Jump to content

SONY


Guest mpc84
 Share

Recommended Posts

Sony tumbas (da jebkuras) - garām, pastūzis varētu būt +- ok

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Man the best:

Tehnics A class pastūzis SU-800

+ 2x RRR S-90F

 

Koda AV-1300 + RRR 35 AC-1 (90W) un S-90D (labaak abas buutu 35 AC-1) - arii ir labs savienojums, par kvalitaati un basu neseedzos :wink:

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
a rrr tumbas un yamaha pastuuzis? es plaanoju tieshu shaadu kombinaaciju.

 

Nu man liekas paztuuzim nav lielas noziimes, galvenais ka ir RRR :D

 

Bet ja njem vecaas 90W tumbas, meklee taadu modeli kaa 35 AC-1 nevis S-90D vai tml, taam 35 AC-1 ir lielaaks blieziens un patiikamaakas augshinjas un 4 omi, bet lielus defektus 4 omu deelj neredzu !

 

Par jaunajaam RRR nekaa nezinu :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nu vajag tak palasīt reviewus, iemest aci kādā daudz maz nopietnā žurnālā, kaut vai stereo un video, tad sapratīsiet, ka SONY kā akustikas ražotājs nu galīgi nekotējas, RRR arī ne, par Sven vispār nerunāsim. Kā trāpīgi bija teikts kādā krievzemes forumā "vigljadet kak drova iz zvucit kak drova".

Pirmkārt jau jānoskaidro ko tad īsti gribam un cik esam gatavi maksāt, un no tā arī jāizvēlas. Manuprāt minimums ir Ls 300 par 5.1. resīveri un tikpat par tumbu pāri. Ja neesam gatavi maksāt tik daudz tad pērkam muzikas centru par 200 LVL un klausāmies laimīgi, jo tikpat atšķirību nejutīsim.

No resīveriem būtu vērts skatīt Denon, Onkyo, Yamaha, NAD, Harman Kardon, Pioneer. Nevajag jau ņemt pašu krutāko, var no laba ražotāja paņemt vārgāko modeli, kas tāpat skanēs labāk kā krutākais noname.

No tumbām - Monitor audio, Mission, JMlab, JBL, B&W, Infinity utt. Par lētāku cenu - Audio pro, Pioneer.

 

Reizēm ir vērts arī ieklausīties kompetentui pārdevēju (ne jau elkora protams, tur tādu nav) viedoklī. Iesaku veikalus BaltAudio uz Brīvības ielas vai Unisons Ģertrūdes ielā. Parasti tur iespējams sarunāt atlaides.

 

Salīdzinājumam - mana aparatūra, pirkta Unisonā:

Resīvers 5.1. 5x60W NAD T743 - 290 Ls

Tumbas JMlab Chorus 716S (floorstand) - 380 Ls par pāri

Link to comment
Share on other sites

sony dārgi maksā - lēti skan!

rrr tādu pašu, pat labāku kvalitāti dabūsi par ievērojami zemāku cenu...

Link to comment
Share on other sites

a rrr tumbas un yamaha pastuuzis? es plaanoju tieshu shaadu kombinaaciju.

 

šo kombināciju gan ieteiktu vispirms paklausīties un tikai tad izvēlēties. Yamaha resiiveri ir labi kinozālei, lai labi skanētu arī muzika, viņiem ir jāpiemeklē laba akustika. Jā, un vēl, izvēloties akustiku noteikti jāpievērš uzmanība jutībai, labai akustikai būs vismaz 91dB.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings
a rrr tumbas un yamaha pastuuzis? es plaanoju tieshu shaadu kombinaaciju.

 

šo kombināciju gan ieteiktu vispirms paklausīties un tikai tad izvēlēties. Yamaha resiiveri ir labi kinozālei, lai labi skanētu arī muzika, viņiem ir jāpiemeklē laba akustika. Jā, un vēl, izvēloties akustiku noteikti jāpievērš uzmanība jutībai, labai akustikai būs vismaz 91dB.

 

ko tu saki par shiim tumbaam?

http://www.rrr.lv/p34.html?l=1

Link to comment
Share on other sites

Guest mpc84

buuutiibaa par sho Sony tumbu modeli nekaadas atsauksmes vai apskatus netaa nevar atrast laikam taas tumbas ir tik leetas 70$ ka visiem kauns sametaas . RRR tas ir patriotisma jautaajums .

 

mozh kads zin kaadas tumbas izmantoja CCCP laikus pie muuzikas mikseeshanas/masteringa? tipaa kaadas tumbas staaveja taa laika topa studijaas ? :idea: :!:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...