Jump to content

Zilais ekrāns un pārinstalēšana


rikardo2
 Share

Recommended Posts

Sākšu no sākuma. Pirms apmēram gada iegādājos jaunu portatīvo datoru Asus ASUS N56VZ ar šādiem parametriem:
Procesors: Intel® Core™ i7 3610QM

Takts frekvence: 2.3 GHz

Kešatmiņa: 6 MB
Kodolu skaits: 4
Izšķirtspēja: 1920x1080 Full HD
Operatīvas atmiņas apjoms: 6GB
Operatīvas atmiņas tips: DDR3
Operatīvas atmiņas frekvence: 1600 MHz
Cietā diska apjoms (HDD): 750 GB
Videokarte: N-Vidia GeForce GT650M
Videokartes atmiņas apjoms: 2048 MB
Operētājsistēma: Free DOS

 

Pats instalēju viņam virsū Windows 7 x32(86) versiju. Viss gāja kā smērēts. Protams, līdzi nāca arī visādu draiveru instalācijas disks pie datora iegādes, ko instalēju. Pēc apmēram kāda pusgada sāka parādīties blue screen un ar katru nedēļu biežāk līdz dienā tas notika kādas vismaz 5 reizes. Tā kā esmu students, tad datoru lietoju ļoti bieži un problēmas risinājumu meklēju, bet tā tas viss aizgāja līdz vasaras brīvlaikam. Internetā ieteiktās idejas nepalīdzēja, līdz nolēmu pilnībā pa vasaras brīvlaiku pārinstalēt OS ar ko arī gāja jocīgi, jo ne ar pirmo, ne otro reizi tas neizdevās, jo pie pašas instalācijas sākuma meta error. (Instalēju Windows 7 x64 versiju, kas man tagad arī ir virsū). Nolēmu pamēģināt instalēt xp versiju, bet to man neatļāva, (vai nu parādījās error vai blue screen, īsti neatceros). Beidzot tomēr izdevās instalēt OS 7 x64, uzliku draiverus, pastrādāju, bet pēc mirkļa atkal tas pats blue screen – psyhical memory disk dump 100 complete, kas man liekas bija savādāks blue screen ierakts kā bija pirms pāinstalēšanas. Tad es novilku citu instalāciju OS x64 bitu un vēlreiz pārinstalēju, lai pārbaudītu vai neesmu uzlicis kādu kreiso versiju. Tagad ir tāda situācija, ka kādu mēnesi, katru dienu, citreiz biežāk, citreiz ļoti reti izmet blue screen un tas traucē mācību procesu.

Kodi ko esmu piefiksējis ir šie:

Problem signature:

Problem Event Name: BlueScreen

OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Locale ID: 1062

Additional information about the problem:

BCCode: 3b

BCP1: 00000000C0000005

BCP2: FFFFF80002ECCE94

BCP3: FFFFF8800BB150B0

BCP4: 0000000000000000

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

Additional information about the problem:

BCCode: 1a

BCP1: 0000000000041790

BCP2: FFFFFA800217BAE0

BCP3: 000000000000FFFF

BCP4: 0000000000000000

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

 

kā arī ir viena bilde, ko esmu nofotogrāfējis.

Varbūt kādam ir kādi ieteikumi kā rīkoties? Bija doma vests uz servisu, lai pārbauda, vai visas detaļas ir kārtībā, bet vispirms nolēmu pakonsultēties šeit.

Varētu būt tā, ka instalējot kaut kas nav kārtībā ar NTFS un to izvēli formatējot vai arī piemēram x32 un x64 bitu versijām?

Šeit lasīju forumā, ka arī ir iespēja pārbaudīt pašam ar programmas palīdzību detaļu kārtību. Varētu lūdzu ieteikt kādu un arī pie viena kādas cietā diska vai tamlīdzīgas pārbaudes programmas?

 

Paldies jau iepriekš par atsaucību  un ceru, ka kāda no jūsu padomiem palīdzēs problēmu atrisināt.

 

 

post-92985-0-00838200-1379103332_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau izskatās, ka atmiņai ir kirdik.. otrs variants cietais.. 

 

pie šādas PC konfigurācijas likt x86 ir neprāts :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tā kā manam Acer extensa 5630EZ  ar XP Profesional šī pati problēma izlec x1 mēnesī man arī interesē kā risināt šo problēmu, esmu novērojis kad logs uzlec kad palaižu autokadu un  Sema programmu kopā, cik noprotu atmiņa tad tiek pārslogota-  Vai problēma tiks novērsta ja es savu 2gb vietā ieštepselēšu 4gb atmiņu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Pārbaudīju atmiņu - viss kārtībā. 

Arī draiveri ir jaunākie uzlikti, bet tas pats notiek.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...