vai 4 monitorus, kā praksē nezini. Vēl no manas puses varu ieteikt paskatīties youtube kanālos, kā tad citiem iet ar to shadowplay un vairāku monitoru atbalstu...  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Skatos caur Salidzini lapu gtx780ti un dažos veikalos viņas cena mistiskā kārtā rādās ap 300Ls kā te http://www.tehnolain.lv/lv/shop/55608-994/giga-byte/vga-pcie16-gtx780ti-3gb-gddr5-gv-n78td5-3gd-b-giga-byte-gv-n78td5-3gd-b.html un te http://www.web-shop.lv/product/85946/ Iespējams dēļ eiro kaut ko nolaiduši greizi ar cenām? Reāli 780ti jāmaksā ~450 Ls. Centos joka pēc pasūtīt ,bet veikali arī neatbild. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Skatos caur Salidzini lapu gtx780ti un dažos veikalos viņas cena mistiskā kārtā rādās ap 300Ls kā te http://www.tehnolain...8td5-3gd-b.html un te http://www.web-shop.lv/product/85946/ Iespējams dēļ eiro kaut ko nolaiduši greizi ar cenām? Reāli 780ti jāmaksā ~450 Ls. Centos joka pēc pasūtīt ,bet veikali arī neatbild.

 

Domājams gļuks, jo web-shop izceļas ar lētām cenām ~80Ls par 660 :)

 

P.S. - tad jau 760to pēc jaunas iegādes pārdosi? Ja salds cipars plānos, tad gaidu PM ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...