Jump to content

Legāla windows 7 home premium (latviešu valodā) pārinstalēšana.


romajo
 Share

Recommended Posts

Ir dators (hp pavilion g series) ar preinstalētu w7 hp latviešu valodā. Ir doma pārinstalēt kompi (jo piestāstits tā, ka negribās pat iedziļināties) un tas nu būtu nekas, bet kā ir ar to lv interfeisu. Vai lv ui paka,  pamatojoties uz seriāli tiks piegādāta ar atjauninājumiem, jeb jāmeklē pie MS kkāda gatava latviskotā w7 versija?

Link to comment
Share on other sites

windows apdeitā var lejupielādēt.

Link to comment
Share on other sites

@@EmilsM, tikai ultimate un enterprise..

 

@@romajo, meklē legālo iso.. un instalē :) ir atrodami.. ak jā.. vai tiešām ir vajadzība pēc windows latviski? :)

Link to comment
Share on other sites

Vai nu meklē LV valodā to pašu W7 vai arī nokačā Ultimate vai Enterprise un uzliec atjauninājumu, kā jau te CAP teica.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau te daudzreiz aprunāts - velc jebkuru lv versiju, nahrenizē ei.cfg un instalē, kādu win vajag - basic, home, ultimate utt.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Kāpēc kaut kas jāinstalē,ja ir recovery partīcija?!Palaist laikam ar F11.Krapvāri noinstalēsi nost un basta.

Link to comment
Share on other sites

Man pirms gadiem diviem bija līdzīgi. Nebija HP, bet Compaq laptops ar iebūvētu Windows Home Premium latviski. Līdzīgi kā autoram dators piedrazojās, ka vienkāršākais likās pārinstalēt OS. Zvanīju uz HP atbalstu Latvijā un interesējos, bija viņiem opcija, ja rodas vajadzība, HP par velti atsūta OS instalācijas disku. Tā arī man atsūtīja, visu varēja pārinstalēt, turklāt latviski. Nosaukt vajadzēja tikai datora sērijas numurus u.c. Jāsaka, pagāja laiciņš, kamēr tas disks atnāca līdz Latvijas HP, nedēļas divas vai vairāk. Pašam bija jābrauc pakaļ uz viņu biroju Valdemāra ielā. Jā, man gan vēl nebija beigusies garantija, bet varbūt tas strādā arī pēc garantijas. Tātad, iesaku pamēģināt pirmām kārtām sazināties ar HP Latvijā. Ja nu tas ir risinājums, kāpēc neizmantot.



Recovery patrīcija var gadīties arī ka nav, vai nav paredzēts. Manam laptopam manuālī skaidri bija rakstīts, ja jāpārinstalē OS, ja rodas tāda vajadzība, HP atsūta disku ar OS. Nemāku teikt, vai tas mans Compaq bija tāds rets izņēmums, kur tā bija paredzēts. Vecs IBM ar XP mājās gan pārinstalēja OS no recovery patrīcijas.

Link to comment
Share on other sites

@@vvv, manam Dell.. oriģināli bija recovery.. pēc HDD nobeigšanās un garantijas servisa tīrā install tās vairs nebija :D 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

zvaniit 67046000

Tas ir administrācijas tālrunis. Labāk uzreiz klientu atbalstam zvanīt 67852152. Piezvanot administrācijai un izklāstot savu problēmu, šie tāpat piedāvā zvanīt atbalsta dienestam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...