Jump to content

Caurums izpūtējā - kā labot, lai var iziet tehnisko skati


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Šogad uz tehnisko skati vienīgais "1" tika saņemts par caurumu izpūtējā. Vispār jau pienāktos "2", bet viss pārējais bija ideāli un palaida cauri. Caurums pašā turbā, tam var piekļūt un var redzēt.

 

Draudi izpūtēja pārlūšanai, nokrišanai nav. Caurums salaiduma vietā pie metinājuma, izskatās, ka ar akmeni izsists aprūsējušajā metinājuma vietā. Pirkstu iebāzt nevar, plakano skrūvgriezi gan var iebāzt.

 

Pastāvi iespēja caurumu aizmetināt vai aizlīmēt ar speciālu termoizturīgu lentu. Neieslīgstot tehnoloģiskos sīkumos - vai CSDD skatei nākošajā gadā pietiks ar to, ja caurums būs ar speciālo lentu aizlīmēts vai arī nāksies metinātāju meklēt rokā?

 

http://www.cenuklubs.lv/lat/iveikals/auto_kimija/Termoizturiga_lenta_izputeja_remontam.html

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ir pārbaudīts "uz ādas"?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Līdz nākamai skatei jau varēsi pirkstu iebāzt un ausīs korķus bāzt :) Visi citi palīglīdzekļi nemazinās cauruma palielināšanās ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Peec apraksta spriezhot, konkreetaa defekta noveershanai ar nosaciijumu ka nedzen pie kosmonautiem, domaaju vajadziiga aptuveni pusstunda un ~ 5ls. (Metinot).

Na* kjeepaaties ar taam lentaam? Beigaas kjeepa vien buus...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

ausīs korķus bāzt

 

Caurums nav dzirdams. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lūk no Vaņas man biš bail ka nenokurina to ķerru. It kā jau pats izpūtējs atstāv no apakšas, virs izpūtēja ir arī tas siltumizturīgais sudrabotais materiāls. Bet no svarkas jau zināms karstums nāk...

Link to comment
Share on other sites

Tak brac pie uzticamas Vaņas, 5 Ls gan tie nebūs, tagad bez 10 neviens labs metinātājs no krēsla neceļas. Līmēt gan nevajag.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Žaks Noriss

kas ir, pirmo reizi ar tādu kaiti

tikai jāmetina, ar svarku neviens ''vaņa'' mūslaikos nemetina, tagad izmanto pusautomātus, apskatē būs čikiniekā

pieredze n-tās reizes

Link to comment
Share on other sites

Truba pogjelka? :D Ka metinajuma vietas nak vala.:D

 

Bet ja iebrauc jebkura servisa lai pa 5cuku uzliek tev punktinu ar svarku.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Truba pogjelka?

 

Paklau, Tu pats neesi podģelka? Viss Tev podģelka - eļļa podģelka, izpūtējs podģelka.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir izlīdis caurums, aizmetināt to var lai mēģinātu pārlaist ziemu, bet izpūtēja caurumiem ir tieksme diezgan strauji vairoties un uz nākošo tehnisko ( ja pareizi saprotu tad pēc gada) caurumu būs krietni vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Žak: ja tev izpūtējs ir sācis caurumos iet - salīmēsi, aiztaisīsi sametināsi - pēc brīža būs jātaisa atkal.

Es vairs tādos brīžos neko netaisu , bet pērku jaunu trubu/bunduli , tas sanāk lētāk. Nopietni.

Paprasi katram kompetentam izpūtēju profam.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Līmēt pilnīgi noteikti nav vērts - tur labi ja dažas dienas.

Metināt trubu var un vajaga ja izpūtēja detaļa pati ir dārga vai arī bojāta trieciena rezultātā, taču jāņem vērā ka metinājums izvilks maksimums 1-2 gadus, jo tur ir skābe, termiskas izplešanās, mežonīga vibrācija un kardinala tempetarūru maiņa tai skaitā momentāna iebraucot peļķē. Bunduļus var pat nesākt mēģinat metināt, turēs no nedēļās līdz paris mēnešiem un ne vairāk, pat jaunam vienkārši sasistam bundulim.

Ja detaļas cena ir neliela nu tur 30-40 Ls, tad nez vai ir vērts mēģinat to labot. Nu ja sākas kā man 700+ Ls tad nu gan ir verts iespringt meklejot kādu risinājumu

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cietusi rūpnīcas šuve. OK, kaut kad apsmadzeņos.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ķirzakai nu vismaz šinī gadījumā ir absolūta taisnība, par ko cepaties? Vai tad tiešām nav labāk uzreiz saņemt izsmeļoši skaidru atbildi nekā tā kā es kādreiz sen sen atpakaļ uz štrunta izpūtēju vispirms iztērēju 3x lielāku summu metinot un servisos labojot, nekā pēc 3 mēnešiem maksāja jaunas detaļas iegāde, karoče ap 100 Ls tai laikā kad vidējā alga manā pilsetā bija 90 Ls kaķim zem astes

Link to comment
Share on other sites

Idiotisms... autoram ieteiktu aizbraukt pie laba metinātāja un problēmu novērst, nevis pie Vasjas, kurš ar pāris punktiem aizlipina caurumu ciet...

 

p.s

Kas Bonifācijam noticis? Agrāk bija +/- sakarīgs useris.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Īzī, džeki. Tāpēc jautāju lai nesalaistu tūtā.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

p.s Kas Bonifācijam noticis? Agrāk bija +/- sakarīgs useris.

Woow!!! Nemaz nebiju domājis ka ir tik patīkami ka par tevi kāds atceras!



Lieta tāda ka es nesen atgriezos no atpūtas Grieķijā un ar nozēlu konstatēju ka mana Honda Accord ir kļuvusi skaļāka un situācijas labošanai ir jāmaina abi pakaļējie bunduļi. Tas jau būtu nekas ja tos varētu nopirkt piemēram no Walker kataloga.... a nekā.... nav un nevar, un vispār neviens cits kā Honda nepiedāvā, a Honda saka ka var dabūt tikkai un vienīgi komplektu no 2 pakaļējamiem + vēl 2 pirms tiem, karoče viss komplektā kas ir aiz katalizātora, un nu cena 720-750 Ls, karoče kosmoss. Pagaidam ir redzams risinajums ka kādā kantorī kas uz to specializējas, tiek pielasīts no normāla ražotāja citas detaļas un sametinatas kopā tā kā vajag. Vingrinajums vēl nav izpildīts laika trūkuma dēļ un vispar tehniskā ir tikai janvārī....

Iespējams ka viss augstākminētais izsauca manī saasinātu taisnīguma izjūtu, jo tik tiešām mans pirmais autiņš ir aizgājis atmiņā ar bezjēdzīgiem izdevumiem par izpūtēja remontu, pēc tam par lētu jaunu izpūtēja detaļu kas nomira gada lakā un finālā neilgi pirms autiņa pardošanas tika vienalga nomainīta uz Walker... karoče uz izpūtēju ietaupīt nav iespējams!!!!!!

 

P.s. tiem kas sekoja līdzi diskusijai par gāzes iekārtas ekspluatācuiju - es nedaudz kļūdījos par gāzes uzpildes ātrumu. Man gadījās tāda situācija ka savā patstāvīgajā gāzes uzpildes vietā Neste pretī Domina piebraucu un sāku pildīt. Pēc  minūtes piebrauca vēl viens un arīõ sāka pildīt, un sanāca tā ka viņs uzpildīja savus ~ 50L ātrāk nekā es savus ~50L, par cik  es biju reāli aizkaitināts sakarā ar boot diskusiju par šo tēmu, tad stāveju es ar ieslēgtu hronometru. Precīzi vairs neatceros, ciparus bet sanāca tā ka es uzpildījos ar ātrumu ~ 16L minūtē a tas otrs nu vairāk nekā 2x ātrāk. Kāpēc tas tā notika neņemos komentēt, bet nu sanak ka tiem kas teica ka gāzes uzpilde var būt virs 3 min. ir taisnība. Nu savas domas attaisnojumam varu vien teikt ka benzīnu iepriekšējam autiņam AUDI A6 2.6 es lēju vidēji 70+L un nu nekādīgi man nelikās ka tas būtu atrāk nekā iepildīt 45-50L gāzes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...