Jump to content

Kādas atsauksmes pār šo HDD WD5003AZEX


Sasa
 Share

Recommended Posts

Arnolds Piepe

Sistēmai tad liec SSD un augšminēto aparātu datiem - būs i ātri, i ietilpīgi.

 

Ak, jā, arī autora noskatītais Caviar Black ir visnotaļ ok, bet nu protams, ka price/performance ziņā labāk piemest un ieķert to Seagate - es arī esmu lasījis krievu forumos labas atsauksmes un benčus.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja man ir šāda mātes plate http://www.gigabyte....pid=2778&dl=#ov  man no tā SSD vispār kaut kāda jēga būs? Un kurš tagad SSD ir labs, jo senākus topikus par SSD skatīties laikam nav aktuāli jo viss strauji attīstās un kas toreiz skaitījās labs, tad tagad cits jau skaitās labs.

 

Tu ar šo mātesplati nevarēši izmantot pilnu potenciālu SSD, bet vienalga būs daudz ātrāks. Un nākotnē varēsi to SSD ielikt jaunā datorā.

 

Kurš labs?? Samsung 840 Pro sērija, Intel 520, 530, 335 sērijas. Pats tagad vienā laptopā likšu Kingston V300 - riktīga budžeta klase, bet ir labas atsauksmes. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

WD Black līdz šim ja nekas nav mainījies ražotājs min 5 gadu garantiju, cik Seagate ražotājs saka?

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Borja, pareizi saprotu, ka ar pieminēto barakudu ir domāts šis cietais disks: http//m79.lv/seagat...m001_98763.html
Aga - ir iistais.
Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju WD5003AZEX HDD un esmu ļoti apmierināts strādā kā nākas.

 

ixmvf7xgwv4w55gi9fc.png

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

 

 

Doma mainīt cieto disku pret šādu http://m79.lv/search...03AZEX&x=6&y=12 kādam šāds cietais ir reāli bijis?

Ir reāli, ir. WD Caviar Black, tie paši parametri, tikai ietilpība 750 GB. Iet bez problēmām. Varbūt nav modeļi gluži tie paši tagad, salīdzinot ar to, kas bija tad, kad es pirku, bet teikt var tikai to labāko. Kamēr nebija SSD, bija paskaļš, kopš uzliku OS un programmas uz SSD, klusums pārsvarā. Par skaļumu datorsalonā, kur datoru pirku, brīdināja, esot šie kādu kapeiku skaļāki.



 

 

 man no tā SSD vispār kaut kāda jēga būs? Un kurš tagad SSD ir labs

Pats fanoju par OCZ. Iesaku pavērtēt kā variantu.

Link to comment
Share on other sites

ņemšu vienkārši 3TB datiem, pagaidām slinkums būvēt NAS, un tad SSD priekš sistēmas domāju būs OK.

Link to comment
Share on other sites

 

 

SSD priekš sistēmas domāju būs OK.

Domāju, mūsdienās OS likt uz HDD nevis uz SSD nav labākā izvēle. Ja nav bijusi iespēja salīdzināt, būsi ļoti patīkami pārsteigts. Saka, ka ar OS uz SSD ir visvieglāk panākams un vislabāk sajūtams datora veiktspējas pieaugums.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Jods viņu zina, man ar Seagate pamatā ir slikta pieredze - nobrūk parasti uzreiz pēc garantijas beigām, kura, ja kas, ir krietni īsāka, kā WD. Ar WD, savukārt, problēmas nav bijušas. Gan ir bik skaļāki par Seagate diskiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju, mūsdienās OS likt uz HDD nevis uz SSD nav labākā izvēle. Ja nav bijusi iespēja salīdzināt, būsi ļoti patīkami pārsteigts. Saka, ka ar OS uz SSD ir visvieglāk panākams un vislabāk sajūtams datora veiktspējas pieaugums.

 

Pilnīgi piekrītu - visas ielādes laiki, ieslēgšanās un piekļuves laiki ir daudz mazāki palikuši, dators ar Windows 8.1 gatavs darbam 10 sekundes pēc ieslēgšanas pogas nospiešanas.

 

Tikai nedrīkst instalēt Windows, kamēr ir pieslēgti citi cietie diski, tas rada problēmas nākotnē.

Link to comment
Share on other sites

Diski man nav brukuši, ir bijuši visādi WD, Seagate tie vienkārši no vecuma tika mainīti pēc kādiem 5~7 gadiem darba.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai nedrīkst instalēt Windows, kamēr ir pieslēgti citi cietie diski, tas rada problēmas nākotnē.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, par win 7 nezinu, bet līdz xp ieskaitot bij visādi numuri manīti, ja instalēja esot citiem diskiem pieslēgtiem. Nu, piemēram, visu smuki instalē, skatoties ko, kā un uz kā, a pēc pirmā restarta izrādās, ka windows sistēmas burts "F". Nu, konkrētais damopis strādā gan līdz šai dienai, bet vienalga nesmuki :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

?

 

Nofeiloju šādi - uzinstalēju uz SSD Windows 7, kamēr bija WD black 500Gb pieslēgts. Pēc kāda laika izņēmu WD black no kompja, lai iekopētu citā datorā bilžu arhīvu. Kamēr tas notika, mēģināju palaist Windows uz kompja ar SSD - izlec errors un es netieku savā kompī. Izrādās System Reserved Partition ir uzlikts uz WD black.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu, piemēram, visu smuki instalē, skatoties ko, kā un uz kā, a pēc pirmā restarta izrādās, ka windows sistēmas burts "F".

Neesmu nekāds pieredzējušais Windows instalētājs, tik cik paša vajadzībām. Bet šo arī esmu vērojis pie W8 instalēšanas. Ir datorā karšu lasītājs. Ta saliekās tie burti nesakarīgi - karšu lasītāji pirmāk, cietais disks beigās - J, piemēram. Par šito nebēdāju, jo pēc OS instalēšanas viegli tos burtus samainīt disku pārvaldniekā. Tad uzreiz arī sakārtoju pareizā secībā: C - sistēmas disks, D - cietais disks, E - CD/DVD, pārējie pēc tam.

 

 

Tikai nedrīkst instalēt Windows, kamēr ir pieslēgti citi cietie diski, tas rada problēmas nākotnē.

Šo gan neesmu novērojis. Vienmēr instalēju OS neraujot ārā pārējos diskus no datora. Ir kādreiz bardaks, kad OS instalēšanas laikā skaties sākotnēji pieejamos sējumus, bet pēc visu sējumu dzēšanas atliek izveidot jaunus, vispirms veidoju no SSD diska, visas sistēmas rezervētās lietas saveidojas, pēc tam daros ar to otro disku, tur vairs sistēmas rezervētās patrīcijas netaisās. Kad pirmo reizi OS liku UEFI mode, bija mulsinoši tos vairākos sistēmas rezervētos sējumus redzēt. Tātad, neuzskatu, ka OS nevar likt uz SSD diska, kamēr ir pieslēgti citi cietie diski.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šo gan neesmu novērojis. Vienmēr instalēju OS neraujot ārā pārējos diskus no datora. Ir kādreiz bardaks, kad OS instalēšanas laikā skaties sākotnēji pieejamos sējumus, bet pēc visu sējumu dzēšanas atliek izveidot jaunus, vispirms veidoju no SSD diska, visas sistēmas rezervētās lietas saveidojas, pēc tam daros ar to otro disku, tur vairs sistēmas rezervētās patrīcijas netaisās. Kad pirmo reizi OS liku UEFI mode, bija mulsinoši tos vairākos sistēmas rezervētos sējumus redzēt. Tātad, neuzskatu, ka OS nevar likt uz SSD diska, kamēr ir pieslēgti citi cietie diski.

 

Stāstu savu pieredzi, internetā arī pilns ar šiem rakstiem, ka neiet OS pēc instalācijas, ja noņem otro HDD. Es jau saprotu, kā situācija ir labojama, vai ka tāda var nebūt vispār, bet 100% ka ir lietotāji, kas šādas nianses nezinās un labu laiku pēc instalācijas neko nemanīs, kamēr ar HDD kaut kas nenotiks vai to neizņems no PC.

Link to comment
Share on other sites

Es jau saprotu, kā situācija ir labojama, vai ka tāda var nebūt vispār, bet 100% ka ir lietotāji, kas šādas nianses nezinās un labu laiku pēc instalācijas neko nemanīs, kamēr ar HDD kaut kas nenotiks vai to neizņems no PC.

Iespējams, ka ir tā, kā tu saki. Dažiem gadīsies problēmas, pēc tam i nesapratīs, kur vaina meklējama. Var ņemt vērā biedra Rubeņa teikto, kad kādreiz atkal iznāks instalēt OS. Nav taču grūti atskrūvēt korpusa vāku un atštepselēt HDD uz OS instalēšanas laiku.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Kā saka - Shit Happens...

Personīgi pats neesmu ar tādu gļuku saskāries, tāpēc arī bija tāds neliels izbrīns :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...