Jump to content

.mkv failu formāts LCD tv caur USB +pirkšana


Cunami
 Share

Recommended Posts

Sveiki Būtieši! Interesē Jūsu pieredze ar LED teļukiem, kuri caur USB spēlē .mkv formāta filmas.

No kā labāk atskaņo filmas no arējā HDD vai fleškām?

Kādi modeļi atbalsta šo štelli, kā ar kvalitāt i- neraustās, gribēšu uz TV skatīties HD ripus normālā kvalitātē līdz 10gb smagas filmas!

I-neta veikalos par šo lietu paskopa infa, un katru tv pie dīlera mājaslpā pārbaudīt ar čota ņeaļo, varbūt varat ko ietekt.

 

Gribu nopirkt 39-42" lielu tv kasti budžetā līdz 350LS max kura spēlē .mkv formāta filmas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pēc novērojumiem uz mēdijiem koncentrējas Samsung, toties pieklibo bildes kvalitāte. Jebkurā gadījumā man nav nācies sastapt dzīvē aparātu izņemot datoru, kas spēj atskaņot visu ņemot vērā video formātu daudzveidību. Klasiski ir problēma ar AC3 skaņu.

 

Tāpēc der izvērtēt, vai vēlies labu TV ar labu bildi un video atskaņošanu koncentrēt uz citām iekārtām (dators, atskaņotājs) vai iegūt visu vienā, kur neviena no fīčām nav izcila. 

Link to comment
Share on other sites

Kā Mežavecis teica - labāk izvēlies max labu TV un saturu atskaņo no datora, vai WD live un līdzīgas ierīces. Man caur DNLA standartu no datora mans LG spēlē 99.999%, ko es viņam metu pretī.

Link to comment
Share on other sites

Ir man samsung smart tv.. izmantoju samsung link (nav problēmas atskaņot arī no USB (fleška vai ārējais disks, tas ir pilnīgi vienalga)) no datora video skatos iekš TV.. nav problēmu līdz šim bijis.. mkv būtiski skatīties tā līmeni, lai nav lielāks par 4.1. tad nekādām īpašām problēmām vispār nevajadzētu būt uz neviena TV.. ak jā.. LG/Philipsiem ir problēmas ar DTS skaņu.. neatbalsta.. Samsung šajā ziņā nekādu problēmu nav.. ne ar DTS, ne AC3, ne mp3, ne AAC.. utt.. starpcitu.. katram konkrētam modelim iekš samsung.com/lv manuāli ir aprakstīti visi atbalstītie multimediju failu tipi.

 

ak jā.. konkrēti man ir šis TV - http://www.samsung.com/lv/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE40F6400AKXXH

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Katrs būtībā skatās pats taču es nekad mūžā vairs neko no LG!!!

 

TV nespēj parādīt FullHD pats no USB, tad neiet skaņa tad neiet bilde, tad bilde raustās līdz apstājas un MKW nav vienīgais formats ko tā grabaža nesaprot. Tas LG spēj parādīt labi ja 70-80% no tā ko vēlos skatīties un jo lielāks faila izmērs jo varbūtība ka neies aug ģeometriskā progresijā un kaut kur pie 8Gb jau ir 50/50 ka neies. LG  PK50  350

 

Nu un cik manu nekas tur no LG puses nav mainījies, reku blakus topikā cilveks cīnas ar tikko iegādatu Nexus telefonu, tur problemas ar ko audio klausīties un vēl viskaut kādas bērnu kaites kas Samsung telefonos nesagādā nekādu problēmu jo viss jau ir iebūvets, viss darbojas un kaut ko papildus ir vajadzība likt tik ja vien velies nodalīt programmu mūzikas klausīšanai no programmas audiogrātau klausīšanai nu vai vēl kādas speciālas vēlmes, bet tā tos telefonus var mierīgi lietot uzreiz kā no kastes izņēmi pilnīgi viss ko nu točna vajag tur jau ir

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

Ir Samsung 5300 32" Smarts. Esmu apmierinats kā tanks. Es gan neiespringstu uz 10 GB filmām, bet full HD 3 GB blāķis ir gājis no USB HDD, par 0.7/1.5 GB "standarta" .avi, divx, xvid, matroškām nerunājot. Ja ir 2 audio ceļi var izvēlēties, arī titrus. Cool, tāds TV man patīk. Ja vēl varētu android torrentu uzinstalēt :D

Link to comment
Share on other sites

Esu sapratis ka pilnīgi nevajadzīga štelle ir tas 3d un pa to jau liekus rubļus netaisos izmest. Vai visi jaunie teļuki ir ar amoLED fīču? Dzirdēju tas mazāk kaitē acīm. 

Link to comment
Share on other sites

@@Cunami,  par 3d piekrītu, bet lielākām collām iekš TV jau by default ir.. tik mazajām collām vēl bez 3d ir palikuši tv..

Link to comment
Share on other sites

 

 

visi jaunie teļuki ir ar amoLED fīču

Sagribēji gan :D Ja arī būtu, tad tāds TV kādus 5k maksātu. Varbūt ka ir, nezinu. Masveidā amoled pagaidām tik telefonos liek.

Teļuki (tie, kurus promotē kā LED) ir parasti LCD ar LED apgaismojumu.

Link to comment
Share on other sites

atceros kad pirkām laukiem lielu Lg teļuku tam bija piespraužams usb priekš OS atjaunošanas bet pleyeris nebija. Pāršujot os izdevās to fīču iebakstīt un tagad cau ussb spēlē filmas un mūziku. 

Moš jaunajiem smārtiem ir arī ir opcijas softā - veicot manipulācijas ar OS var iegūt .mkv failu lasīšanu. Jeb atkal jāiet ar flešku uz veikalu un jāsprauž klāt - rāda vai nerāda!

Link to comment
Share on other sites

@@Cunami, tak paskaties konkrēta TV manuāli internetā.. jebšu lauž lasīt un meklēt info? Varbūt senos laikos tā bija.. tagad visos smart ir iebūvēts players.. tik atšķirība ir atbalstāmo formātu/konteineru tipos un veidos. Jebkurā gadījumā.. Samsungam ar šo problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

3D noder spēlītēm. brilles virsū un ja mauc viens pret otru, tad katram ir pilns ekrāns.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

mkv būtiski skatīties tā līmeni, lai nav lielāks par 4.1. tad nekādām īpašām problēmām vispār nevajadzētu būt uz neviena TV

Man liekas, ka Tu šeit biji domājis nevis MKV konteineri, bet gan H.264 video kodeku, kam ir tādi līmeņi.

 

 

 

bilde raustās līdz apstājas un MKW nav vienīgais formats ko tā grabaža nesaprot

Nav tāda formāta MKW un arī Matroska (MKV) nav formāts - tas ir tikai konteineris, kur iekšā var būt 101 formāta brīnums. Arī AVI, MP4 un citi ir tikai konteineri. Vari iedomāties tos kā ZIP un RAR, kur iekšā var būt ļoti daudz kas. Pie tam MKV gļukošana nav nekāds brīnums, jo tā ir parodija par standartu - haotisks un neprecīzs.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Jauki ka ir konteineri un sazin kas vēl ne, tik tikko nokačāto foršo seriālu OTEPEĻ 34 Gb 12 sērijas esmu spiest žūrēt uz 15" jo LG 50" viņu nesaprot. Secinājums - po Matroška - LG sūds!

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām uz lg ls 5600 problēmu nav bijis ar mkv končikiem. pagaidām ir gadījies tik h264 un mpeg4 formāt iekš mkv, skaņa AAC AC3 arī skan.būs jāpameklē kas eksotiskāks un jāpačeko

Link to comment
Share on other sites

Sony noteikti nenejm shaadam lietaam, jaa attels raada labi, bet Sony visus failus negremo... labaakias varinats buus Lg LN57*S seerija, bet ja nav zheel piemest tad LG LA66*S Seeriju, ir taas naudas veerts... vislabaakais failu formaatu atbalsts buus tieshi LG shiigada televizoriem.... Ar DTS formata skanju problemas ir tikai pasham letakajam galam shogad televizoriem...

P.s. Ja ir veelme, varam sarunaat konsultaaciju kur varu izradiit visus tv no Sony, LG, Samsung, Philips shajaa cenu kategorijaa... PZ ja kas

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

aram sarunaat konsultaaciju kur varu izradiit visus tv no Sony, LG, Samsung, Philips shajaa cenu kategorijaa

 

Kurā veikalā strādā, lai zinu kur piebraukt :) Ja kas PM 

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad LG LA66*S Seeriju
šie ir 3D tv - tad manām velmēm neatbildīs. 
Link to comment
Share on other sites

Prime, mosk arii esi jau kaadreiz piebraucis :) bet nu reaitatee, tas w650 par savu cenu rada tiesham ljoti pat ljoti labi, bet reiz atnaca klients ar filmaam fleshkaa un sonjka nenjema pretii kaadas 4 avi filmas kuras philips un LG gremoja bez ierunaam

Link to comment
Share on other sites

 

 

(3D tv un ne 3d tv parasti ir ~ vienā cenu amplitūdā)
negribēšu piekrist, cik papētiju tirgu, 3D opcija teļukam maksā 50ls! 
Link to comment
Share on other sites

@@Cunami, nu.. viss jau atkarīgs kā pēta.. es gan varētu nepiekrist šim apgalvojumam.. un 50ls tas toč nemaksā.. nē nu.. gadās jau visādi.. :)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Jauki ka ir konteineri un sazin kas vēl ne, tik tikko nokačāto foršo seriālu OTEPEĻ 34 Gb 12 sērijas esmu spiest žūrēt uz 15" jo LG 50" viņu nesaprot. Secinājums - po Matroška - LG sūds!

Pārpako (nepārkompresējot streamus) uz MP4 konteineri:

ffmpeg -i "input.mkv" -c copy -map 0 "output.mp4"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lietoju jau gadu Lg 600tās sērijas smartu, filmas pārsvarā skatos tikai no cietā jebšu fleškas liela apjoma (laikam jau virs kādi 10gb pāris reizes papis...s un vairs nemēģināju) filmas nemaz neņem pretī, nereizi nav bijusi problēma, ka neatskaņotu kādu faiu gan BR gan 3D! Esmu apmierināts pilnībā! :)  kautkā ta!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

labvakar kungi!
Iebraukšu šajā topikā, lai nav jaunu jātaisa. Te kā reiz pāris atbilstoši atslēgvārdi ir redzami :D
Tātad ir 2013. LG 47LA660S aparāts. Ir internetā iegādāts video ar vairākiem skaņas celiņiem. Ja šo video uzlieku uz media servera (kompis + Plex vai LG piedāvātais smartshare), tad TV neļauj mainīt skaņas celiņus. Ja šo video iekopēju USB flash un piespraužu pie TV, tad skaņas celiņus mainīt varu. 

Kāpēc TV ir pretenzijas pret DLNA strīmotu video, bet nav pretenzijas pret no USB ņemto?
Varbūt kādam ir idejas risinājumiem, lai nebūtu regulāri ar flash jāstaigā apkārt?

Video ir MKV. Audio celiņi ir AC3 5.1 un DTS 5.1.

Sagribējās notestēt lielizmēra FullHD klučus un saprast vai no viņiem ir jēga :)

P.S. man visus video līdz šim šis TV spēlē ideāli līdz brīdim, kad ir vairāki skaņas celiņi un defaultais ir RUS :D

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...