Jump to content

Jauna Televizora izvēle


smidzinatajs
 Share

Recommended Posts

@@boto,skaidrs ir tas, ka ar tevi nav vērts turpināt runāt. Kādi attēla uzlabotāji, kā BD playeris maina kko, ja video tiek atskaņots uz tā paša TV? :D ok.. vsjo.. neiesim tālāk beztēmā. 

Link to comment
Share on other sites

@@boto, kā USB maina video kvalitāti, kurš atrodas, piem., flašā vai ārējā usb diskā? tas taču ir digitāls fails.. kāds ir tāds ir.. HD vai SD kvalitātē.. protams, ka atkarībā no video kvalitātes arī rāda, bet ne jau no tā vai es vienu un to pašu video skatos pa tīklu vai usb. Cerams, ka to saprati..  

Link to comment
Share on other sites

Atceros kā mediapleijeru lietotāju forumā žēlojās par iegādāto Popcornu viens Samsunga TV īpašnieks, filmas nevarot skatīties, viss graudains, lūk TV iebūvētais pleijeris rādot tīru attēlu. Tas nekas, ka tas graudainums ir kinolentas specifika, un no Popcorna bilde ir tāda kā BD ierakstīta, bez "uzlabošanas", bet TV pleijeris attēlu smuki izsmērē tā kā tas graudainums neduras acīs, nevarēja cilvēku pārliecināt, ka tāda "slikta" kvalitāte ir BD. 

Link to comment
Share on other sites

@@boto, atvainojos par izteicienu, bet no sūda konfekti neuztaisīsi. Man iekš TV nav ieslēgti nekādi attēla uzlabotāji, neizmantoju ārējas iekārtas un kā video rāda uz PC, tāds attēls ir arī uz TV. 

Link to comment
Share on other sites

Noskatītais modelis jau nedēļu priecē manas acis, taču ir pāris jautājumi, kurus pagaidām atbildēt nesanāk.

 

1. Samsung Link uz datora uzliekas, taču konekciju ar TV palaist nesanāk. Tā Samsung Linka webiskais interfeiss nepalaižas, varbūt 64bit OS problēma? Izlīdzos ar HDMI vai nošārotu mapi no datora. Par šo nākamais jautājums.

2. TV redz ne visus šārotos failus. Izslēdzot un ieslēdzot TV tas var tos ieraudzīt, taču ne vienmēr. Izskatās pēc kaut kāda gļuka. Taja'pašā laikā, atskaņot šos failus no HDD nav nekādu problēmu.

3. Bija doma uzlikt Megogo.net aplikāciju, taču aplikāciju sarakstā tādas nav. WTF?

Link to comment
Share on other sites

@@oxx,

 

1) vai esi izveidojis Samsung kontu? Abām ierīcēm, t.i. TV un datoram jābūt reģistrētām zem viena konta un datoram jābūt iekš link.samsung.com reģistrētam, tur arī uzstādījumus var mainīt. Nekādu problēmu ar 64bit programmai nav. Man viss darbojas uz urrā, tiesa starpā man ir tikai LTC optiskais modems (baltā kastīte) formāli abas iekārtas atrodas dažādos tīklos, tiesa saturu TV strīmo pa tiešo no datora. Ja tev iekš viena rūtera un vienā subnetā, tad vispār problēmām nevajadzētu būt.. zem Link ikonas atver nearby devices un pārlūkā atvērsies konfigurēšanas opcijas utt..

 

2) nemāku teikt.. nesaprotu kas tev ir t.s. nošārētā mape.. tipa DLNA? Link ne vienmēr atjauno uzreiz failu sarakstu, dažreiz izslīdz izkopēšan/iekopēšana.

 

3) lai uzliktu megogo jabūt uzliktai Krievijai, to var izdarīt elementāri

  1. Press the Smart Hub button on the remote control
  2. When Smart Hub has loaded then press », 2, 8, 9, « (fast forward, 2, 8, 9, rewind).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Negribēju taisīt jaunu tēmu, bet man arī jautājums saistībā ar jauna TV iegādi.

 

Plānotais pirkums - 32" Pagaidām tiks izmantots gan datora vajadzībām, gan kā otrais TV. Lielāku TV nevēlos, jo tad nebūs ērti. Budžets ir 250-300 LVL

 

Izgāju cauri vecajiem topikiem, bet nu ņemot vērā ka tehnoloģijas un modeļi attīstās ļoti strauji, tad jēga no tā bija maz.

 

Varianti -

Samsung F5500, 6200, 6400

LG LA6130, LA620S

Philips PFL 4258H, 4508H, 5008 (h/k)

Sony 32EX650

 

Nedaudz mulsina konekcijas iespējas, jo īsti tajā neorientējos -

DVB-C = Cable
DVB-S = Satellite
DVB-S2 = Satellite HD
DVB-T = Freeview
DVB-T2 = Freeview HD

DVB-C ir parastā kabeļa antena. DVB S jau ir satelīts (S2-HD)? Sķīvis man ir bijis pieslēgts tikai caur resīvera kasti (lai dabūtu NTV sporta labumus) un pieņemu ka caur TV pa taisno to nemaz nevar izdarīt?
Freeview TV - tas ir kaut kāds bezmaksas TV angļiem, ko var dabūt ja ir SAT sķīvis piekontektēts?

 

Dotajā brīdī TV tiks slēgts klāt tikai datoram. Attiecīgi tiks strādāts uz tā, kaut kādas spēles padzenātas un video skatīts.

Link to comment
Share on other sites

Tas ko Tu uzskaitīji, ir digitālie dekoderi. Visi šie ir iebūvēti vienā TV? Un ja tev ir SAT šķīvis ar ārējo dekoderi, tad tev interesē kādas ir TV signāla ieejas (HDMI, SCART, banāni utt, DSUB (VGA)), nevis iebūvētie dekoderi.

DVB-T ir iebūvētais dekoderis, tātad bez nekādiem papildus uztvērejiem, tikai pievinojot antenu varēsi skatīties britu TV bezmaksas kanālus (ap 30 ir kopā).

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

Starp Philips 32PFL5008K un Philips 32PFL5008H vienīgā atšķirība ir dekoderi - DVB-T/C/S/S2 un DVB-T/C

 

Tas ir - K sērijai nāk satelīta dekoderis līdzi. Vai tas nozīmē, ka šo es varētu slēgt pa taisno pie šķīvja un skatīties, bet H sērijas modelim man jāpērk ir dekoderis?

 

Man šobrīd ir tikai HD dekoderis (šobrīd netiek izmantots, jo pārvācos dzīvot uz vietu, kur nevar šķīvi uzstādīt), bet tuvākā vai tālākā nākotnē plānoju dzīvot un izmantot SAT sķīvja iespējas.

 

Tad ja esošajam TV nav iebūvētais dekoderis, tad to es slēdzu pie šķīvja caur dekoderi, bet otru TV varētu slēgt pa taisno? Ja tas K sērijas modelis, nevis H. Ja H, tad tam man vajadzēs vēl 1 atsevišķu dekoderi?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas ir - K sērijai nāk satelīta dekoderis līdzi. Vai tas nozīmē, ka šo es varētu slēgt pa taisno pie šķīvja un skatīties

 

Jā - bezmaksas kanālus varēsi, bet tur nav ko skatīties. Tā kā iebūvētais sat uztvērējs ir bezjēdzīgs. 

Link to comment
Share on other sites

Tad es pareizi saprotu, ka no DVB-S (S2) un DVB-T (T2) mūsu platuma grādos nekāda jēga nebūs. Līz ar to, ja es izvēlos Philips TV, tad varu droši skatīties h, nevis k sēriju (starpība ~ 50 lvl).

 

Par pašiem modeļiem viedokļu laikam nav. Vienādā cenu kategorijā 240-300 LVL, drošvien visi būs +/- vienādas kvalitātes. Nevaru vēl tikai saprast, ko ar to 3D iesākt....

 

Šobrīd sliecos uz Samsung vai Philips....

Link to comment
Share on other sites

3D ir pagātne. Tagad jaunais zirdziņš ir 4K. Diez vai kāds vairs piepūlēsies veidot saturu 3D vajadzībām, 4K aparatūra solās būt perspektīvāka. Vismaz tāds priekšstats ir no ziņām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Diez vai kāds vairs piepūlēsies veidot saturu 3D vajadzībām,

 

kamēr pasaulē būs 3D kinoteātri tikmēr būs pietiekami daudz 3D saturu.. ja kas var jau arī 4K saturu rādīt 3D formātā.

 

Šeit nerunāju par vietējiem kanāliem, kuriem nav un visticamāk nebūs 3D, kā arī neredzu jēgu skatīties panorāmu 3D :SOH:  

Link to comment
Share on other sites

LG ir  T/C, S2

Samsungam DVB-T2 / C

 

LG vienīgi salīdzinot ar Samsungu izskatās pēc resnuļa (bez statīva 49.5mm pret 78mm)

 

Katram ir savas super fīčas un bildes uzlabošanas rīki. Samsungam F6400 vienīgajam no labākajiem modeļiem atradu review saprotamā valodā. Ne LG, ne Philips neatradu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

. Samsungam F6400 vienīgajam no labākajiem modeļiem atradu review saprotamā valodā.

 

pamēģini translate.google.com

Link to comment
Share on other sites

Paskatīšos dzīvē kā izskatās, bet šobrīd izskatās ka izvēle būs vai nu LG 32LA620S vai Philips 32PFL5008H.

 

Kapēc ne Samsung?

 

1. tam nenāk komplektā līdzi 3D brilles. Tas nozīmē, vēl papildus izdevumus.

2. Īsti nav skaidrs vai Samsung TV var izmantot 2 player split screen kā 1 ekrānu. LG 100% var un Philips modelim arī cik saprotu var.

3. Samsung ir dārgākais variants (LG lētākais 276 LVL, Philips 264 LVL, ja ir pieejamība)

 

Katram ražotājam ir savi veidi kā izcelt modeli, brīvdienās uz vietas paskatīšos kā televizori izskatās vizuāli un bildes kvalitāti. Tāpat arī Philips ambilight vajadzību.

Link to comment
Share on other sites

smidzinatajs

Vēl viens jautājums par TV , šobrīd mājās nav nekādi virszemes TV vai kas tāds , tikai pliks internets , kā  lai pievieno dekoderi pie TV jo tam jau nav tas Scart caurums.

Link to comment
Share on other sites

Sāc ar to, ka pastāsti, kādi "caurumi" šim televizoram ir.

Link to comment
Share on other sites

Kam nav SCART ? TV vai dekoderim? Uzrakstīt vajag saprotamu jautājumu, lai nav ar knīpstangām jāvelk ārā visa informācija.

Un kādi "caurumi" ir gan TV gan dekoderim?

Link to comment
Share on other sites

To: Raicha

Vai nopirki Philips 32PFL5008H ? Mani arī ieinteresēja šis modelis.

Varbūt kādam citam kas sakāms par šo modeli?

 

 
Link to comment
Share on other sites

Varu pārdot savu veco Samsung 46ES6100 :)

Labots - IVARS
Link to comment
Share on other sites

Paldies par piedāvājumu. Man mājās kā pamattelevizors ir drusku labāks. Man vajadzīgs papildis TV, kurš skatāms no 2.5m attāluma, ar kuru var bez dekodera skatīties kabeļu TV DVB-C pāraides bez dekodera.... un vēl. Nekā personīga, man nepatīk samsungi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...