Jump to content

DISKUSIJA: No more headache


Guest strums
 Share

Recommended Posts

endrju, necel traci kur nevajag! Tu jau saac vairaak augumaa braukt nekaa kauko lietderiigu pastaastiit. :p

 

Labaak atbildi beidzot uz manu jautaajumu - ar ko Unix (t.i. BSD) ir krutaax par Linux, un otraadi! Es patiesi to gribu zinaat, un skjiet, ka Tu speesi mani apgaismot! Luudzu! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest endrju
Linux konsolee man patiesi patika labaak kraasas un auto-complete. Nu... whatever, sen tas jau bija. :p

 

Tu nesaproti vai negribi saprast? Tu man tagad saki "Photoshop ir daudz reizes ērtāks un krutāks uz Windows 98 nekā uz Windows XP".

 

Tu nesaproti, ka tā Tava "konsole" uz BSD un uz GNU/Linux ir 100% vienāda? Tas ir viens un tas pats softs. Tu vienkārši lietoji uz abiem dažādas "konsoles" (shell'us), jo default'ā katrai OS ir savādāks shell's.

 

Vienvārdsakot, kā Tu vari teikt, ka "Linux konsole" ir krutāka/ērtāka/whatever par "BSD konsoli", ja jau tas ir 100% viens un tas pats softs.

 

Galvenais, ko gribeeju zinaat - ar ko tad UNIX ir labaax par Linux, kaa endrju te tik daudzsoloshi izteicaas. ;) Man patiesi tas interesee, jo tas vareetu buut noderiigi, kad naakamo reizi vajadzeetu izdariit kaadu izveeli atkariibaa par OS...

 

Ja Tu būtu atvēris kaut vienu linku, ko es devu, un palasījis, tad, manuprāt, Tu varbūt saprastu.

 

Nu atvaino, bet vai es tiešām runāju ar "Moderatos" vai arī ar "Trollis" ?

Link to comment
Share on other sites

Guest endrju
endrju, necel traci kur nevajag! Tu jau saac vairaak augumaa braukt nekaa kauko lietderiigu pastaastiit. :p

Es traci nekur neceļu. Varbūt brilles pasniegt? Lietderīgu kaut ko var pastāstīt cilvēkam, nevis sienai. Pietiekami linkus iedevu. Ja Tu nespēj pat vienu no tiem apskatīt un izlasīt, tad atvaino. Ja nevari to atrast, tad kaut vai - Unix at Wikipedia.

Link to comment
Share on other sites

Brr! Un man arii ir sajuuta, ka es runaaju ar sienu! :|

 

Es jau teicu: Tas viss vienalga! Man ir pilniigi skaidrs, ka sakonfigureet var kaa vien gribas! Un man ir pilniigi skaidrs, ka tas vienkaarshi bija cits shells. Ash, ja nemaldos. Es jau neteicu, ka taapeec Unix ir sliktaaks! Es tikai teicu, ka tas mani toreiz atbaidiija.

 

Un par tiem linkiem - jaa, es jau izlasiiju Wikipedia, ar ko atskjiras Unix no Linux. Un es arii esmu Unix handbooku lasiijis, kuraa arii ir visvisaadas atskjiriibas uzskaitiitas. Tomeer es gribeeju dzirdeet arii no iista cilveeka ar iistu personiigo pieredzi, un zinaashanaam shajaa jomaa, kas tad iisti ir patiesi labaaks, un kas tikai kaa kjeksiitis. Nu, vispaar - Tavu viedokli, nevis kaut kaadu enciklopeediju! IIstu, dziivu pieredzi! Jo teorija biezji vien atskjiras no prakses. Kas rakstiits, ne vienmeer ir taa, kaa ir dziivee. Un taapeec es gribu zinaat, ko Tu par to domaa! Nevis google.

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

njemot veraa visu veeraa njemamo un nenjemamo secinaaju, ka te l33n0x dud35 nav uzdevumu augstumos, pagaidaam var tikai kauko gvelzt, murmuleet un zem deguna shnjuksteet par rulziigumu un luuzerismu :]

Vispaar iemetot acis bugtrakaa, esu secinaajis ka labaak kaa serveri ir izmantot winduli, nevis k3w1 l3n0x. lai cik vinjsh buutu kruc perekruc, katru dienu kaukaadai bufferoverflovi un exploiti ir atrodami palshai publikai pieejami. Bail skatiities pat iedomaaties cik biezhi naaktos updeitot linux serveri. Paldies dievam shitaadas probleemas atkriit lietojot BSD :]

un ne to kursh saucaas freezbsd :]

un tas par taam konsooleem tieshaam bija smiekliigi :]]

Y0 dud35 :]

Link to comment
Share on other sites

Kloons

http://distrowatch.com/dwres.php?resource=review-winxp

:lol: muhaha... šitie stāstiņi man vienēr patikuši.. bet te ir reālās odziņas...

 Before tearing open the seal on the Windows XP CD envelope, I read the dire warning saying that pirating Microsoft software was a crime worse than murder and child molestation. It was with sweaty palms and a gleam in my eye that I inserted the CD into the tray, closed the door, and then up popped an on-screen warning to inform me that if I committed piracy, the BSA  (Business Software Alliance) would ruthlessly hunt me down, that there was no place to hide, and that I could face penalties of life imprisonment, plus my penis would fall off.

Nu bāc.. ielieku būkmarku.. rīt jāpabeidz lasīt...

 

ak jā pa tēmu runājot...

Ir tāda zinātniskā bakstīšanas metode...

Tā iemācījos windozes, tā ar pamazām iejūtos linux...

Laikietilpīga metode, bet ar garantiju, ka pats savas kļūdas neatkārtosi... ok ok ar piebildi varbūt... ;) 3 2 1 off

Shuting down all processes.. jeb kā nu te bija...

Link to comment
Share on other sites

Saraksts ar UNIXiem:

http://www.opengroup.org/openbrand/register/

 

Ne *BSD, ne GNU/Linux tur nav. Un, kā jau Tu pareizi pieminēji, programmas ir vienas un tās pašas - lielākoties GNU, tapē, plz, bez demagoģijas par to, ka Linux sux un Unix rules ar to domājot Free/Open/Dragonfly.

Kāda starpība kas griež Apache, ja uzdotais jautājums ir piem. par Apache. 90% problēmu ir saistītas ar neRTFM un ir crossplatform.

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

MZM a tu veel NetBSD aizmirsi ppiemineet ;] gudriic :]

aizmirsa pashu galveno, visa sakni :]

Link to comment
Share on other sites

MZM a tu veel NetBSD aizmirsi ppiemineet ;] gudriic :]

aizmirsa pashu galveno, visa sakni :]

aga. Un vēl visas GNU/Linux distras negribēji? ;)

 

Ceru, ka saprati domu arī tad, ja nepieminēju NetBSD.

 

Nevienu brīdi neesu gribējis nolikt *BSD, bet *BSD lietotāji gan nepalaiž garām iespēju tukši aplikt Linux, itkā tāpat lielākā daļa progu nebūtu kopīgas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...