Jump to content

Auto universālis.


t0nt0
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

Nu nezinu, vai nu tiešām AUDI inženieri būtu galīgi idioti???? Es piedāvāju to uzskatīt par ekspluatācijas niansēm, nu ja tev ir pāri par  100 000 km nobraukuma, tad nu vajaga patīrīt mehāniski eļļas maģistrāles nu un + sazin kas vēl tur ir tehniskās apkopes un lietošanas instrukcijā sarakstīts un nedomājot prosta tupi ta arī izdarīt.... kas zina - varbūt ka palīdz

 un ja reiz tNu nezinu manuprat ir droši zinams ka AUDI dzinejiem līdz  100 000 km nav nekādu problēmu un ja reiz tā, tad atliek vien izpildīt tas darbībaskas atgriež dzinēju izejas stāvoklī. nu kur patīrīt, kur paskalot, kur kadu detaļu nomainīt un ies tas dzinejs tipo bezgalīgi. Cita lieta ka ir konkretio jāzina kas tieši ir jāizdara...

Link to comment
Share on other sites

Es nebāztu galvu dīzeļa cilpā ar tādu budžetu. BenCīns + gāze. Tur tie dīzeļi būs visi 500-800k.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu es ar dikti gribēju dīzeli noprovēt, biju gatavs noriskēt, bet nu tik daudz negatīvas pieredzes no draugiem, radiem, paziņām un vienkārši atsauces ka nu bljin neriskēju dīzeli provēt. Zinu ka tupi,jo raugi jau sen tos gadus atpakaļ man auto meistars kas X pudus sāls uz to i noēdis teica ka pērkot lietotu dīzeli , tu pērc svešu problēmu....

Lai nu kā tur arī būtu  - gāes teorīju esmu parbaudījis praksē -reāli darbojas, dīzelis pagaidām nav izvirzījis pietiekami pamatotus argumentus lai kaut vai opārbaudīu praksē

Link to comment
Share on other sites

Ja pašmērķis nav vieglais auto un svarīga ir ietilpība un komforts ... Nec man ir bijuši daudz un dažādi auto , šobrīd ir astotais pēc kārtas - dodge grand caravan+gāze ( tas pats shrysler voyager ,taču ir aizdoma , ka pretkorozija amerikānim ir bik labākā līmenī) . Nevaru iedomāties ērtāku ģimenes auto ... viesiem vietas pulka , standart aprīkojums ļoti pieklājīgs , ja izņem aizmugurējos sēdekļus ( izņemšana prasa dažas sekundes ) , var pat skapjus vadāt - vietas ....uiuiui. Gāze dod pārvietošanās lētumu . 1999 (veco modeli) gadu Tavā cenu kategorijā var iet un izvēlēties... Neuzspiežu , bet nu papēti gan šo variantu ;)

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Droši var skatīt a4 b5 ar 1,9 dīzeli. Nepieciešamības gadījumā sabāzt var daudz,

 

Man ir A4 B5
Tētim Opel Astra G

Opelim bagāžnieks ir krietni lielāks.

 

Vispār tie bagāžnieki paliek ar vien mazāki.

Pirms tam man bija Audi 80 B4 sedans. Tam bagāžnieks bija platāks nekā A4 avantam.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

pērkot lietotu dīzeli , tu pērc svešu problēmu....

nu nav tā jābaidās no dīzeļiem, es ar dīzeļmašīnām jau 15 gadus braukājos , un esmu apmierināts,

dīzeļmotoriem ir ilgāks mūžs,

ja tu viņu ir iedarbinājis, tad var būt drošs, ka aizbrauks līdz galam, arī pāri pārplūdušām ielām

čomaks no autoservisa slavē tikai dīzeļus, un vecām mašīnām gāzi neiesaka vispār 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār tie bagāžnieki paliek ar vien mazāki.

Nu Insignijas universiāļa bagāžniekā var ievietot punduru cirka trupu un nelielu ziloni. sen tik liels grabažnieks nav redzēts, teju kā vecajiem meršiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2,5 V6 dīzelis pirmajā inkarnācija bija konstruktīva kļūda - lūza sadalenes.

Ja gadījumā nesalūza, tad dila gan pamatīgi... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...