Jump to content

Pērku PC + Monitoru vai aizvēsturisku portatīvo (20 ls)


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

tuvojas Ziemassvētki, un tādēļ es labprāt iegādātos strādājošu datoru un monitoru (LCD 17").

Par katru varētu atvēlēt 10 ls.

 

Tā kā cipars ir kāds ir (zems), baigajās prasībās neizvirtīšu.

 

Rīga

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pentium III derēs?

Ja ir kāds no pēdējiem, tad derēt derētu. Kāds ir? Un kas ar pārējo?

Gribētos gan, protams, kaut ko nedaudz jaudīgāku.

 

Varbūt uzradīsies vēl kādam kas piedāvājams.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Skapī stāv PIII komplekts ar Intel MB,  384MB RAM, PIII 933 un Geforce2 videokarti.  Varētu par 2Ls visu čupiņu atdot, lai nepūst skapī, jo Rasperry ir daudz praktiskāks. Likt kopā un instalēt OS netaisos. Arī neviena IDE cietņa vairs nav.

 

Vienkārši jāsaprot, kāds ir mērķis un ko tu ar PC gribi darīt. :)

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Mērķis ir 55~ gadus vecu cilvēkam uzdāvināt datoru.

Lai var palasīt ziņas, apskatīt kādu filmu/seriālu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

palasīt ziņas, apskatīt kādu filmu/seriālu

 

...šādā budžetā nesanāks, ja vien neapņemies viņu apgādāt ar zema bitreita filmām un apmācīt lietot internetu ar kādu plain text pārlūku

varu uzdāvināt pIII/256/20, bet skat. augstāk

Link to comment
Share on other sites

To tu vari stāstīt kādam citam, ne man.

Omei pirms pāris gadiem saliku p3 kārbu, un izmanto to viņa visam iepriekš minētajam, pat mūziku youtubā klausās.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja pats brauc uz Juurmalu pakal, varu apskatiities, bija kaut kaads P4 ar 512 MB sdram. Tad varu ar pa 10 atdot.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Uz Pentium III ar 256+ MB Windows XP darbojas bez problēmām. Arī ofisa programmas, video ar attiecīgu bitreitu, audio, u.c. ies, bet web pārlūks/lapas... Tas jau ir atsevišķs jautājums dēļ tā, ka web pasaulē dominē sūdu būvēšana uz nepareiziem pamatiem - liekas, ka tālāk vairs nav kur, bet ik pa brīdim kāds "gaišais prāts" izdomā kā to visu padarīt vēl lielāku, lēnāku un nu jau arī neergonomiskāku.

Link to comment
Share on other sites

Nobružātā keisā un bez sāna vākiem, ir kaut kāds P4, neesmu pētijis, tikai zinu ka strādājoš. Mētājās cits korpus arī, kurā varētu pārskrūvēt. pa 10 atdošu ja neviens neko labāku nepiedāvās. Monitora nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, kaut kādi piedāvājumi (pat P4) jau ir.

Kamēr nav nekas precīzāks (RAM, HDD, korpusa stāvoklis) no viesturs0711 vai Delphin

, aicinu vēl izteikt kādus piedāvājumus ;)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Es tās zarnas pārskrūvēšu normālā korpusā, bet tikai situācijā kad neviens neko labāku nedos.



Vel tā kaste ieslēdzās.

MB - Asrock P4VM8

CPU - P4 2,6 Ghz

RAM - 512Mb

HDD - x2 80 Gb

Video - Kaut kāda Nvidia's 32 Mb karte.

Link to comment
Share on other sites

Der arī aizvēsturiski portatīvie (pat labāk) par tiem pašiem 20 ls.

Aķis var būt beigts.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Kā nav kauns te dažiem savus PII / III te mēģināt cilvēkam piedāvāt. Paši gudrinieki esat mēģinājuši uzlikt kaut vai mūsdienīgu pārlūku uz tās kastes un ieiet Delfos? Vai palaist kaut 480p seriālu? Sapakojiet tās savas klabatas un vismaz Maiklam Black uz muzeju atdodiet!

 

Ā, ja kas - ja nedabūsi ko citu, atdošu par piecīti (pasta izdevumiem) 17 collu LCD monitoru (par ko te daži nekauņas arī 15Ls sagribējuši).

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Paldies, Arnold,

pagaidām gan ir neliela cerība uz portatīvo - uzgāju nesen izveidotu līdzīgu topiku, kur par 15 ls vairāki piedāvājumi bija.

Viesturs iekš pm piedāvāja IBM R40, bet neko sīkāk nepateica. Gaidu atbildi un citus piedāvājumus.

Link to comment
Share on other sites

Drošvien tajā pašā topikā #11 posts, http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/156971-interese-portativais-max-15-ls/#entry1670760

Filmu vai seriālu online man liekas nepārāk vilka, youtube bija ok.

Vienīgais ja paralēli palaists skype, tad gan nebija jēgas internetu darbināt. Varbūt varētu kādu veco versiju meklēt, tad būtu labāk.

Piemēram par litru vai 2 dzērveņu aliņa, mierīgi... :)

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Tātad. Mētājas te viens hp portatīvais. Ekrāns, laikam, 12 collas. P4 1,4ghz. 768 mb ram, 40 gigabaitu cietais. Par 20 varētu atdot.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

hp portatīvais. ... P4 1,4ghz.

Portatīvajiem nekad nav bijuši P4 procesori. Desktopu P4 anarhijas laikā tiem bija Pentium M un Celeron M, kas ir turpināts tas pats Pentium III.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

@Inspektors Caps Nu jā, pentium m. Bet pentium m taču bija p4 analogs portatīvajiem...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nē, nebija gan. Vienīgais, kas tiem kopīgs - ražotājs un laiks, kurā tos tirgoja. Bet tie ir pilnīgi dažādi procesori.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Portatīvajiem nekad nav bijuši P4 procesori.

 

Pag, kas tad ir šis?

 

http://www.intel.com/products/processor/mobilepentium4/



Man tam lapsim specifikācijā ir teksts:

 

http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?LegacyDocID=MIGR-45916

 

Tu ir pieminēti gan Pentium M, gan Pentium 4.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Bāc, izrādās, ka vēsturē tiešām ir bijušas pat tādas kļūdas kā "Pentium 4-M" un "Mobile Pentium 4". :O Brr... Labi, ka nav sanācis saskarties. Pietika jau ar desktop datoros redzēto drausmīgo un vēl šobrīd apkārt klīstošo NetBurst šizofrēniju...

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām ir 3 piedāvājumi :

  • viesturs0711 - IBM R40 (Pentium M 1,4Ghz, 20GB HDD, 768 MB DDR1, 14" displejs)
  • Zābaks™ - HP (12 collas. P4 1,4ghz. 768 mb ram, 40 gigabaitu cietais)
  • uldiss - XBOOK A928 (laikam 15", P4 1.6, 512 MB, 30 GB)

Paldies arī biedram zusiks, bet tavs kā visšvakākais atkrīt.

 

Vēl joprojām gaidu bildes, lai varētu novērtēt vizuālo stāvokli. Viesturs un Uldis teicās, ka šodien iedos.

Zābak?

Link to comment
Share on other sites

Es nepateikšu uzreiz precīzus dzelžus...

 

Bet man stāv,principā,aizņem vietu viens PC...

 

Pa 10 Ls Tev viņu varu atdot..

 

Šķiet,ka bija 512mb Rams (Dual Channel),ja nemaldos AMD procesors uz kaut kādi 2++GHz (Laikam Athlons),video karte bija GeForce uz kaut kādu 5000 sēriju (5200...?),no name case,procesoram bija Thermaltake dzese (Nu izmērs tāds,kāds Cooler Master 212X),Codegen 250W baroklis... Bet nu diemžēl bez HDD... :( Monitoru arī nevarēšu piedāvāt.

 

EDIT: Ā,un ir arī diskdzinis... Patiesībā divi,laikam. Viens lasītājs,otrs rakstītājs.

Labots - Ralpyy
Link to comment
Share on other sites

Nu CD-Roms man ir...

 

principā viss strādājošs dators,tikai bez HDD (izņemts). Nav nekas ķekselēts ārā saistībā ar MB vai procesoru vai da jeb ko citu...

 

Pievienoju bildi.

post-89743-0-49483500-1387373656_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Paldies tev, Ralpyy, par bildēm - es gan esmu pavisam nosliecies uz portatīvā pusi.

Cerams tev izdosies atrast citu pircēju!

Link to comment
Share on other sites

Piedāvāju fujitu simens amilo k 7600. Protams apbružāts. Baterija netur Klaviatūrai spiežot dažas burtu pogas uz ekrāna rakstās cipari. Tāpēc, ja grib pilnvērtīgi rakstīt jāpieslēdz usb klaviatūra. Viss pārējais strādā.

Varbūt derētu nomainīt termopastu, dažreiz ventilators dikti griežas.

AMD Athlon XP-M 2800+

512ram

30gb hdd

S3 video

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...