Jump to content

ZTE V967s "apskats"


itanium
 Share

Recommended Posts

Te nu ir manis nule iegādātā ZTE V967S īss dzīves stāsts.
13684122940.jpg
10. oktobrī no pandawill.com, izvēloties Singapūras pasta pakalpojumus, tika pasūtīts ZTE V967S. Par telefonu un pasta pakalpojumiem uzreiz tika samaksāti 74.92 ls.
Gaidot telefonu un esot nelielā uztraukumā par gorillas stikla neesamību, no ebay.de tika pasūtīta aizsargplēve par 2.82 ls (velti tik dārgu ņēmu, jo pie likšanas virsū nolažoju, sabojājot plēvi. Tagad gaidu jau citas 6 vietā par 2x mazāku cenu).
Pēc nieka 26 dienām kopš pasūtījuma veikšanas pastkastē ir zīmīte, ka telefons mani gaida tuvākajā pasta nodaļā.
Sakarā ar to, ka pie pasūtījuma veikšanas biju lūdzis, lai paciņas vērtību norāda 69$, nodoklī nācās samaksāt vien 8.64 ls, ieskaitot 1 ls par to, ka nodokli maksāju pasta nodaļā.

Kopējās izmaksas par telefonu= 74.92+8.64=83.56 ls

Specifikācija

  • Ekrāns : 5 collu IPS ar izšķirtspēju 960x540 (220 dpi)
  • CPU : 4 kodolu 1.2 GHz MTK6589
  • GPU : PowerVR SGX544
  • RAM : 1 GB
  • ROM : 4 GB - iespējams paplašināt ar microSD atmiņas karti (līdz 32 GB, ieskaitot)
  • Android versija : 4.2.1
  • Izmēri : 141x70x9.6mm
  • Akumulatora kapacitāte : 2500 mAh
  • u.t.t.

Tālruņa uzbūve
Vienā vārdā - fantastiska. Turot rokās, galīgi nav jūtama lētuma piedeva. Viss robusts (powerfully built), nekas nestaigā un, spēcīgāk pavērpjot, palokot vai paspaidot, nekas nečīkst, ko es galīgi nevaru teikt par savu Samsung Focus. Mala visā garumā ir veidota no metāla, kas tik tiešam nebija gaidāms no šādas cenas ierīces.
Aizmugurējais vāciņš gan ir ļoti labs pirkstu nospiedumu “magnēts”, un pēc neilgas lietošanas izskatās pēc kakas. Pēc tam gan ir notīrāms un atkal kādu laiku izskatās kā jauns.
Pie pasūtīšanas bija nelāga aizdoma, ka aizmugurē esošais kameras izcilnis negatīvi ietekmēs lietošanu, bet pēc pāris h lietošanas pavisam aizmirsu, ka tur tāds vispār atrodas.
Bildes : https://www.dropbox.com/sc/n7hac3719b52fb0/JTlu5JimRo
(pārāk daudz un sliktas kvalitātes)

Ekrāns
Tā kā telefons tika iegādāts kā dāvana manai mammai, kurai diemžel ir visai slikta redze, 5” ekrāns bija galvenais iemesls tieši šī telefona iegādei (pēc tam sekoja ražotājs un cena).
Skata leņķi ir visai jauki un pat no lietošanai neiedomājami stulbiem skata leņķiem (tuvu 0/180 grādiem) krāsas liekas pieņemamas.
Spilgtums ir vairāk kā pietiekams iekštelpās. Sakarā ar rudeni un ziemas tuvošanos, diemžēl nesanāks pārbaudīt ekrāna spilgtumu tiešos saules staros.
Ekrāns ir ļoti atsaucīgs uz pieskārieniem, ko neesmu novērojis uz citiem lētučiem.
Lietojot ~40 cm attālumā no acīm, inviduālus pikseļus saskatīt nevaru. Bilde ir ļoti patīkama. Ja iebāž degunu ekrānā, tad, protams, var sākt aurot, ka telefons ir sūds, jo kādu pikseli var saskatīt, un ka es esmu idiots, jo tādu telefonu iegādājos un vēl te apskatu par to veidoju. Man un šī telefona gala lietotājam izšķirtspēja ir vairāk kā apmierinoša.
Vienā stūrī ir pavisam neliels tas saucamais “backlight bleeding”. Traucēt netraucē, jo redzams tikai pie melna ekrāna.

Kameras
Ko lai te pasaka - aizmugurējā kamera nav ne no tām labākajām, ne no tām sliktākajām - 5MP izšķirtspēja, autofokuss un zibspuldze. Lai 2 iekštelpu bildes pastāsta pārējo :
Bildes : https://www.dropbox.com/sc/u73i3rq1udzqm62/MN4ycLZgjH
Priekšējai kamerai ir 0.3 MP. Seju saskatīt var, bet kopumā kvalitāte tik draņķīģa, ka pazuda vēlme to vispār vēl kādreiz lietot.

Android
Roms, ar kādu telefons nonāca pie manis, ir neciešams. Telefons nav rootots, un tajā pašā laikā ir pilns ar man un manai mammai nevajadzīgām ķīniešu aplikācijām, kuras bez root tiesībām nav iespējams nonest. Nav arī Play Store un citas Google aplikācijas, bet tas nekas traks, jo jau pie iegādes bija skaidrs, ka tiks izmantots kāds no tīmeklī pieejamiem custom ROMiem.
Mana izvēle :
ROMs : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2419456
How-to : http://www.modaco.com/topic/366106-zte-v967s-impressions-root-recovery-rom/

Jaunais ROMs jau daudz tīkamāks. Cits launcheris, izvākta liela daļa lieko aplikāciju, kā arī aizvākta ķīniešu boot animācija, kurai bija nu ļoti nepatīkamas skaņas.

Kā pie flašošanas noskaidrojās, tad telefonu var pavisam vienkārši rootot ar Framaroot palīdzību.
Skatīt : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276

Ātrdarbība
Ne es, ne cilvēks, kurš šo telefonu izmantos, (īsti vīri jau vārdu “mamma” nelieto :D ) spēles nespēlē, tāpēc par CPU/GPU veiktspēju spēlēs diemžēl neko nepateikšu, bet UI darbojas zibenīgi un nekādas aiztures nevienu brīdi nav novērotas. Laba ātrdarbība ir novērota arī izmantotajās aplikācijās - Google Maps, Dolphin browser, Waze u.t.t.
Vēl intereses pēc paprovēju atskaņot divus 140 MB 1080p filmu trailerus ar VLC - nebija itin nekādu problēmu.

Citā apskatā minētie papagaiļi :
http://www.igadgetnews.com/wp-content/uploads/2013/08/861934.jpg
Papagaiļu salīdzinājums :
http://www.igadgetnews.com/wp-content/uploads/2013/08/861935.jpg
, kā arī :

 

MT6589 processor of ZTE V967S is collocated with PowerVR SGX544 graphic chip, which can satisfy the most of the 3D applications for phones with qHD resolution.

 

Akumulators
Ar Max Flavour slim ROMu tā autors sola 3-5 dienu darbības laiku no aukumulatora. Tā kā telefons tikai šodien nonāca manās rokās, vēl nevaru teikt : viņš mānās vai nē.
Neņemot vērā akumulatoru kvalitāti, 2500mAh ir vairāk nekā Nexus 4 un Galaxy S3 akumulatoriem. Šovakar paspēlējoties un piefiksējot % kritumu, liekas, ka varētu arī būt solītās 3-5 dienas.
thatsallfolks.jpg

Labots - itanium
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

agnis2005

Paldies par apskatu ! Bija interesanti palasīt,

LV tikai 1 interneta veikals tādu piedāvā nopirkt [124 ls], bet GSMARENA.com šis modelis vispār nav...

Link to comment
Share on other sites

Latviešu valoda ar custom ROMu ir - vietām dažs labs vārds angļu valodā ir redzams, kā arī dažs labs vārds ir visai amizanti iztulkots.

 

 

Tīrs JB gan nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Par spēlēm - ar mt6589 un 720p nav nekadas aiztures. Ar 1080p ekranu, gan medz dazas speles ielagot.

Link to comment
Share on other sites

Kā ZTE V970 lietotājs, varu apsveikt ar pirkumu. Vismaz mans ZTE kalpo ļoti labi un stabili. Manā gadījumā bija praktiski pliks Android, bez visādiem nevajadzīgiem uzskaistinājumiem un uzlabojumiem. Jebkurā gadījumā priekš 83 ls ļoti labs pirkums.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi sagribējās norisķēt ar 83 latiem un iegūt īpašumā tādu pašu aparātu. Maksāšana ar paypal?

 

Par tām lētajām plēvēm - cik esmu pircis, vējā izmesta nauda un laiks (ko vairāk žēl), jo uzlīmēt normāli nav iespējams, savukārt dārgākas plēves pielīp daudz labāk un bez burbuļiem.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Un es zābaks tieši tās pasūtīju :D

Lai vai kā, tajā pašā laikā tika arī pasūtīts grāmatveida maciņš no aliexpress. Varbūt nemaz nebūs vajadzība pēc plēves.

Link to comment
Share on other sites

Būtu interesanti dzirdeet pec kada laika cik tur bača. Man jau personigi 5as colas liekas buutu lietojamas un tā izšķirtspēja arī būtu pietiekoša.

Link to comment
Share on other sites

Vēl kopš pirmās uzlādes nav lādēts (4d un 2h), un ir 47% palikuši. Nevarētu gan teikt, ka ir baigi intensīvi lietots (nedaudz zvani, sms, whatsapp, waze, mobilais internets vislaik izslēgts, wi-fi  ieslēgts tikai pēc nepieciešamības).

 

Bildes ar akumulatora lietojumu un latviešu valodas UI :

https://www.dropbox.com/sc/vcqdbbwxawnr2hi/rH7WLw2rA1

Link to comment
Share on other sites

Kā telefona specenē no Amazon.com rakstīs, tā arī ierakstīju ;)

Kāpēc diez vietām izmanto ROM (read only memory) internal storage vietā?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl kopš pirmās uzlādes nav lādēts (4d un 2h), un ir 47% palikuši

Tas tak ir afiģet labs rezultāts!

Link to comment
Share on other sites

pirmajā brīdī nespēju noticēt, ka tas maz ir iespējams, it īpaši attiecībā uz pēdējo teikumu. Bet latvijā laikam viss ir iespējams :D

Link to comment
Share on other sites

Lai šis nekad nepazustu : post-68306-0-30057500-1384267475_thumb.png

 

Diez daudziem cilvēkiem rodas vēlme iegādāties tālruni no veikala, kam pie tālruņa apraksta ir "spēcīgāk pavērpjot, palokot vai paspaidot, nekas nečīkst" un "pēc neilgas lietošanas izskatās pēc kakas."? :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Iespēja par 124ls iegādāties tālruni, kurš lietošanas gaitā izskatās pēc kakas - ģeniāls mārketings :D

Link to comment
Share on other sites

Ģeniāls mārketings, tikai uz pusi dārgāks, nekā no Pandas...

 

Autor, kā bača?

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Varētu lūdzu padalīties ar pasūtīšanas knifiņiem? Kāpēc tieši 69$, kā vērtība? Ir doma pasūtīt pure chine phone - Haier.

Link to comment
Share on other sites

69$ ir mana īpatnība, nekas vairāk.

Pēc loģikas :

Cena ir tik liela, lai būtu jāmaksā nodoklis. Tad jau vaļā nevērs un neprecizēs vai nav norādīta mazāka cena nekā patiesībā, ka tik kaut ko samaksā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Skan loģiski :) var būt vēl kādi knifiņi pasūtot no pandas? Paypala konts ir.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Laba bača, man pat sakārojās, tikai viens bet. Pēc aprakstiem viņam ir diezgan graudains ekrāns? 0,22 pixel density indekss, salīdzinot ar manu Wildfire S kam sanāk 0,17 būs grūti pierast. Bača ar savu ilgumu ieliek kārtīgi, jo mans jau pie kārtīgiem zvaniem, dienas otrajā pusē grib "ēst".

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

 

 

0,22 pixel density indekss

 

kas tas tāds ir? kaut kāda kārtējā piektdienas figņa?

Link to comment
Share on other sites

Kārtējo reizi tu ar saviem indeksiem paspīdi.

 

Visā pasaulē lieto un saprot ppi vai dpi (pixels/dots per inch) - vai tiešām tik grūti?

 

Lai vai kā :

Wildfire S ekrāns, salīdzinot ar ZTE ekrānu, ir kaka.

Wildfire S ppi = 180

ZTE V967s ppi = 220

Jo vairāk, jo labāk.

 

Krāsu sulīgums un spilgtums arī krietni labāks.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tas cipars ko nosaucu par indeksu, sanaak kad displeja izmeeru izdala ar ppi skaitli. Rezultaataa jo mazaaks skaitlis, jo labaak. Piemeeram galaxy S4 tas cipars ir 0,11. Ir tachu starpiiba, vai 220ppi ir uz 3 collu vai uz 5 collu ekraanu. Par to kakas ir taa, ka HTC Wildfire ekraans ir graudains un shim tas manis nosauktais indekss ir 0,25. Wildfire S savukaart ir 0,17. Tavam ZTE sanaak 0,22.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

vai 220ppi ir uz 3 collu vai uz 5 collu ekraanu.

lasi vēlreiz : pixels per inch

 

ScreenShot006.png

Lielais kvadrātiņš ir tikpat graudains kā mazais.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

My bad. Palasijos Wikipēdiju sapratu, ka biju nepareizi sapratis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...