Jump to content

Interesē viedoklis par šo tehniku.


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Pašam šitādi brīnumi nav bijuši, bet viens paziņa drusku iepirkās ar ķīnieti, nosaukumu neatceros, bet pēc skata kā miniatūrs MTZ-50 bez kabīnes, tikai ar benzīna motoru, bet stūre kā kombainam - tīra hidraulika, pie tam, uzbraucot uz nelīdzenuma, priekšējais tilts balansierī savērpās un pārknieba stūres pastiprinātāja trubiņas, nācās priekšā visu hidrauliku pārtaisīt, bet citādi jau kalpoja godam.
Šādiem un līdzīgiem sīkumiem vajag pievērst uzmanību, bet tā jau pa lielam viņi visi vienādi, vienīgi, kā jau te teica, vajag noskaidrot, vai var dabūt detaļas, uz servisu tādu spoku jau nedzīsi, jo remontu var izdarīt pats pat bez kaut kādām speciālajām iekārtām, ja vien kaut ko sajēdz no tehnikas.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

iepirkās ar ķīnieti,

ķīnieti ar japāņu traktoru nav vērts salīdzināt (nakts pret dienu, to esmu noskaidrojis)

rezerves daļas arī varot dabūt,

aprīkot varot ar zemes frēzi, pļaujmašīnu,

bet man galvenais interesē frontālais, vai aitu stalli var iztīrīt, (protams kauss jānomaina pret dakšām) 

Link to comment
Share on other sites

Alusbundža, zinu, ka vienam kaimiņam ir šāds dampis, vismaz kaut kas ļoti līdzīgs, arī japānis. Cik zinu, tad vienīgais, kas viņam plīst ir frēze, bet par pašu traktoru - nekādas problēmas neesot, vienīgais dažreiz, kad esot kādi smagāki darbi, tad nu esot, kā esot, bet priekš saviem 11Zs kalpojot godam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

man galvenais interesē frontālais

 

Ar frontālo jau nu toč problēmām nevajadzētu būt, tie ir standartizēti, tiek ražoti atsevišķi, pats galvenais, lai izmērs atbilstu traktora klasei, respektīvi, lai var droši cilāt vajadzīgo smagumu, nezaudējot stabilitāti. Arī pats var uzbūvēt, ja vien ir no kā.

Link to comment
Share on other sites

Bet tieši priekš aitu kūts diez vai kas labāks un lētaks par T-40 būs, jo tādiem darbiem prasās reverss, nevis atpakaļātrums, kā lielākajai daļai.

Link to comment
Share on other sites

 

 

T-40 pa lielu

 

T-25 bez kabīnes? Ielej kannu degvielas un aizmirsti. Ja godīgi, es uz importa tehniku skatos ar zināmu skepsi, jo ekspluatācijā (apkopes, eļļas, smērvielas, rezerves daļas) nebūt nav tik lēta, it sevišķi sīksaimniecībā.
Ja jāstrādā pa nopietnam, ar lielām platībām vai lielos apjomos, tad ir kas cits, atliek vien buržujs.

Link to comment
Share on other sites

Aoma - tu esi strādājis ar traktoru?

 

Atšķirībā no tevis, tieši nopietni strādājis, nevis 2x gadā pazīmējies kaimiņiem, lai neaizmirst, ka vienam ir arī traktors.

 

@@alusbundza,  man tieši saimniecībai ir 25 gadus veci, kā Tu saki, "lūžņi", savulaik pirkti jauni T-25, T-40 un MTZ-82. Jādomā kalpos vēl gadus 20.

 

P.S, ja gribi pamēģināt jaunu spēļmantiņu, aber lūdzu. Es sapratu, ka pašlaik mēslus tīri ar dakšām un ķerru.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

sori un š¼asīti iemainīt pret to "plastmasīgo' ērmu!? ļoti iespējams, ka būs par vieglu lai kārīgas mēslu kaudzes stumdītu. mož labāk 3x sezonā noīrēt bobketu?

 

Lai nu kā, par janmariem dzirdētas normālas atsauksmes

 

p.s sorim priekša velkošā, dokumenti ir?

Labots - Jan4yks
Link to comment
Share on other sites

Baltkrievu ražojums arī izskatās ne slikti. Cena noteikti būs draudzīgāka un rezerves daļas pieejamas.

    

Link to comment
Share on other sites

par belarusiem gan tu gvelz. minitraktoru jomā ar japāņiem tie nav konkurētspējīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...