Jump to content

Nevar ieslēgt skaņu portatīvajam


rbs
 Share

Recommended Posts

Kautkad pagājušonedēļ piefiksēju, ka nevaru ieslēgt skaņu. Kā nospiež uz skaļruni ar peli, tā met laukā šitādu logu. Domāju Windows kapi, format C, reinstall, svaigi draiveri utt, skuju.

 

Idejas?

 

 

sc1.jpg

 

sc2.jpg

sc3.png

sc4.jpg

Labots - rbs
Link to comment
Share on other sites

intervall

Pamēģini atistalēt esošo caur DM,kas tad notiek.Bet izskatās,ka neesi nemaz uzlicis audio draiverus.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Draiveri uzlikti originalie no Dell majas lapas. Ja nebutu draiveris, tad pie DM butu izsaukumzime. Divaini, ka gadu viss gaja bez problemam, peksni paradijas sada problema, nepiefikseju kura momenta.

 

Vel piefikseju, ka pie austinu cauruma tas USB ports nefunkcione ka vajag, telefonu lade, bet vairs nerada ieks My computer, nevaru ieiet folderos.

Labots - rbs
Link to comment
Share on other sites

intervall

Nē,ja neesi licis,tad ir ms integrētie hdaudio



Pēc service taga meklēji driaverus?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, bet uzinstaleju no Dell lapas originalos draiverus  :SOH: 

Labots - rbs
Link to comment
Share on other sites

SOLVED, topiku var dzēst. Kad taisīju vaļā, tad nebiju kārtīgi piespraudis atpakaļ vienu plato vadu, viens stūris nedaudz bija ārā, nebija kontakts laikam :) Es jau sabijos, ka hardware fail.

Link to comment
Share on other sites

Man problēma ar kūleri, krāc, laikam gultnis kaput, gaidu jaunu vietā, kad nervi neiztur, attaisu vāku un atvienoju viņu. Pēdējo reiz nebiju kārtīgi atpakaļ piespraudis plato zelta vadu, te arī gļuks ar skaņu,

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Mjā man mašīnai, kad nodilst kalodkas un sāk spalgi čīkstēt, tad es ar pārknibju bremžu trubiņas. 

Zin, tā ir klusāk :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kad taisīju vaļā, tad nebiju kārtīgi piespraudis atpakaļ vienu plato vadu,
tu "negribu nosaukt publiski" nevarēji sākt ar to, ka pēc tavas sastelēšanas kopā vairs nedarbojas tas audio? bļļļļļ.  

 

 

Kautkad pagājušonedēļ piefiksēju

Piefiksētājs atradies.



 

 

Man problēma ar kūleri, krāc, laikam gultnis kaput,
nomaini uz SKF 20`000 rpm :D
Link to comment
Share on other sites

Vispār vajag mest visus tos kaucošos ventus ārā, tak inženieri ''peremudriļi'' ar tiem ventiem , barošanas blokam vajag pirmo izmēst, parasti tas arī sāk

grabēt un kaukt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...