Jump to content

Asinsspiediena mērītājs.


Zoom
 Share

Recommended Posts

Pirms 59 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Jo esmu bijis vairakas reizes pie gimenes arsta

Ir man, gan sievai līdzīgas problēmas. Vienu varu ieteikt; Nevajag savu veselību vēl vairāk sad irst, sākot maniakāli sekojot tai, pieblīvējot galvu ar ar bieži pašam neizprotamām zinībām un statistiku.

Ir man arī ģimenes ārsts, labs cilvēks... Bet savas problēmas es risinu pie kardiologa ar kuru esam uz tu...🙂

 

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Arī Microlife ir variants kad var sinhronizēt gan ar mobīlo gan PC. Pluss ka tajā PC vari katram mērījumam vēl pielikt komentārus . Nu tipa ''vakar..., tāpēc šodien sāp galva un kaltē'. Nu kad veic izdruku pdf, tad dabūsi smuku tabulu ar visiem komentāriem. Nav slikti, šāda datu uzkrāšana, ja regulāri, vienā laikā, veic mērījumus. Kad dodies pie daktera, tad ir ko parādīt/tas zin vai vajag stiprākas vai vājākas zāles. Tas ka ''īsti veči neseko veselībai'' nu nav galīgi pareizi. Labi ja ''atstiepj kājas'' uz reiz, bet , var arī palikt par ''dārzeni'' radiem uz kakla ja neseko veselībai un nelieto zāles. Tipiska ilgstoša augsta asinsspiediena blakne radzenes atslāņošanas. Cilvēks paliek akls.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Atlasiti tika Withings BPM Connect, Omron Evolv un Garmin Index BPM. Petiju apskatus un visi ir ar kadiem plusiem un minusiem. Gan jau iespejams esmu iegrabies, bet nu tika iagadats un pameginasu 14 dienas Wthings BPM Connect. Ja kadam interese, tad padalisos ar pieredzi.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Kardiologs ieteica tieši omron ražojumu.

Ir, atmiņa diviem useriem, viss strādā. Ļoti ērti dakterim aiznest spiediena dienasgrāmatu

Link to comment
Share on other sites

Kāda jums ir pieredze ar viedajām aprocēm/pilksteņiem, kas pakārtotā veidā mēra asinsspiedienu? Es ar dažām no lētā gala paspēlējos, viena pat tīri sakarīgi rādīja, iedevuu ģimenes ārstei testiem, viņa pēc pāris mēnešiem teica, ka +- 15 pareizi rādot, atstāju lietošanā. Pārējās pekstiņus rādīja, salīdzinot ar Omron. Kā ir ar Samsungiem utt. , kur arī ir šī funkcija?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Neviens no pulksteniem nemera asinsspiedienu, atskaitot Huawei atsevishchu modeli. (Esmu kludijies par pulksteniem). Vinji rada sirds ritmu bet ne asinsspiedienu. Nejauc divas dazhadas lietas. Loti labs samera precizs radijums ir Apple Watch, Garmin.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

martinno
Just now, INTRASERVERNET teica:

Neviens no pulksteniem nemera asinsspiedienu

 

Nu ja neesi informēts, tad vismaz pagūglē... Pat Omronam ir tāds pulkstenis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Nejauc divas dazhadas lietas.

Palasi bik, birms raksti - pilns un sen jau ar tādiem kas mēra ne tikai sirds ritmu, bet SpO2 un asinsspiedienu.

heartguide-shiny-800-x-800.png

 

01-en-images-what-should-i-do-if-samsung

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Sp02  viņi diezgan neprecīzi mēra, lai kautko jēdzīgu dabūtu, tad siksniņa jāpievelk ļoti cieši.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu dzirdējis, tad asinsspiediena mērīšana ar viedo pulksteni ir ''laikapstākļi uz marsa''. Kamēr normāls , tikmēr ... ( reāli piefantazē un pārāk nekļūdās), bet ja problemātisks, tad nu galīgi ne tas kas ar manžeti. Nepārtraukti mērīt asinsspiedienu ir nepieciešams tik īpašos gadījumos un tam ir speciāli aparāti ar manžeti. Ikdienā pilnīgi pietiek ka mēri reizi vai divas dienā bet vienā un tajā pašā laikā. Nu , jā , pirms mērīt vajag lai kadu pusstundu pirms tam nebūtu fiziska slodze.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Racer teica:

pilns un sen jau ar tādiem kas mēra ne tikai sirds ritmu, bet SpO2 un asinsspiedienu.

Tu taču to raksti ar ironiju, vai ne?😀

Ticēt tiem mērijumiem ir tikpat pamatoti, cik soļu skaitītājam..

 

Ehhh šie marketologu upuri 🤭

P.S. Žēl ka nesaglabāju video, kur ar jaunāko Apple Watch un Samsung Watch vai arī kā tur viņi saucas, asinsspiedienu mērija Fantas pudelei 🤣

Ja Samsungs vēl atpazina, ka tas pulkstenis nestāv uz rokas un iemeta erroru, tad ābolis Fantai spiedienu tīri ok uzrādīja..😀

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Stasss teica:

Ticēt tiem mērijumiem ir

Kaut kad sen sieva izmēģināja glikometra aplikāciju telefonā :D, pieskaries ar pirkstu ekrānam, pēc brīža ekrānā parādās cukura līmenis asinīs.

Nezinu, vai tādas dumības tagad ir.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

Vispār, neatvērtai fantas pudelei iekšā ir gāzes spiediens.

Diemžēl tā pat tukša bija 😀

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Stasss teica:

Ehhh šie marketologu upuri 🤭

Tāpat kā nezinīši. Kā jau teicu, bija aproce, kura ticami rādīja pie dažādiem spiedieniem, salīdzinot ar klasisko mērītāju, tāpēc jau ğimenes ārstei testiem atstāju.

P.S. Follija cepure nespiež? :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ja spiediens ir normas robežās, teiksim līdz 140, tad jau viņš tur random ciparus var pamētāt. Bet nu atzīsim tač, ka tas pasākums nevar ne tuvu būt precīzs, tāpat kā tas skābekļa mērījums.

P.S. Auglību meibī ar var notestēt?🤭

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

P.S. Auglību meibī ar var notestēt?🤭

ar mēli

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, ggg97 teica:

ar mēli

Nevar ar mēli. Tikai ar galu. Un rezultāts kādu laiku jāgaida.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Un rezultāts kādu laiku jāgaida.

Tas gan atkarīgs, kur to galu iegrūž..?😄

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Bet nu atzīsim tač, ka tas pasākums nevar ne tuvu būt precīzs

Nav jau tā, ka tie rezultāti galīgi garām, asinsspiediens tiek rēķināts pēc pastarpinātiem mērījumiem, kā guglē izlasīju, divu veidu sensori, pa vienam vai abi, viens variants ar tipa EKG principu, otrs variants ar tipa gaismas sensoru, nekādas apčakarēšanas nav, tas strādā, tikai cerēt uz labu precizitāti nevar.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Zin kā - es arī diezgan skeptiski uz šādām iekārtām savulaik skatījos, BET:
1) Ja tādas ražo pazīstami un uzticami ražotāji - diez vai kāds apzināti grib zīmolam antireklāmu taisīt ar problemātiksu (neuzticamu) produktu.
2) Visām šīm iekārtām ir jāiziet kaut kāda sertifikācija/atbilstības/u.t.t.
 

Tehnoloģijas attīstās, viss mainās, u.t.t.

 

P.S.
Ja runājam par asinsspiedienu:

savulaik biju iegādājies Soehnle asinsspiediena mērītāju, bet visu laiku māca šaubas par rādījumu precizitāti. Aparāts sertificēts, Vācijas atbilstība, u.t.t. Aizvedu galu galā uz kantori, kas spēj notestēt - kļūda bija tikai līdz 3%, kas ir ļoti ok. Pat lielāku kļūdu var sarūpēt neievērojot visus korekta asinsspiediena mērījuma nosacījumus... Tā kā...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Sp02  viņi diezgan neprecīzi mēra, lai kautko jēdzīgu dabūtu, tad siksniņa jāpievelk ļoti cieši.

Par siskniņu piekrītu. Man joprojām ir paveca Honor Band 5 aproce, esmu salīdzinājis ar dažādiem arī uz pirksta liekamajiem mērītājiem slimnīcā un rāda pat ļoti precīzi. Šī aproce ir prasīga un neļauj mērīt SpO2, ja nav stingri savilkta siksniņa un dažkārt pat jāpārvieto uz rokas. Bet nu jā - ir aproces kam pofig.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , martinno teica:

Tehnoloģijas attīstās, viss mainās, u.t.t.

Protams.

Tiešie mērījumi ir vienkāršāki, precīzāki, netiešie mērījumi sarežģītāki, neprecīzāki, bet attīstoties tehnoloģijām precizitāte uzlabosies.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 20 minūtēm , martinno teica:

Visām šīm iekārtām ir jāiziet kaut kāda sertifikācija/atbilstības/u.t.t.

Ja tā ir medicīniska iekārta, jā. Neesmu redzējis nevienu viedpulksteni, kas tāds būtu.

Asinsspiedienu, pieņemu, var aptuveni pieņemt/aplēst pēc citiem parametriem - pulsa, svara, utt.

Bet to nomērīt var tikai ar manžeti un punkts. Un tehnoloģijas var attīstīties, cik grib - ja ainsspiediena definīciaj nemainās, tad mērījums ir iespējams tikai ar manžeti.

 

Tu arī centrālapkures sistēmā, zinot sistēmas tilpumu un temperatūru, vari izrēķināt spiedienu.

Nomērīt var tikai ar manometru. Tur arī atšķirība.

Labots - versatile
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 9 minūtēm , Racer teica:

Par siskniņu piekrītu. Man joprojām ir paveca Honor Band 5 aproce, esmu salīdzinājis ar dažādiem arī uz pirksta liekamajiem mērītājiem slimnīcā un rāda pat ļoti precīzi.

Spalvas uz rokas ar jānodzen, tad arī labāk mēra (salīdzinot ar pro mērāmo) :D

Link to comment
Share on other sites

Padomāju, paskatoties pa logu, kā tur viss izskatās, vai var noteikt, kāda ārā temperatūra, vizuāli. Skaidrs, ka var. Paši ar savām acīm varam novērtēt, tikai nebūs precīzi, bet tā, ja saulīte spīd, tad siltāks, ja sniegs, tad mīnusi... Ja šito bildi pa logu iedosim AI, tas izgriezīs analīzi par visiem sīkumiem un varbūt dabūs apmierinošu rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , martinno teica:

Omrona pulkstenis tieši šādi arī mēra.

Manžete pumpējas?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , martinno teica:

Omrona pulkstenis

Un vārdi "clinically accurate" ir apraksta pirmajā teikumā. Super.
Kuram vēl manžete pumpējas?

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Kuram vēl manžete pumpējas?

 

Es negribu vērt vaļā AliExpress :mrgreen:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Kuram vēl manžete pumpējas?

Viedpulksteņiem nepumpējas. Nevajag sacerēties par viedpulksteņu asinsspiedienu mērītājiem.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Viedpulksteņiem nepumpējas.

Omrona pulsktenim pumpējas.

 

Pirms 2 minūtēm , martinno teica:

AliExpress

Nu, ir zināma pieredze ar aliexpress pulksteņiem, kur sensora lodziņš ir, bet pretī sensora ta nava gan. Vai sim kartes slots ir, gps antena ir, bet pieslēgta nav nekur, jo nav, pie kā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , vvv teica:

Nevajag sacerēties par vied

Kādreiz podziņtelefonisti tā teica arī par glāstamajiem telefoniem... ;) :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Vislabākais, ja tev draudzene ir medmāsiņa. Būs vienmēr, kas seko līdzi tavai veselībai.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , base7 teica:

ja tev draudzene ir medmāsiņa. Būs vienmēr, kas seko līdzi tavai veselībai.

Bullshit. Būs vienmēr izdegusi, pārgurusi, garās darba stundās aizņemta. Vismaz LV.

Tas ir kā ielasmeite, kas ginekologam pēc diennakts dežūras piedāvā par 3 eur paskatīties.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 11 minūtēm , base7 teica:

Vislabākais, ja tev draudzene ir medmāsiņa.

 Nu nē. Man ģimenes daktere ir pa pusei draudzene, jo uzturu viņas darba un mājas datorus (kādus 7 kopā). Kā parādos tā vienmēr - nu ja reiz te esi, tad spiedienu, pulsu, sirdi, ik pa laikam arī asinis :devil:. Nē nu nav jau slikti ka paseko manai veselībai, jāpacieš, jo ja kas tad jebkurā laikā varu zvanīt un sarunāt pieņemšanu un ja ko atrod - sūta pie attiecīgā speca (man jau arī kardiologs šad tad vajadzīgs).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

raiviic

:devil: Ne jau mērīšana, bet laika patēriņš, kad pašam šķiet, ka viss OK. Ja jūtu, ka kaut kas ar motoru, tad jau pats piesakos vizītei.  Jā, pie reizes par tēmu - ir pavisam vienkāršs Rossmax  mērītājs (pulss, spiediens). Reiz paķēru līdzi, sak, uztaisām eksperimentu - nu kādas 5 x pamērījām, salīdzinājām - kļūda minimāla, kādi 2 - 3%.

1407795.thumb.jpg.0e1dd6f591efaabcf02bb8e54b487464.jpg

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...