Jump to content

Sazinaties ar dhl


Recommended Posts

Sveiki.

 

Pasutiju sportdirect.com drebes utt, bet pasutijums ir iesprudis Latvija dhl.  30. septembri izsutija 8. octobri bija Latvija. Dhl nav zvanijusi vai sutijusi epastu. Pirmo reizi sadi, jo ne pirmo reizi ko sutu. Izskatiju vinu majas lapu, bet ta ari neatradu kur zvanit vai rakstit. Varbut kadam ir bijis lidzig,i vai kads tomar atrod kontaktus. 

 

Liels paldies jau ieprieks.

Link to post
Share on other sites

uzzvani uz noradito numuru, nosauc sutijuma numuru un lai mekle ... saistiba ar sportsdirect pasam bija gadijums ... pacina kurjeram automobili nometajas tris dienas, bija kaut kas nojucis  ... zvaniju uz dhl , sadzina vini kurjeru un pieveda paku ...dhl var ari nezvanit , jo ir reizes , kad man dhl kurjers pec pievesanas uz noradito adresi , zelojas ka neesot mobilo uzradijis , lai gan profila un pie maksasanas caur paypal vienmer noradu mobilo ... iepakojot piemirst uzradit vai vel kadas nianses ...

Link to post
Share on other sites

bieži ir , ka pārdēvējs nenorāda mob. nr. - kas, tiek pievienots pie maksāšanas, tieši šī iemesla dēļ, pēc apmaksas jānosūta pārdevējam ziņa ar savu numuru ar piezīmi- kurjeram. 

 

Pašam vairāki sūtijumi iesprūda iekš dhl -un visiem viens un tas pats attaisnojums: kurjers veda uz mājām un tālāk aiz durvīm netika - čips... tiklīdz sāku norādīt telefona numuru (atsevišķi nosūtot pārdevējam), tad arī vairs tādu problēmu nav bijis. Ja neatbrauc dhl kurjers, tad atbrauc latvijas pasta busiņš no dhl pa tiešo uz darba vietu :). DHL ja neatrod pēc sūtijuma numura, tad droši var nosaukt adresi un uzvārdu uz kuru bija jābūt sūtijumam - pēc tā arī atrod ;)

 

Bija viena prece par kuru satraucos- no vācijas izsūtija ar hermes un tad nevarēju nekādīgi saprast, kas iekš LV šamos pārstāv- beigās arī dhl šo pašu paku piegādāja :)

Edited by HTC
Link to post
Share on other sites

Ar DHL Latvia kaut kāds murgs vispār. Divas no trim reizēm, kad sūtīju no sportsdirect.com. No Anglijas smuki aizsūta uz Beļģiju. 1. reizē pa taisno no Beļgījas uz Latviju, un diezgan ātri arī tika atvests. 2. reizē izgāja caur Poliju un Lietuvu. Tajās divās valstīs diezgan ilgi nomarinējās. Bet 3. reizē vispār aizgāja uz Zviedriju. Tad atnācā uz Latviju, kur atkal ilgi stāvēja. Tad beidzot atveda Latvijas Pasts. 3. reize sūtīšana kopā pagāja vairāk kā 2 nedēļas, lai gan parasti nedēļa. Kaut kas ar to DHL nav vairs kārtībā. 

Link to post
Share on other sites

1kārt, vai sūtījums ar DHL (kurjerpasts) vai vienkārši Doiče posts (DHL māte)?

ja ir DHL, tad drošvien no sūtītāja var dabūt treking numuru un pēc tā dzīt pēdas.

a ja parastais zemes pasts - tad ar DHL nav nekāda sakara, gaidiet kamēr gliemežpastnieks papīreli atnes.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...