Jump to content

Zilais logs uz Windows 8 - driver irql not less or equal


Payne
 Share

Recommended Posts

Tātad divas reizes liku no jauna windows 8.1 ,bet visu laiku viens un tas pats, pa retam uzmetas zilais logs ar - driver irql not less or equal  un dators restartējas. Visus draiverus liku tieši priekš windows 8.

 

uzliku windows 7 un šādas problēmas nav , kur varētu meklēt vainu.

 

Ja tas ,ko maina tad dzelži ir - 

 

Amd fx6 6300 six core processor. 
Corsair Vengeance 8GB (2 x 4GB) Memory Kit 1866MHz DDR3 DIMM CMZ8GX3M2A1866C9 
Video card - ASUS NVIDIA GeForce GTX 550 Ti 1 GB 
64gb ssd disk 
500gb hard disk 
Gigabyte GA-970A-DS3P motherboard 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Iekš BSOD nav apakšā minēts, konkrēti kurā failā?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

A, vot, vajag :) Jebšu varbūt ne visiem win bij apakšā, jebkurā gadījumā - kauču kur kauču kāds tipa *.sys fails var būt pieminēts.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, un ko tad Tu gribi dzirdēt??? Lai kāds izzīlē, kas par vainu bija? Pēc faila vismaz var sākt ko meklēt un domāt, skatoties, kam tas pieder - video draiveris, varbūt usb, varbūt vēl nezi kas. Tad var ar vecāku/jaunāku draivera versiju konkrētajai štellei skatīties, kas notiek.

Var provēt pēc instalācijas ar defaultajiem iztikt, kādi uzliekas instalācijas gaitā, tad skatās, vai nav bsod. Ta lēnām met pēc vajadzības svarīguma klāt tos draiverus, kas neatradās, vai apdeitot uz jaunāku versiju to, kas ir.

Utt., utjpr.

Bsod izmet faila nosaukumu (vairumā gadījumu) un STOP info ar kodu čupu - tas viss tur nav tikai joka pēc klāt pielikts.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

http://www.boot.lv/forums/?showtopic=149331&findpost=1552252

 

 

 

Var provēt pēc instalācijas ar defaultajiem iztikt

Daudz kam vajag nevis iztikt, bet tieši vēlams nemainīt, jo Microsoft draiveri ir daudz uzticamāki. Labs piemērs - HD Audio draiveri, ko te pilnīgi bez iemesla 95% instalē citus. Tāpat ar AHCI.

 

 

 

Visus draiverus liku tieši priekš windows 8.

Kādēļ nav nosaukts precīzi kādus un no kurienes?

Link to comment
Share on other sites

Microsoft draiveri ir daudz uzticamāki.

Dīvaini, laikam atkal kaut ko nezinu. Līdz šim pēc microsoft draiveru atstāšanas vai instalācijas (kaut caur win update) ir bijušas tikai problēmas.

Labots - zebrlacs
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

@Inspektors Caps, gribi teikt, ka MS AHCI ir uzticamāki par paša Intel?

Uz šo es pats nesen te izgāzos - Intel instalācijā nemaz AHCI draiveru nav, tikai INF faili. T.i. draiveris paliek tas pats Microsoft.

 

 

 

hehehe, neveiksmiigaaku piemeeru gruuti atrast :>

Nevaru piekrist Tavai statistikai. Vienu tādu plati esmu redzējis.. un 101, kurām tādu problēmu nav. Un, protams, kā vienmēr "sakritība" - tai platei ir Nvidia nForce čipsets... Uz Windows 7 ar HDA dzelžiem audio draiveri laikam esmu instalējis tikai tai vienai platei. Pārējiem standarta Microsoft draiveris strādā kā pulkstenis. Protams tajos datoros nav nekādu Karšmarsku, Sīmaņteku vai citu smirdīgu problēmu avotu.

 

 

 

Līdz šim pēc microsoft draiveru atstāšanas vai instalācijas (kaut caur win update) ir bijušas tikai problēmas.

Varbūt padalies ar problēmām kā D_L, lai ir kas objektīvāks. Es esmu redzējis problēmu, ka Microsoft AHCI ik pa retam laikam uz kādām sekundēm iefrīzo SSD disku. Nomainot uz AMD AHCI draiveri viss atrisinājās. Bet atkal - tas ir tikai viens gadījums ar viena modeļa SSD, un ar HDD vispār nevienam nekādas problēmas neesmu redzējis. Un, ja runā par stabilitāti - cik Microsoft draiveru ir uztaisījuši BSOD? Gandrīz neviens, jo ne velti, ja tīrai svaigai OS lido BSOD, tad cilvēki lielākās aizdomas met uz hardware defektu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienu tādu plati esmu redzējis.

Tad jau laikam maz plates esi savā mūžā redzējis. Ar Realtek tā mēdz gadīties 4 gadījumos no 5.
Nez, vienmēr esmu licis ražotāja svaigākos drivakus, nevis M$ piedāvātos, un nekādi BSOD nav novēroti, ja vien kāds dzelzis netaisās doties pa skuju taku.

Link to comment
Share on other sites

@@Inspektors Caps, atkarīgs kādu instalāciju lietoji.. man AHCI draiveri ir skaidri un gaiši redzami paša Intel. Acīmredzot neīstos draiverus instalē :) Intel Inf tiešām neinstalē draiverus.. AHCI ir atsevišķa instalācija.. un saucās Intel® Rapid Storage Technology

 

Bet visumā tomēr pieturos pie tā, ka vispirms skatāmies mātesplates ražotāja lapā pēc draiveriem..

Link to comment
Share on other sites

HD Audio atstāt Standarta MS draiverus var tikai galīgi pa roku galam instalētājs, kam neinteresē gala rezultāts,

Normāla SPDIF izejas parametri, analogās skaņas ieejas/izejas, mic boost u.c. audio kontrole parasti pieejama tikai pieinstalējot īstos ražotāja draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...