Jump to content

Par atbrīvošananos no vecās tehnikas


Svekris
 Share

Recommended Posts

Sveiki! 

 

Ja atmiņa neviļ, eksistē uzņēmums(i?), kas par baltu velti laipni piebrauc - savāc veco tehniku (monitori, UPS, VoIPi, printeri, u.tml.), atbrīvojas no tā visa videi draudzīgā veidā un/vai sadala pa reizinātājiem, paši kaut ko nopelnot un man atbrīvojot noliktavu. 

 

Zini kāds tādu kantori? //Rīga

Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Mhmm, ja iekārtai ir daudz skrūvju, laba metāla korpuss utml, var atdot kādam studentam, entuziastam. Vecās plates var noderēt lodēšanas apmācībai, korpusi un skrūves pielietojami daudzās jomās.Ar montitoriem utt tiešām nezinu, kur tā vāks par velti.Lasu sludekļus par vecu CRT monitoru un teļeku pārdošanu un brīnos___

 

Piemēram, vienu vecu aparātu metot ārā, bračka sadalīja par skrūvēm un bleķiem. Nu supper veca iekārta, toties 2,5mm biezs 30*55 cm alumīnija panelītis ideālā kvalitātē, daudz ņeržas un vara skrūvju ( tieši no vara, nepārrakstījos), radiators kaut kādam tranzistoram vai kaut kam - visp man po, kāda, bet 15*30 cm  laukuma 8,5mm bieza vara plāksne - laba fīča metālmākslai utml priekiem.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumiem, tomēr tur to krāmu ir kaudzīte un čakarēties ar sludinājumiem, nodošanām, telefona zvaniem u.tml. būtu nepamatots tēriņš jau tā ierobežotajiem laika resursiem, tas pats attiecas uz mašīnu un konteineru, tad jāgādā autiņš, jākrāmē. Tiesa, ja neatradīšu to mistisko (iespējams neeksistējošo kantori) nāksies vien dzīt uz konteineru. 

 

Izlepis esmu, gribu, lai piebrauc sakrāmē un aizved, jo kaut kur kaut kad lasīju, ka tā dara. :p

Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

Google atrada kaut ko šitādu. Es pats esmu iecienījis daudzās nodošanas vietas. Konkrēti zinu, ka Daugavgrīvas 31 (gāzes uzpildes stacijā) esošo vagoniņu var izmantot 24h diennaktī, 7 dienas nedēļā. Tikai jāpieiet pie gāzes stacijas dežūronkas un jāpasaka, ka gribi nodot - viņš atslēgs vagoniņu un varēsi iekraut. Tur var arī ķimikālijas atstāt.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

 

 

tad viss ar karoti jāiebaro

Izskatās, ka jā. :D

 

Paldies.

Jautājums atrisināts.  

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nebija kāds boot biedrs kas vāca mantas un tad tirgoja?

Link to comment
Share on other sites

Es viņam varu piedāvāt mantu, kuras tālākpārdošanai būs nepieciešams gan talants, gan šarms...

Link to comment
Share on other sites

Es vienā no šīm divām adresēm:

eleco.lv
Util.Lv

atdevu(neaceros kurā tieši, sen tas bija) vecu crt tv un šo to, atprauca pakaļ un savāca, nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Par tehniku skaidrs, bet varbūt kādam ir ideja, kur nogrūst vecu padomju šīferi? Bīstamais atkritums skaitās, vot i krājas grēdās laukos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet varbūt kādam ir ideja, kur nogrūst vecu padomju šīferi

Ieliec ssā sludinājumu. Man otrā dienā jau bija kāt un savāca. Protams, loksnēm jābūt vēl lietojamām, nevar būt tikai lauskas. Ja lauskas, tad tikai uz kādu specializētu kantori, ja negribas kaitēt dabai.

Es sev šķūnītim mainīju, vecās smuku noņēmu. Vienkārši dažas bija salūzušas, un šķūnis nebija pārāk liels, tad izdomāju, ka nemocīšos un visam nomainīšu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...