Jump to content

Auto audio salīdzinājums !?


edgarsd
 Share

Recommended Posts

Sveiki ! 

Doma ir uzlabot audio savam 2010 gada vw caddy - 

Pašlaik ir JVC 4x50w     - doma ir atrast ap 60 ls labu komplektu ar skaruniem ! 

 

izvelejos šos 3 x 

http://www.12volt-shop.lv/2/product/X0BWXQ==.html

 

http://www.12volt-shop.lv/2/product/WE1d.html

 

http://www.12volt-shop.lv/2/product/XEJYWw==.html

 

 

 

Kādas Jūsu domas kurš būtu labākais variants ! Varbūt variet ieteikt ko labu ?! 

 

1. Labu skāņu !

2. Pietiekami jaudīgu !

3. Cenu pieņemamu ! 

( No tiem 3 punktiem parasti ir iespējami 2. ;D ) 

Labots - edgarsd
Link to comment
Share on other sites

Links nestrada

Kas sobrid neapmierina?

Bez durvju pakoshanas ieguvums nebus lielais.

Un rekini, ka magim uz kanala ir tie ~19w rms

Link to comment
Share on other sites

Nu prasās ko jaudīgāku

+ oriģināli nāk tikai 2 skaļruni kas durvis bet uz paneļa skalruna vietas ir tukšas !

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tas trešais kaut kāds noname štoļi (es vismaz nav dzirdējsi pa tādu, atvainojos ja baisais amīšu brends), bet ir dzirdēts ~ tādas klases Alpines, nu nekā īpaša. IMO par to cenu viņi visi arī būs +/- vienādi. It sevišķi, ja skaņas avots ir budžeta JVC un puslīdz normāls pastiprinātājs šinī stāstā nefigurē vispār...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Diezgan nereāla man šķiet jau pati doma kravas/darba bulkuvāģī stutēt baigo muzonu. :D Nu tak ieliec tās tumbas kur var, pieslēdz pie maģa, nopako durvis un liecies mierā. Tāpat tev tur neko dižu nepanākt, tak što pat "nav verc" baigi iespringt. Kādi tur vēl pastūži vai subji (jeb supvūferi, suvbuferi, saundbuferi u.t.t :mrgreen: )

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Nē,nu ja tas ir auto kurā tiek pavadīta lielākā dienas daļa, tad sava jēga uzlabot to audio ir.

Bet vispirms der noskaidrot, kādi skaļruņi vispār tur ir ievietojami un tad skatīties tālāk.

p.s. tikko ienācās lietošanā šīgada caddy - es teiktu ka tas stock pasākums skan visnotaļ pieklājīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja katru dienu jābrauc ar mašīnu kādi 200km un patīk man Klausīties mūziku kpc ktko neuzlabot jo esmu pieradis pie esošām ! 



tolx - jup pavadu lielakoties braukajot 

 

stocka ari labi bassi + ieliku cd jvc jaudas ziņā vēl kādi 30% nāc klāt bet esmu jau pieradis :D

Link to comment
Share on other sites

Jaudu cik maģis iedos, tik iedos. Tas fakts. Ja past. netiek paredzēts, tad jāskatās kaut cik sakarīgi skaļruņi, t.i. ar kaut cik sakarīgu jutību, un tieši nevajag skatīties uz skaļruņu jaudu šajā gadījumā. Teiši tie jutīgākie skaļruņi bieži vien ir tieši zemākajā cenu kategorijā. Jutīgākiem skaļruņiem gan atkal parasti ir tāda lieta, ka basu atdeve ir salīdzinoši zemāka.

Pirms pirkt ko, var iemest aci avtozvuk.com testos, tur ir mērītās reālās AFR, līdz ar to reālā jutība, nevis tā, ko mārketinga daļa ierakstījusi mājas lapā.

Ja arī grib reālu uzlabojumu, durvis noteikti jāpako. Par sliktu nenāktu arī pašu skaļruņu (midbasu) instalācijas vietu pastiprināt.

Kāds JVC maģis tieši? Priekšā skaļruņiem nenāktu pa sliktu kādu HPF ieslēgt, lai pašus zemākos basus noņem nost, ko tie skaļruņi nespēj atskaņot. Varēsi pagreizt skaļāk, un vispār tīrāk skanēs.

Žēl ka maģis jau ir. Ja ņemtu kādu Pioneer, varētu pat kādu tipa subi sadomāt, un pabarot no paša maģa.

Link to comment
Share on other sites

Nemāku atrast cik orgināli skaruniem ir jauda ! vle nēesmu ņēmis nost domāju viņas stock versija varetu but uz pusi mazākas ! 

Link to comment
Share on other sites

Un kāda starpība, maģis dos tik cik dos, neatkarīgi no tā, cik jaudīgi skaļruņi.

Oriģinālajiem skaļruņiem bieži vien ir liels labums (virs 1), paaugsts Fs, arī jutība ir augsta. Tad tur tas skanējums šķiet tīri basīgs.

Un tad parasti, nopērkot labus, jaunus skaļruņus, lietotājs parastais, bieži vien ir vīlies, jo bass vairs nav tas, lai gan tas parasti ir daudz pareizāks. Un nav pat runa par basu. Traģiskākais variants ir, kad tos skaļruņus pieliek pie oriģinālas sistēmas. Tas tāpēc, ka tagad jau daudziem iekš oriģinālā maģa ir iešūta AFR korekcija (var teikt, ka specifisks ekvalaizera regulējums, lai saprotamāk) priekš oriģinālajiem skaļruņiem, kas parasti priekš labiem skaļruņiem ir vairāk kā dīvains. Un tad šķiet, ka tie jaunie skaļruņi galīgi neskan.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...