Jump to content

intel hd graphic MB palielinasana


janssunsanj
 Share

Recommended Posts

man ir irbuveta intel hd graphic video karte (portativais dators). grafikas rekvezitos pamaniju, ka video kartes stiprums ir tilai 32MB, bet kopeja pieejama grafikas atmina ir 1760MB. tikdams pie biosa video karti uzgriezu uz 512MB.

 

JAUTAJIMI:

                      bet ka un kur var uzlikt maximumu (1760MB)?

                      vai tada regulesana neboja PC (uzdevuma pārvaldniekā pamaniju, ka man pec manas regulesanas palika mazaks RAM)?

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai tada regulesana neboja PC (uzdevuma pārvaldniekā pamaniju, ka man pec manas regulesanas palika mazaks RAM)?

 

bojā diezgan nopietni, un pie tādas rīcības garantijas serviss problēmu gadījumā var tev atteikt bezmaksas remontu

Link to comment
Share on other sites

Man vienreiz dēļ šitā kompis sāka skanēt tā dīvaini (tākā elpot sāktu) un aizņemtais rams arī izauga. 

Rams bija 2Gb. Uz ieelpām bija aizņemti 1,5Gb un uz izelpām tikai 1. 

 

Pēc tam iegāju un visu samazināju un vairs neelpo.

Kāds var izskaidrot?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu man regulāri vajag laist skriptu, lai izmērītu reālo nepieciešamo atmiņas daudzumu un tad iedalīt atmiņas adreses gpu. ASM ļoti vienkārši un jauki izpilda to. Palasi, pamācies un pats un tad tev ar viss strādās -> gūglē raksti assembler.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Es savukārt redzēju, ka viens čalis izmanto gatavu skriptu. Nāca līdzi komplektā kaut kādā instalācijā.. Tai nosaukumā bija "video card driver" vai kaut kas tāds!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

janssunsanj

Nekas Tev nav jāregulē,cik atmiņas vajadzēs,tik arī paņems.

bet tad kapec tada regulesana biosa pastav????

tad jau, ja programma prasis 1 gb video, tad ari tiks palielinats video lidz 1gb (un talidz maximumam 1760MB)?????

tad man labak atgriest atpakal 32MB????

Labots - janssunsanj
Link to comment
Share on other sites

it kaa piektdiena cauri?!

  Piemirsi, ka pilnmēness un piedevām vēl aptumsums :hunter: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

janssunsanj
tu man izstaasti, ko, tavupraat, dos tas 1 gigs vram?

 

ja spele prasa piemeram 256MB video, bet man atveleta video atmina ir tikai 32MB, tad jau si spele neies!!!!

 

bet ja ir video kartes pasregulacija (ka to saka "intervall-boot lietotajs"), tad video karte palielinas atveleto video atminu lidz vajadzigajam!!!!??????

es pareizi saprotu

Labots - janssunsanj
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

bet tad kapec tada regulesana biosa pastav???? tad jau, ja programma prasis 1 gb video, tad ari tiks palielinats video lidz 1gb (un talidz maximumam 1760MB)????? tad man labak atgriest atpakal 32MB????

Biosu reseto-uzliec optimized defaults/default configuration un basta. 

 

 

cik atmiņas vajadzēs,tik arī paņems.
 
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

neuztaisiis no suuda konfekti

Manuprāt laba videokarte. Dara pilnīgi visu ko vajag un hardware dekodēšana, enkodēšana un transkodēšana strādā vislabāk no visiem. Ak jā, geimerdauņiem jaudas par maz...

Link to comment
Share on other sites

video kartes stiprums ir tilai 32MB

Jo tālāk, jo trakāk :)

 

Sāksim ar to, ka intel HD graphic savā starpā diezgan spēcīgi atsķiras, neviena no viņām nav domata spēļu gāšanai, pat ja tu novirzīsi sistēmas ramu, tāda parodija vien tev būs.Ja gribēji izkustināt kādu pieklājīgu spēļuku, tad vajadzēja ņemt ADM ar integrēto HD 8670D

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...