Jump to content

procesoram lielas temperaturas


cFix
 Share

Recommended Posts

pirmais video ir uz high performance, otrais ari, principa visas tas temperaturas svasrstibas notiek high rezima,  power saver rezima temperaturas ta neleka jo samazinata procesora jauda, bet gribetos ar pilno jaudu darboties.

Sodien no rita sledzu ieksa datoru, palikusi  20%  no baterijas, iesledzu aida64 testu ,viss pa vecam temperaturas kapj pari 90c,testeju lidz izladejas portiks, vienoju klat ladetaju un sledzu ieksa datoru, atkal njemu aida64 testu un brinumaina karta nenotiek nekadu temperaturu svarstibu, 10min testejot temperaturas uzkapa tikai uz 76c,pats nesapratu ka te peksni viss saka labi stradat, testa laika atvienoju ladetaja vadu no rozetkas un iespraudu atpakal, te bac momentali testa laika temperaturas uzkapa no 75c uz 95c, var kads izskaidrot kas tas par nafigu?

visu so te testeju high performance

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

ar ladetaju vai bez ladetaja tests notiek high perf pie maximalas slodzes

ladetajs gluko ,videja dzisla kaput, to lade, to nelade, tas varetu but iemesls?

 

 

 

 

 

Mani nedaudz biede sis te, kapec tik liela PCH Diode temperatura? dators darbojas bez slodzes. Un vai tas ir normali?

9ehm5dimi2g1zw3g4ks4.jpg

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

intervall

Uztraukties arī par HDD vajadzētu,ja datčiki nemelo...



http://en.community.dell.com/support-forums/laptop/f/3518/p/19511930/20417843.aspx#20417843

 

Ieliec tak normālu bildi,lai nav lapa "jāvalkā" .



Bet beigās,ka tik nesanāk,ka PCH arī ir vaininieks tavām likstām ar karšanu un venta gaudošanu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Taja lapa ko iedevi ir risinajums, ka samazinat PCH diode temperaturu vismaz par 10c gradiem mazak, tikai es nesapratu ko tiesi vinji tur pielimeja klat tam chipam, angliski slikti saprotu, un tulkotajs galigi skibs.

 

Vel ko gribu uzjautat, atverot speedfan mala man izlec tads pazinojums: LIS331DL not used, ko tas nozime?

Link to comment
Share on other sites

Eventa visu laiku uzradas tads pazinojums:

The speed of processor 3 in group 0 is being limited by system firmware. The processor has been in this reduced performance state for 9 seconds since the last report.

 

Kernel-Proccesor-Power

Link to comment
Share on other sites

Kad procis uzkarst un ventilatori griezas, uzmet sito pazinojumu, biosa man nav nekadas konfiguracijas saistiba ar energiju un taupisanu.

Link to comment
Share on other sites

Es tik nesaprotu kapec procim lielas temp un parkarst, ventilators sledzas ieksa nevieta. :D

Tas ir normali ka ieejot BIOSA ventilatori griezas?

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

ventilators sledzas ieksa nevieta

Novērs PCH karšanu un strādās tad,kad vajag.Ventilators sāk darboties arī tad,ja PCH karst,pat ja procim ir normālas temp.



 

 

Tas ir normali ka ieejot BIOSA ventilatori griezas?

Jā!

Link to comment
Share on other sites

intervall te PCH karshana ir nepricom, neatkarigi no pch temperaturas ventilators darbojas, apskaties to bildi ko es ieliku, PCH pie 70c bet ventilators stav uz vietas, pat pie tikko ieslegta datora kur PCH ir 43C, uzliekot high performance , ventilators sak trakot.

 

cik esmu skatijies neta,daudziem citiem DELL modeliem, viss ir atkarigs no PCH temperaturas, ja uzkapj piemeram uz 65c, tad sledzas ieksa ventikis. man gan ta nav.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

intervall

āmen,ko tu gribi,lai ventilators griežas tikai tad,kad spēlītes dzenāsi vai video skatīsies.Tam tā ir jābūt.Ja procesors vēss,bet ventiķis gaudo,tad zini,ka PCH.Bet tu laikam gribi,lai ventilators negriežas,bet procesors salst.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Tad kad ventikis gaudo tad ari notiek nesaprotami cpu temperaturu uzlecieni un dropi, iepriekseja video vareja redzet ka pie mazakas darbibas, ieejot interneta un parladejot lapu cpu temperatura uzlec uz 80c un atpakal uz 50c, ventikim jasledzas ieksa un ara, un ta visu laiku.
PIE ZEMAM CPU TEMPERATURAM, VENTILATORS NESLEDZAS IEKSA.

Tikko uzliku HIGH PERFORMANCE un temperaturas momentali sak lekat, uz augsu uz leju, un ventikis ieksa iesledzas un ara izsledzas, ieksa iesledzas un ara izsledzas, ieksa iesledzas un ara izsledzas.. :D
NEATKARIGI NO PCH TEMPERATURAS.

Tikko palaidu Aida64 testu HIGH PERFORMANCE, pirmajas sekundes CPU Throttling (max 12%) - Overheating Detected
maksimalais throttling ir bijis 26%, neturpinu testu, baidos nosvilinat CPU.

Pats netieku gala, rit vedisu atpakal uz NDD servisu, lai skatas kas tur ir.
Tik es vel nesaprotu, kapec meistars neredzeja so parkarsanu,pec remonta zvanija teica ka viss ir zbis, temperaturas max 60-70c pie high performance, kad braucu pakal kompim nebija izsti daudz laika parbaudit ticeju meistara vardiem , tapec samaksaju uzreiz un braucu uz majam, atbraucu majas piesledzu pie vada, un hujaks ar temperaturam tas pats kas bija pirms servisa apmeklesanas.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

intervall

power saver vai balanced,kādu tu tur plānu liec,paskaties cik ir maximum un minimum processor state,pamēģini tam high performance uzlikt-restore defaults.

Vēl variants(šaubos vai kas mainīsies) nonest Dell quickset vai kādu citu,kam nāk enerģijas plāni/iestatījumi reizē.Paeksperimentē,moš kas mainās.

Varbūt nav vērts pašam čakarēties un šo problēmu uzticēt kādam citam-servisam,kādam meistaram?

Link to comment
Share on other sites

Pats atskruveju valja kompi un nomainiju pastu, veikala nopirku vienu no labakajam pastam kas bija uz vietas MX-2.
Luk rezultats:
mt9zo8pfhytxt1vwe3ua.jpg
Esmu ljoti neapmierinats ar to kads meistars strada NDD servisa, skruvejot valja pamaniju ka paspejis pazaudet 2 orginalas skruves, viena skruve kura nospriego procesoru bija knapi pievilkta, un ar termopastu bija noskopojies, par velti izmetu laiku un naudu, pirms nododiet kompi servisam, apdomajiet kam uzsticet sava kompja remontu , ne vienmer tas tas rakstits pie servisa apraksta atbilst izstenibai, ka tas bija rakstits NDD lapa KVALITATIVS SERVISS.....ka redzam zem kvalitates pat neprasnas strada.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

intervall

Tagad temperatūras ideālas,izbrīna tas,ka nesen tieši ieteica šo servisu.Nav iepriekšējo svārstību,throttlinga.

Link to comment
Share on other sites

pasta diezvai pa maz uzsmērēta, jo bez tās jau dzese pieskaras čipa dzesēšanas galvai vairāk kā 40% 1pret1. Bet, ka viena skrūve nav ieskrūvēta spriegotājā - tas nu gan. Kā jau iepriekš rakstīju, termopasta šādu zibenīgu temperatūŗas vārstību nerada arī pat ja nebūtu termopasta un spriegotājs ir pievilkts ar visām skrūvēm.

 

 

 

par velti izmetu laiku un naudu,
--->

 

pats apnemos atskruvet
Joprojām tu vēl tā domā? :D
Link to comment
Share on other sites

Termopasta bija uzklata ljoti maz, nonemot dzesi, vietam vareja redzet plikus cipus, un pasta noteikt bija kkada leta gala, balta krasa   :D

Normalji uzklaaju MX-2 pastu un nospriegoju skruves, tagad jau bus otra diena ka ar temperaturam viss pa idealo.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...