Jump to content

Planšets ar beigtu bateriju.


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta!

 

Ir tātad china tablete 1.5 gads. Baterija ir nobeigusies. Atrast jaunu oriģinālo sazinoties ar pārdevēju nesanāca. Kādi ir varianti sameklēt tepat kādā remont kantorī? Un nomainīt? Man jau liekas ka tās baterijas +- visas vienādas un piemeklēt ko saderīgu nevajadzētu būt problēmām. Ir kāds gudrs padoms?

Link to comment
Share on other sites

pameklē savu modeli inetā, gan jau atradīsi ebay

 

d_l - sen kā no leprozorija?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

tur jau meklēju. Neko neatradu. Ir maz Rīgā kantori kas nodarbojās ar šo?

 

Izmēri atšķirās, bet domāju pa lielam izmēriem ir pāris veidi, un kapacitātei ar tāpat + vēl pāris varianti ar lādēšanas jaudām 5v vai 9v,

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

trīs esmu jaucis pirmo kad jaucu salauzu ekrānu ;) , šai iekšas esmu redzējis bildēs, tur divi gareni aķīši cik var nojaust. Nejaucu jo ko vietā likt tāpat nav ko :(

Saucās tas CUBE U10GT

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Beigto bateiju plaukstā. un klīst pa servisiem, tādz tavs ceļšs.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Interesanti, vai nevar paņemt elektriski tuvus divas baterijas piem. no kāda telefona, un tos maximali izjaucot no čaulas iebāst beigto vietā? Bildē redzamie ir aptuveni izmērā kā telefonos. Vai vismaz vienu bateriju ielikt, ja divām nebūs vietas.

 

Piemēram šādu:

http://www.ebay.com/itm/INIXRACING-3000mAh-7-4v-2S-35C-lipo-li-po-Lithium-Polymer-Battery-RC-/161099427596?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item2582462f0c

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

 

 

kaa, mljedz, kaut ko taadu DRIIKST dariit!?

Akumulatoru iPadlai nav paredzēts mainīt. Reizi gadā iznāk jauna iPadla un vecā ir jāmet miskastē.

 

Šamiem gan ir visai jauks darbības laiks no akumulatora.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

ps. attieciigajaa bildee ir divi liion 7,4v akumulatori paraleeli. tas NAV pareizi un tiesji taapeec taa konstrukcija nobeidzaas.
ko var gribeet no kjiinas tautas republikas ziemeljrietumu provinces pagriides darinaajuma?...

 

 

Paralēls slēgums nedos sumāros 6000mahus?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Atvēru vaļā to, un no baterijas iet tik divi vadi.Tad jau sanāk, ka iespējams tiki paralels slēgums. Jo baterijas ir sapakotas un paraleli savienotas jau ražojot.

 

Skatos iekšā bija nevis 3000mah bet 7.4V 2100mah. Chainizeri baigie dčibriki. Izmērs tai bačai ir 70x100x5  Nedaudz lielāku domājams ar var iebāzt.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

tu iedevi uz 3000 mah

Es mēģinu izdzemdēt kādus 5000mah ja jau mainu, tad pēc iespējas vairāk mah lai ir.

Es tā saprotu, var paņemt 2x 3.7V 3000mah un droši tos paralēlot un lodēt klāt?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

skatos jau skatos, ko nu cepies tik traki. Galveno jau pateici, paldies

 

Varētu šos divus paņemt, pēc gabarītiem liekas knapi bet ielien.

http://www.ebay.com/itm/3-7V-3000-mAh-Polymer-Lithium-Battery-For-iPod-GPS-PSP-PDA-PMP-Tablet-PC-605085-/171118357826?pt=US_Rechargeable_Batteries&hash=item27d772ed42

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tā saprotu, var paņemt 2x 3.7V 3000mah un droši tos paralēlot un lodēt klāt?
Ja vajag 7,4V, tad tās 3,7V baterijas ir jāslēdz virknē, bet tad kopējā bateriju jauda būs 3000mAh. 
Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga čakarēties ar vecu Ķīnas planšeti? Priekš tam jau viņas ir tik lētas, lai saplīstot nebūtu problēmu nopirkt jaunāku un labāku modeli par nelielu summu.

Pa $132 sanāk chuwi v88s+pvn.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Mērķiem kuriem man tas tiek lietots tas ir pilnīgi pietiekošs. Ej citur un taisi tēmu kur vari klārēt cik forši ir pirkt katru gadu jaunas iekārtas. Esi kārtīgs korporāciju zombētais produkts.

Link to comment
Share on other sites

Fascinē šitie "gudrinieki" kas fano par Ķīnas mēsliem bet kad saplīst tad raudādami skrien meklēt palīdzību pie neĶīnas iekārtu tirgotājiem - remontētājiem - zinātājiem...

 

Nopirki pa lēto gribēdams palielīties citiem cik "gudrs" nepīksti - lien meklēt detaļas, čakarējies un pasaki paldies ka kāds no gudrākiem vispār kaut ko cenšas ieteikt lai arī neesi pelnījis...

 

Bezkauņas...

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis
· Hidden by Grisha, Septembris 9, 2013 - No reason given
Hidden by Grisha, Septembris 9, 2013 - No reason given

Ja ja pazistama pediņu runāšana. Salīduši pa valsts kantoriem klerkiskās žurkas un kaut ko te mācīs. Esi drošs nākamo reizi kad pusķieģelis lidos ēkā kurā sēdi, tiks mērķēts tev pa galvu.

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...