Jump to content

Kurš šajā forumā ir mobilo telefonu speciālists?


Recommended Posts

 

 

Atceros, ka biedrs vārdā zivs šeit tika pieminēts, kā cilvēks ar kuru kontaktēties.

 

 

Nē, zivs ir truls dzērājs un meiteņu mīlētājs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Krisjaanis

Tātad vaina tāda: Varu dabūt no amerikas LG optimus G... (radi var atsūtīt)

 

tādējādi nezinu kā, kur un pa cik Ls varētu veikt atbloķēšanu uz Latvijas tīkliem?

 

Varbūt šeit kāds forumā ar to nodarbojas?

 

Piedodiet ka nesāku jaunu tēmu, tehnisku iemeslu dēļ man neļauj sākt jaunu tēmu un atvainojos par gramatikas kļūdām rakstu uz ātro jo pēc iespējas ātrāk vajag noskaidrot!

 

Ceru uz atsaucību!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mani nabadzīgie lauku radi interesējās par angļu Nokia Lumia 620.

Kā ir? Vai ir kādas cerības viņiem?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

+1 par Proxy

Link to comment
Share on other sites

Mani nabadzīgie lauku radi interesējās par angļu Nokia

 

nabadzīgiem lauku ļaudīm piemērots ir Nokia 100

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

 

 

nabadzīgiem ļaudīm piemērots ir Nokia 100

Šito es ar nekad nesapratīšu - naudas nav, lai reizēm maizīti nopirktu, kur nu vēl lai skolā samaksātu par bērnu pusdienām, bet sētā gozējas "lepns" auto, un visiem kabatā smārti ar priekšapmaksas kartēm, kurām nekad nav kredīta.
Ak, Latvidža.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ko piesējās maniem radiem? Nezinu kāpēc vajag? Laikam radiniece, kas stradā Anglijā pa velti atsūtīja.

Bērni ir paēduši, jo paši visu audzē. Kad pirms daudziem gadiem biju pie viņiem, mašīna bija tikko pa 100 Ls nopirkta, lai uz darbu tiktu.

Bērni iet pilsētas skolā un bagātie mēdz apsmiet nabadzīgākos. Paprasiet skolotājiem, ja neticat. Telefoni kā paši saprotat ir sabiedriskā statusa apliecinājums

Link to comment
Share on other sites

 

 

Telefoni kā paši saprotat ir sabiedriskā statusa apliecinājums

 

nesaprotam, apskaidrosi? mūsu izpratnē telefoni ir zvanīšanai un īsziņām

Link to comment
Share on other sites

 

 

sētā gozējas "lepns" auto, un visiem kabatā smārti ar priekšapmaksas kartēm, kurām nekad nav kredīta. Ak, Latvidža.

 

Kā mums ar tā saucamo vidušķiru. Kredīts bankā uz 40 gadiem par māju un pagalmā Audi Q.... , jo tak neviens normāls nepērk franču, d korejiešu, japāņu auto.

Nesaskatām līdzību?

 

Tā ir tāda latviešu nacionālā īpatnība izlikties labākam, turīgākam nekā patiesībā ir.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav tikai latviešiem vien raksturīgi, bet praktiski visās kapitālistiskajās valstīs.

Nu ja nav tas "statuss", tad nav, ne jau auto vai telefona modelis to nosaka. Līdzināties pārējiem un būt mantu vergam ir mānīgs iespaids - bieži vien ļautiņi, kam it kā abas pieminētās mantas pieder, ir parādos līdz ausīm, un neviens normāls cilvēks, kas viņus pazīst, ar tādiem nekādos darījumos neielaidīsies.
Pie visa vainīgas ir reklāmas un uzspiestais amīšu dzīves stils - dzīvot uz parāda. Retais to saprot, bet būtībā tā ir tā pati verdzība, tikai mūsdienīga.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Toties, ja izdevīgi, tad tēlo nabadziņus ( ja jāatdod parādi, jāmaksā pazīstamiem par pakalpojumiem utt).

 

Jā, jauniem ir pieņemts pirkt krutus telefonus, bērni, skolnieki utt. Tautībai tur nav nozīme. Latvijā tiešām populāri dārgākie telefoni.

Visiem jau nav uz 40 gadiem, Q visiem arī nav.



Ir mūsdienīga verdzība - bieži izlaiž jaunus top modeļus. Miljoni cilvēku pērk pašu jaunāko uz kredīta. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko salīdzini savas prāta spējas ar pusaudžu.

 

neattaisno vecāku nolaidību ar pusaudžu prāta spējām

Link to comment
Share on other sites

Kas šajā gadījumā ir vecāku nolaidība? Kad pērk bērnam telefonu, drēbes u.t.t., lai vienaudži skolā neņirgātos, vai kad nepērk?

Link to comment
Share on other sites

pēc tavas lōģikas sanāk, ka vecākiem jāpērk saviem bērniem smalkākie tačfōni, lai tikai vienaudži neņirgātos, pofig var to atļauties vai nē

Link to comment
Share on other sites

Krisjaanis

Es nesaprotu kautko... Kas man nevar telefonu uzdāvināt uz dzimšanas dienu? Man te ko laikam pārmet? Es vienkārši gribeju uzzinat kur kā un cik tas maksaa? Bet jūs te ieejat kādas tēmas par kredītiem un nezin ko vēl... Un man nevajag pašu krutāko telefonu! Man vajag normalu musdienigu telefonu labā cenā!

Link to comment
Share on other sites

Dāvana būs tad, kad tu saņemsi pilnībā strādājošu trubu.



Savādāk, tu saņem tikai čakarēšanos, ko citi mēģina norādīt, + vēl tēmu jau citā virzienā griež.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu soreiz jaapiekriit kirzakam. Normaalam siikajam statusa apliecinaajums buus nevis truba krutaaka, bet driizaak ka vins maak kaadu muzikas instrumentu nospeeleet vai ko taadu.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu jaaaa jo vairak lasu forumu jo skumīgāk paliek......

Nekas jau nemainas..

tikai sliktāk paliek....

Bet vispar jā cik var apsriest ka jākodē nosperta truba...... nu cik var...

Bet par šo LV cilvēku dzīvošanu un lielīšanos pa ārzemēm nelabi jau paliek...

Moderi tak biki kautko dariet!!!!!!!!

 

Ja Tur Ķirzakai taisnība ... ne jau vis krutais norāda uz statusu.. man paziņām kuri lieto ļoti vecus tel( pat cilvēki no biznesa aprindām) un neko nežēlojas.... tas vis ir kā tu pats sevi nostādi!!!!!!!

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

Bērni ir jāaudzina jau no pašas bērnības, lai pusaudža gados nebūtu šādas "statusa" problēmas. Jo ātrāk pret bērnu sāk izturēties kā pret pieaugušu, jo lielāka cerība, ka izaugs par saprātīgu pilsoni.
Jo ilgāk lutina, jo lielāka varbūtība, ka vēl viens loderis pievienosies sev līdzīgajiem.

Link to comment
Share on other sites

Bet vispar jā cik var apsriest ka jākodē nosperta truba...... nu cik var...

Par windows un citām pirātiskajām lietām forumā ir noteikumi un strikta nostāja, bet kā par mobiļņikiem runa, tā pofig.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

zeltaporteris, on 15 Oct 2013 - 23:09, said

Bet vispar jā cik var apsriest ka jākodē nosperta truba...... nu cik var...

Par windows un citām pirātiskajām lietām forumā ir noteikumi un strikta nostaja, bet kā par mobiļņikiem runa, tā pofig.

 

 

Nu uz priekšu moz var atvērt sadaļu Latgales tirdziņa padomi un palīdzība.....

 

 

Bet ja godīi šādas tēmas forumā ir Ļoti daudz... bet kuram tad laiks meklēt

p.s arī es reizēm esmu ar vainu :D

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Vaitad operatoru bloķētu telefonu kodēšāna nav parkāpums???? nu ja pa visam godīgi tā ņem?? :)

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu Lai tad ta arī paliek.. likumā.... bet morāle???? bet nu ja godīgi UK un citu trubu atbloķēšana ir laba nauda spečukiem....

tas ir tas pats kas tīt atpakaļ auto spidometrus...

diez vai tu gribetu auto ar 600 k nobraukumu par 120 k nobraukuma auto cenu???

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu lai jau zvana ...

Mums Maksima Nokia 100 pa 10 Ls ar pieejami...

bet nu jau laikma iebraucām pārak dziļi :sorry:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aigars, on 15 Oct 2013 - 19:26, said: Telefoni kā paši saprotat ir sabiedriskā statusa apliecinājums nu, veciit, no tevis sjitik totaalu stulbumu negaidiiju!!! apdauziijies pret asfaltu vai kaa? telefons primaari domaats lai zvaniitu. beernam, lai buutu kontroleejams kur un kaa, kaa arii avaarijas situaacijai.

ari Rolex pulkstens ir primari domats lai zinnatu cik ir laiks, bet vai tamdelj vinus perk?

musdienas pulkstenjus un zelta kjedites ir nomainijushi telefoni, ipadi un tml zveri.

nesaku ka tas ir pareizi, bet ta nu tas ir

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

AndrisBB....

 

Vaitad vecākiem jēlec no biksēm āra un jāstaiģa vecās caurās zeķēs un jaēd 3 mēnēsi makaroni lai kādam būtu "kruta" truba?? šī domāšana jau sakne nav pareiza... cilveku nevar novērtet pēc ārējā pazīmēm...

visu nosaka raksturs un spēja pastāvēt par savi un savu viedokli

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Roleksam ir priekšrocība - pēc desmit gadiem viņš ir joprojām dārga prece. Iespējams pārdot, ja nav naudas.

Zelta ķēde arī tas pats, to tavi mazbērni var mantot, viņu bērni. Viņa vienmēr kaut ko maksās.

Telefons pēc 10 gadiem cik maksās?

 

Labs, zelta ķēde, imho, no pilnas stieples, ne t.s uzpūstā stieple ar tukšu vidu - nevis zelta bižutērijas stilā taisīts lētucis, bet pamatīgs izstrādājums – ar joprojām rullz. Juvelierizstrādājumi joprojām apliecina statusu utt. Pasūtījuma šūtas drēbes, utt.

 

Telefoni - redzējās, izlaiž jauno i phone utt un cilvēks stāv rindā stundām ilgi. Pirmās nedēļas pilni veikali - ASV, piemēram. Ķīnā viens pārdeva nieri par apples izstrādājumu, bija portālos šis stāsts.

 

Ko, drunkam šoreiz cilvēciski  taisnība. BTW, imho neviens atkodējot, mainot imejus bagāts nepaliek. Arī tur drunkam taisnība vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Vaitad vecākiem jēlec no biksēm āra un jāstaiģa vecās caurās zeķēs un jaēd 3 mēnēsi makaroni lai kādam būtu "kruta" truba?? šī domāšana jau sakne nav pareiza... cilveku nevar novērtet pēc ārējā pazīmēm... visu nosaka raksturs un spēja pastāvēt par savi un savu viedokli

es jau nesaku ka ta jadara, manuprat tas pat isti nav normali, ka cilveki perk telefonu menesalgas aspmera un vel uz nomaksu. vai tas telefons ir menesa darba eqvivalents, ka tieshi vins uzlabo dzives kvalitati? stulbi. es piemeram nespeju parkapt psihologjisku robezu un samaksat par telefonu vairak neka varu nopelnit 2 - 3 dienas.

Bet lielakajai daljai LV iedzivotaju tas ir statusa apliecinajums, tapec jauns IPhons ir MUST HAVE

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

labi parteicos, nomainu "lielakajai" pret "lielai" dalai. vel nesen te bij topiks kur vienai sievai vaijadzeja zelta IPhonu, ka bij pat uz UK gatavs braukt pakal.

Bristle gan nav mana, iphoni te ir gandriz katram skolniekam, tapec izcelties ar vinu nesanaks, jamekle kkas dargaks

Link to comment
Share on other sites

 

 

lielaakajai daljai lv iedziivotaaju slaidi uzspljaut uz iphoniem!

 

Tieši tā! Arī pie mums pietiek mākslinieku-bohēmistu kuri tikai iTrubu lieto un slavē. Nav jau slikta bet tomēr... Man man pofig! Es zino ka gribu andrīti, tātad tā tam arī jābūt! 

 

 

Un vispār! Laiks klapēt tēmu ciet, pārāk tālu no afftara tofika aizgājis! 

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Sakarā ar to ka tika "iebraukts"  dziļā oftopikā/beztēmā, tēma tiek slēgta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...