Jump to content

Budžeta klases androids +/- 100ls


Gachaans
 Share

Recommended Posts

Sveiki! 

 

Gribu nopirkt sievai viedtālruni budžets +/- 100ls. Prasības, normāls touchscreen ar normālu izšķirtspēju, tā lai var kādu gāmi uzraut, ja ir vēlēšanās, nu + waze, Igo un tamlīdzīga navigācija. Cena ko varu veltīt ir +/- 100ls  ,ekrāna izmērs no 4-5 ". šobrīd esmu iekš banggod.com noskatījis ZTE V967S, un cik saprotu tas ir diezgan spējīgs aparāts. Bet varbūt kaut kas +/- labs ir tepat latvijā nopērkams?

 

Link to comment
Share on other sites

Man ir galaxy ace 2, iepriekš bija ace - abi pietiekami normāli telefoni, apmēram arī ir šajā cenu kategorijā. Tocuhs strādā normāli, kamera pietiekoši laba priekš telefona šajā cenu kategorijā, spēles - nu kaut kas jau iet :D:D bet nu ar spēlēm neaizraujos:D

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu par Gsmart, strādā ļoti ātri, bez aizķeršanās, pats lietoju un pagaidām vēl neesmu saskāries ar nespēju palaist kaut vienu aplikāciju. Vienīgi, nav Led indikātors un komplektā esošās austiņas - s*ds.

+ tagad jau ir iespējams no ebay pasūtīt maciņus, ekrāna aizsargplēves. Izmaksāja 4$ par maciņu un 6 aizsargplēvēm.

Link to comment
Share on other sites

pagaidām līderos izvirzījies gigabyte, jo no augstākminētā ZTE viņš atpaliek, tikai ar kameru, un nedaudz mazāku izšķirtspēju, kas dotajā gadījumā nebūtu galvenais, jo šobrīd sieva lieto 2007. gadā pirktu Nokia Xpress music ,jo viņš vienkārši vēl joprojām strādā, un nav saplīsis :crazy:

Link to comment
Share on other sites

zaļais robots

gsmart aku 1 likam līdz100ls ir pats funkcionālākais telefons ir vēl arī citi modeļi kā prestigio multiphone 5400 duo http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones/prestigio_multiphone_5400_duo_black

un zte modelis http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones/zte_blade_v_blue un  Prestigio  MultiPhone 4055 kas gan nav pats jaudīgākais bet tam ir milzīga baterija un sver normāli.Vēl esu ievērojis ka dāmām iepatikušies samsung galaxy trend un lg optimus L7.

Link to comment
Share on other sites

neesiet žmogi un neapdaliet dāmas nopērciet viņiem normalu telefonu ko nebus kauns izvilkt pēc 2 nedeljam arā meiteņu saietos. jo visi zin tikai vienu telefonu, apgrauzto aboliti, večiem to nesaprast!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neskatoties uz zemo cenu, pieejamību Latvijā un 2 gadu garantiju, es tāpat ņemtu ZTE V967s vai kādu no lenovo   ;)

Šim korpuss izskatās visai šaubīgs, nav IPS ekrāna, švaks aķis.

Un, kamēr nav redzamas kameras sample bildes, par 8MP kameru neko nevar spriest.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hongmi(red rice) maksa $200, tatad virs 100. Neken n6 gan ir zem 100 latiem($186), bet ir labaka korpusa kvalitate, 1080p ekrans, 13mpix kamera.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku ņemt Latvijas ražojumu Just5 Spacer, kurš cenas un pārējā ziņā pārspē visus dārgos :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Latvijas ražojumu

 

Nu jau nu... 

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi hongmi ir 2 versijas, viena iet LV 3g otra neiet. Proti, ista ir wcdma versija

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iesaku ņemt Latvijas ražojumu Just5 Spacer, kurš cenas un pārējā ziņā pārspē visus dārgos
 

 

kas vinu pirks par sotaku .. pec tehniskas puses vini ir kadu pusgadu nokavejusi

 

motorola g un xiaomi ieliek vienos vartos.

 

ir red rice 3g versija 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Motorola Moto G - 120ls ar sūtīšanu no UK, KitKat janvārī. Pašam pienācis, nav vēl bijis laika apčamdīt.

 

Nu kā  izskatās? Kapēc negaidiju 16Gb modeli ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas vinu pirks par sotaku .. pec tehniskas puses vini ir kadu pusgadu nokavejusi

Nu jau nu, nakuj tā mētāties ar vārdiem. Parādi kaut vienu trubu ar šādiem parametriem, kas maksātu līdzīgi, kas nopērkama tepat uz vietas ar vietējo garantiju un suportu. Tikai nevajag piesaukt Nikhujang X7 ķīnā.

Link to comment
Share on other sites

Ir kādi jaunumi par Just Spacer? Būs viņam pieejams 4.4 updeits?

Un vai ir kaut kur jau kādi kameras testi redzami?

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

 

Nu kā  izskatās? Kapēc negaidiju 16Gb modeli ?

 

Es to telefonu neņēmu sev, bet gan draudzenei. Viņai jau neko diži vairāk par endomundo/candycrush/youtube/chrome nevajag tā kā 8gb atmiņa atliektiem galiem. Pasūtīju arī ādas futlārīti un skriešanai paredzēto maciņu uz rokas, bet tie vēl nav pienākuši. Pats telefons atnāca ar Royal Mail, paciņā bez kkādiem mīkstinājumiem triecienam, kas mani nedaudz pārsteidza. Līdzi nāk tikai usb vads kompim, nekādas citas drazas, minimalizējot pārdošanas cenu.

 

Izskatās labi, nedaudz korpusa aizmugura liekas par slidenu, viegli izslīdēt no rokas. Izmērs, es uzskatu, optimāls, es visu varu ar 1 roku aizsniegt, draudzenei gan būs grūtāk..

Ekrāns superīgs, ļoti spilgtas un precīzas krāsas kā jau HD ekrāns ar IPS.

Gandrīz nekas nebremzē, pie manas ātrās darbības ar telefonu/aplikācijām, kā jau 4kodolu procim. Izskatās, ka 1gb RAM arī nebūs par īsu, mēģināju noslogot ar daudziem tabiem/aplikācijām vaļā.

Kamera pabriesmīga, kā jau citos apskatos minēts, normālas bildes var uzņemt tikai pie laba apgaismojuma. Varēja zibspuldze būt labāka, bet nu kā flashlight noderēs.

Ļoti laba savienojamība ar 3g/wifi, kā arī GPS izskatās ir veikls. 

Stock'ā nav baigi piedrazots ar aplikācijām, tikai 3 motorolas īpašās un standarta googles andrīša aplikācijas. 

 

Nu kā lielākos mīnusus var minēt to slikto kameru, nepaplašināmo atmiņas daudzumu, pašam nenomaināmo(it kā) bateriju. Pārējais - 200+Ls vērta telefona cienīgs.

 

Varētu jau uztaisīt apskatu ar foto/video piemēriem etc, bet man slinkums un pilns internets jau ar jamiem, tik ne mūsu mēlē. Varētu būt, ka esmu viens no pirmajiem LV ar jamo..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ģenerālis

Varbūt kādam ir rūtots Moto G ?

Krievu forumos dzirdēts, ka ar root tiesībām un More Locale 2 var iespējot krievu valodu. Svarīgs kritērijs ir krievu/latviešu valoda, tāpēc pirms pirkšanas gribētu pārliecināties, ka tas ir iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Krievu, latviešu valodu kur vajag? Lai interfeiss būtu latviski, krieviski, vai arī to vajag, lai rakstīšanā varētu izmanto šo valodu speciālos burtus?
Ja pēdējo, tad to var dabūt ar  "More Lacale", bet liekas, ka tam nevajag root tiesības. Bet dabūt latviešu, krievu valodas interfeisu, ja to tur nav ielicis ražotājs, nevar ar arējas programmas palīdzību. Citas valodas interfeisu var dabūt vienīgi pāršujot firmware ar tā kurā ir iebūvēta attiecīgā valoda.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Jā, gribējās interfeisu latviski/krieviski.

Starpcitu, kā konkrētam modelim darbojas garantija, ja tiek sūtīts no Eiropas?

Link to comment
Share on other sites

Tas ir amīšu apdeits, pārējiem vēl nav iznācis Kitkats.

Latviešu/krievu valodu rakstīšanai var dabūt novelkot Swiftkeys aplikāciju(5$), man personīgi ērtākais veids kā rakstīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...