Jump to content

smartfona izvele musdienu prasibam


Roberts3
 Share

Recommended Posts

Centigi mekleju noteikumus tacu neatradu ceru ka ir puslidz pareizi noformets.

Ir ideja iegadaties jaunu smartfonu jo esmu apjautis ka vecais xperia active nekalpo pamat vajadzibam.

 

Ejot lidzi laikam un saprotot ka ceturtas paaudzes internets telefonos ir kruta stelle es ari to gribetu.

Tapatas muziga problema ar to ka telefonam beidzas baca gribas lai bez power bank varetu vismaz 6h darboties.

 

Tatad prasibas budzets 200 - 300 ls , pieejamiba lv , iespeja drukat rekvizitus perkot , 4g vai lte 1800 frekvences atbalsts , wlan , vismaz divkodolu procis , vismaz 1 gb ram , iekseja atmina vismaz 4 gb , labs gps kurs negluko parak smagi lietu un rudeni ejot pa lapu mezu kas ir pielijis , loti laba baterija , pretskrapejumu ekrans , viegli jaaieklaujas plauksta un kabata , jabut erti zvanit , un rakstit sms ,

 

1. veiktspeja un kvalitate materialos.

2. cena.

3. android.

4. laba baca

5. lte un 4g atbalsts.

 

 

 

Tam ir jakalpo ka telefonam pamata nevis ka plansetei.

Tacu ar domu ka dazos brizos var ari bez problemam uzspelet ingress lidz ar to izmantot gps bez problemam un interneta savienojumu.

Labprat paklausitos ieteikumus par telefoniem kas planojas iznakt tuvakaja laika.

 

Link to comment
Share on other sites

Ejot lidzi laikam un saprotot ka ceturtas paaudzes internets telefonos ir kruta stelle es ari to gribetu.

Un kuram tad telefonam ir tāda iespēja izmantot 4G netu? 

 

Un pēc pārējā izskatās, ka tu gribi konfekti par sūda cenu - ļoti laba bača un ultra kruts pretskrāpju ekrāns. Nu kas tās par fantāzijām?!

Labots - DAFUQ
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu par 300 ls tu nedabūsi visu to. S4 būs nedaudz virs 300 ls. Visiem līdz 300 ls būs kāds nopietns mīnuss.

Zinu, ka būs nepopulaŗs, bet vēl ir variants pagaidīt Nexus 5. Būs zem 300Ls noteikti un stock adnroid ar Kit Kat, ko pārējie neredzēs pāris mēnešus.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Itkā jau Sony Xperia Z truba ir laba. Android utt utjp, bet... Liela tāfele. Ilgi runāt pa telefonu nav ērti, auss sāp. iebūvētā telefona aplikācija nav ērta. Skaņas kvalitāte salīdzinot ar vecu nekoa, pēdējais sūds. Vārdu sakot, tāds telefonus māk visu, izņemot zvanīšanu. Progress ibio.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vēl ir variants pagaidīt Nexus 5

Nevajag šito ieteikt... Lai pērk par kosmosu Samsūdus un citus zvērus :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

Pats būtiskākais ir tas, ka sony ir dīvaini švaki displeja leņķi, un tas jau ir pāris gadus. Dīvaini, ņemot vērā, ka taisa displejus paši. 

 

Ar Nexus5 ir 2 nezināmas lietas a) baterija b) kamera.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Un kuram tad telefonam ir tāda iespēja izmantot 4G netu? 

 

DAFUQ - Drīzumā būs, pagaidām lmt simkartes ir tikai modēmiem un planšetēm - tīri internetam, bet cik es uzzināju, tad tiek pie tā jau strādāts, lai arī varētu arī telefonos izmantot.



Tikko testam pārliku 4g simkarti no modēma uz telefonu, izejošie zvani slēgti, bet 4g zonu uzrāda, neta ātrumus no telefona nepaskatījos.

Link to comment
Share on other sites

@@HTC, ne jau man Tev būtu tas jāstāsta... Viņi pat nevar tikt galā ar 3G zonu, diez kā var runāt par 4G ar balss atbalstu?!

 

Protams, ka 4G nets strādā telefonā, un arī tikai Rīgā (un laikam pieRīgā)... bet nav atbalsta balss zvaniem... Līdz ar to - nelietojama fīča.

 

Man ir aizdoma, ka kamēr ieviesīs jauno 4G, tikmēr varēs paspēt vismaz pāris telefonus nomainīt. 

Link to comment
Share on other sites

LMT pieeja ir taada diivaina. Reklamee 4G, bet lietojamiiba nekaada. Labaak lai saved 3G paarklaajumu visaa latvijaa nekaa ieviesh 4G no kura jeega nekaada pagaidaam. Vil varbuut ir kas komenteejams, bet LMT politika un cenas neatbilstoshi. Briinums, kaa veel turas. Es gaidu to dienu kad naaks klajaa ar maksaat nespeejas pieteikumu.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

 

 

1. veiktspeja un kvalitate materialos. 2. cena. 3. android. 4. laba baca 5. lte un 4g atbalsts.

 

Iesaku Samsung Galaxy S4, lietoju pus gadu

1.Viss labākā / apmierina

2.Normāla

3.Ir

4.Laba, vairs nav lādētājs jāvazā līdzi

5.ir

Link to comment
Share on other sites

versatile

S4 lietoju nedēļu, materiāli gan tādi nekādi, palēta sajūta. Pārējais viss ok.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko slikts ir 3G ... lasu un domāju ... laba baterija ? Piepērc zero lemon kaut vai tam pašam S3 vai S4, aizpeldēs gabarīti, zato vilks 3-4x ilgāk ;) A tā nesaprotu visi raud pa baterijām, es atvainojos alā dzīvojam ? Vakarā 1-2h pie lādētāja piemest ir grūti ? Jā android mobiem nav metālistu sāni, bet tur laikam tikai puvušais ābols der ...

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Ņem Nexus 4 par tiem 210-250ls un dzīvo laimīgs.

Nedomāju, ka Nexus 5 pie mums šogad parādīsies. (ss.lv un kreisie i-veikali neskaitās)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es nešauboties ņemtu S4

Link to comment
Share on other sites

Ja man vajadzētu jaunu smārtu, tad es bez domāšanas ņemtu zeltīto iPhone 5s 64gb!

Link to comment
Share on other sites

Dziļi atvainojos par ārpus tēmas jautājumu... bet atkal aizklīdu pārdomās, ar ko atšķiras mūsdienu prasības no ēēē citu dienu prasībām? Ja pieņemu, ka dzīvē jau tā pa lielam nekas būtiski nemainās, tad taču prasības arī nemainās ... Man rodas aizdomas, ka kaut kur kļūdos... Laikam jāmeklē vēl viens un tad jau sapratīšu.

Link to comment
Share on other sites

Nexus 4, Google Play jau vairākas nedēļas kā izpārdots. Jaunu partiju nebūs. Xperia Z ir metāla korpusā izmanto speciālus polimērus un ir kvalitatīvi nostrādāti, nav tā, ka visi andrīši ir plastmasas šausmas.

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

Xperia Z izskatās kosmisks. Kamēr displejs nav ieslēgts, nevar saprat kur priekša kur pakaļa (ja neskaita NFC un kameras caumurus). KValitatīvi nostrādāts? Nezinu. Nav nekāds kosmoss. Malas itkā no gumijas. Kaut kāda plastamas figņa ar nelielu elastību. Tas priecē. Skaļruņa mala ir pretīgi asa. Kurnājot kādu brīdi, auss sāp. Skaņas kvalitātē pēc Nokia E52, liekas pretīga. Debīli! Pārējais lietojams. Displejs normāli redzams. Nesūdzos. Vienīgi neizdevās norootot, jo ir kait kāda kreisā spānu versija. Kaut kad pētīšu tālāk.

 

PS: mī un žē. Nav spiediena sensora uz borta. Vot nelieši. :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikko testam pārliku 4g simkarti no modēma uz telefonu, izejošie zvani slēgti, bet 4g zonu uzrāda, neta ātrumus no telefona nepaskatījos.

 

malacis



 

 

Briinums, kaa veel turas.

 

Bezmaksas zupu dabūsi Ušakova zupas virtuvē. LMT darbojas tirgū ar spēcīgu konkurenci. Tas jau vien norāda, ka pa skuju taku drīzāk aizies kāds Latvijas pseidomonopolists, piem., Liepājas metalurgs, nekā LMT.



 

 

LMT pieeja ir taada diivaina. Reklamee 4G, bet lietojamiiba nekaada.

4G lietojamība ir pat ļoti laba. Skaistākā lieta - salīdzinoši liels datu pārraides ātrums. Mazāk manāmā lieta - vairāk lietotāju vienuviet.

Atcerēsimies vecos laikus, kas tikai ieviests GSM1800, ko ļaudis uzņēma ar sajūsmu. 3G->4G evolūcija ir uzskatāma par to pašu*. (*- ja vien neeinteresē lielāks ātrums)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar ko slikts ir 3G ... lasu un domāju ... laba baterija ? Piepērc zero lemon kaut vai tam pašam S3 vai S4, aizpeldēs gabarīti, zato vilks 3-4x ilgāk ;) A tā nesaprotu visi raud pa baterijām, es atvainojos alā dzīvojam ? Vakarā 1-2h pie lādētāja piemest ir grūti ? Jā android mobiem nav metālistu sāni, bet tur laikam tikai puvušais ābols der ...

skatos savakusies saja topika lmt heiteri..

Nez lmt lietoju jau kadu laiku problemu nav.

Tas 3 g jau ir normals tacu ja esi pieradis lietot 4g..

Tad saproti ka vairs uz 3g smiekligajiem atrumiem skatities virsu negribas..

Man it ka tie s3 un s4 nesaista jo tas ir mainstrim karoce visiem tas trubas ir patik nedaudz atskirties..

Tapec ari sava laika nopirku xperia active kas butiba ir tanks ne telefons.

Perkot telefonu es lukojos perspektiva un 4g ieks telefoniem ta ir loti tuva nakotne.

Par tiem metala telefoniem ir dzirdets ka gps tiek izcakarets smagi.

 

 

Dziļi atvainojos par ārpus tēmas jautājumu... bet atkal aizklīdu pārdomās, ar ko atšķiras mūsdienu prasības no ēēē citu dienu prasībām? Ja pieņemu, ka dzīvē jau tā pa lielam nekas būtiski nemainās, tad taču prasības arī nemainās ... Man rodas aizdomas, ka kaut kur kļūdos... Laikam jāmeklē vēl viens un tad jau sapratīšu.

 

Butiba pa lielam jau nekas nemainas.

Tacu atceries ka tika dzeneta snake pa ekranu.

Te ari ir identiska situacija ir vajadziba pec telefona ar zvaniem un sms un ari speliti kas seit ir ingress.

Mainijies ir tas ka prasibas aug sajos lenkos.

 

 

 

Itkā jau Sony Xperia Z truba ir laba. Android utt utjp, bet... Liela tāfele. Ilgi runāt pa telefonu nav ērti, auss sāp. iebūvētā telefona aplikācija nav ērta. Skaņas kvalitāte salīdzinot ar vecu nekoa, pēdējais sūds. Vārdu sakot, tāds telefonus māk visu, izņemot zvanīšanu. Progress ibio.

 

Ta sogad kops saka zinot par xperia z ultra saku vinu gaidit.

Vienigais kas biede ir ka ta tomer ir vairak ka plansete nevis telefons un lte versija ar papiriem mums maksa ap 460 ls.

Mani jau itka tie smagie telefoni nebaida tacu gribetos tomer lai ir erti lietot.

Viena versija japakraj sim un japagaida kamer vins paradisies veikalos lai var pameginat paspaidit testet ka strada hands free.

Otra ideja ir nemt tikmer jau citu trubu kas puslidz atbilst manam prasibam.

Tresa doma likas ka foruma biedri bus nemusies ar dazadam trubam lidz ar to bus plasi komenti.

Pagaidam gan jutos vilies sajuta ka visi tikai fano par s4 un neka cita nav..

 

 

Un kuram tad telefonam ir tāda iespēja izmantot 4G netu? Un pēc pārējā izskatās, ka tu gribi konfekti par sūda cenu - ļoti laba bača un ultra kruts pretskrāpju ekrāns. Nu kas tās par fantāzijām?!

Patiesiba ta ka lv tiek istenots 1800 frekvences tikls tad visiem kuriem ir atbalsts.

Problema ka ta ka izvele 4g iericem ir samera zema letakais veids butu lumia 625 tacu nepatik pusgigs rama ka ari tas ka nav android kaut ari ta citadi ir tas pretskrapejumu ekrans.

Pateretajs tacu protams velas par zemako cenu atrasts labako.

 

 

 

4G lietojamība ir pat ļoti laba. Skaistākā lieta - salīdzinoši liels datu pārraides ātrums. Mazāk manāmā lieta - vairāk lietotāju vienuviet. Atcerēsimies vecos laikus, kas tikai ieviests GSM1800, ko ļaudis uzņēma ar sajūsmu. 3G->4G evolūcija ir uzskatāma par to pašu*. (*- ja vien neeinteresē lielāks ātrums)

 

Kvalitate ir ok stabili 33/33 turas.

Tikmer ar 3g var tikai 9/2 dabut.

Protams tirgus paradis to cik atri bus piedavajumi 4g telefoni ar atbilstosiem datu planiem.

Tacu es gribetu pa pilnu cenu pirkties.

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

@@Roberts3, vai Tu saproti, ka Tu vari nopirkt kaut ar 5G... Operators to neatbalsta. Un Tava naivā cerība, ka 4G ir tuva nākotne - tā ir Tava naiva cerība... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un Tava naivā cerība, ka 4G ir tuva nākotne - tā ir Tava naiva cerība...

4G vietām ir tagadne. Citviet tā ir ļoti tuva nākotne.

Lauku apvidos 4.5gadu laikā tiks veiktas vismaz 29MLs investīcijas 4G nodrošināšanai.

http://www.tvnet.lv/tehnologijas/nozares_jaunumi/465107-lmt_sanem_atbalstu_4g_tikla_ieviesanai_laukos

Link to comment
Share on other sites

Man domat lmt masveida sabuves tornus vel klat vecos tornus apgadas ar jaunam 4g iekartam.

Tad liela dala dsl klientu paries uz 4g un reklama par 4g ies plasuma un viena bridi bus telefoni ar pieslegumu + datu plani.

Jautajums vienigais vai datu plani bus ar fiksetu maksu piem 15 ls par neierobezotu traficu un ierobezotu atrumu vai ari bus neierobezots atrums un bus cena par apjomu tas ir interesanti.

Tas protams ir detalas tacu iecekojot karte.lmt.lv var redzet ka violetie pleki pat diezgan nomalas vietas paradas..

 

 

vai Tu saproti, ka Tu vari nopirkt kaut ar 5G... Operators to neatbalsta. Un Tava naivā cerība, ka 4G ir tuva nākotne - tā ir Tava naiva cerība...

 

 

Manas ok teiksim naivas prognozes par 4g ieviesanas atrumiem.

Tadas ka gan jau lidz pavasarim mums lielakajas pilsetas bus 4g 1800 frekvences tikls telefoniem.

Tapec jau es veinkarsi gribu saprast kas no tehnikas ir perspektivs un kadas ir jusu prognozes ko izveleties jo protams skaidrs kla cenas vel verkeim mainisies.

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

@@VIL, mēs par telefoniem, ne par netu. 



P.S.

Un man sāk likties, ka mums atšķiras jēdziena tuva nākotne izpratne. Cik Tavā skatījumā ir tuva nākotne?

Link to comment
Share on other sites

Tikko noskatijos boot apskatu par xperia z ultra.

Protams nezinu vai saja foruma kritika ir atlauta tacu gribas pateikt ka gribejas jau dzilak saprast ko tas zvers ed.

Jo sanak ka apskata autoram interese ekrans , kamera , baca , lukturitis.

Loti vajs un virspusejs apskats par sony flagmani.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik Tavā skatījumā ir tuva nākotne?

2-3 gadi.



 

 

Protams nezinu vai saja foruma kritika ir atlauta

nevajag kritizēt forumu, administrāciju un moderatorus, bet uz pārējo var gānīties uz nebēdu

Link to comment
Share on other sites

 

 

2-3 gadi.

Nu re, mūsu uzskati sakrīt. Autors gan ir ļoti liels optimists.

2-3 gados var paspēt 2-3 telefonus nomainīt. Kāda jēga šobrīd iespringt uz kaut ko tādu kā 4G? 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu i hren, ja jums nepietiek ar hsdpa priekš web'a un jūtūba, tad jūs esat izlepuši. Es neredzu nekādu jēgu priekš 4g, ja nu vienīgi 720p vietā strīmot 1080p video, starp kuriem atšķirību uz telefona tāpat nejutīsiet. 4G reālais pielietojums būs laptopiem, jo uz telefona patlaban vēl nevajag entos megabitu desmitus. 

 

It īpaši tiem, kas te īd par 3g/hsdpa ātrumu- ja jums mājās vēl nav optika, tad visticamāk hsdpa ir ātrāks vai vienlīdzīgs (neskaitot latency) ar jūsu mājas internetu. 

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu nevertell

Man uz telefona ir 9mbit, uz stacionara datora ...10. Lapas tapatas atrak ar to 4g neieladesies. Ja nu vienigi prieks torenta telefona noder 4g.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Atļaušos pacelt šo tēmu, tā kā te bija saturs par 4G tīklu...

 

Visi laimīgi, sagaidīja 4G :)

Tikai pirmdienas vakarā dabūju atklausīties, ka man telefons izslēgts... Izrādās, ka man mājas 4G redziet nebija zonas, bet no 4G uz leju nelaida - vienkārši rādīja tukšu zonu... Labs gļuks.

 

Un tad vēlreiz jautājums - kādam vajag to 4G telefonā?  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...