Jump to content

gtx 670 futuremark tests


rokijs
 Share

Recommended Posts

Temperatūras skaties ?



 

 

(corsairs cx 600)  nevelk un nogļuko >?
Jāvelk jo 670 nav prasīga karte. 

Es piemēram lieku 1080p benchmarku uz 15 min pilnai pārbaudei. Cik ilgs laiks paiet kad kompis izslēdzās?  Kas par karti pirki jaunu vai lietotu ?

Link to comment
Share on other sites

es uzliku 1920x1440 vai kas taml, 4MMAxx vai kas tur :D izvilka kādas 10 min , T uzkāpa līdz 73 C. nevar saprast vai nest uz garantiju vai izmēģināt citu PSU (bet šobrīd nav pieejams cits PSU)

Link to comment
Share on other sites

Jā 73 grādi ir pat ļoti laba temperatūra priekš furmārk tātad vaina ir kur citur.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Jā 73 grādi ir pat ļoti laba temperatūra priekš furmārk tātad vaina ir kur citur.

Vai tad es teicu ka vaina ir grādos?  no Jūsu komentāriem saprotu, ka ja VGA T ir OK, tad VGA arī ir ok? līdz ar to loģisks temats diskusijai - vai kas cits (piemēram minētais PSU) var likt PC restartēties veicot šo testu?

 

itkā GTX 670  minimālais rekomendējamais PSU ir 500W, vai tiešām mans 600W-nieks īzskatās vainīgāks par VGA?

 

te viens kaut ko līdzīgu jautājis:

http://www.tomshardware.co.uk/forum/354082-33-cx600

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

ņemot vērā, ka atbildes ir ļoti "uzvedinošas" uz tālākiem secinājumiem, varbūt ir kāds entuziasts rīgas centrā, kas varētu uz savu sistēmu notestēt manu VGA/PSU?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
VRealitāte

man vienam kompim arī bija restartēšanās problēma.. beigās izrādījās ka viena operatīvā atmiņa ddr 2 bija vainīgā. Kā nomainīju, tā restartēšanas gļuks pazuda.

Link to comment
Share on other sites

Vairāk liktu uz PSU, ja tieši pie slodzes uz GPU šitie restari aiziet. Pamēģini noslogot CPU - redzēsi vai arī pei tā noslodzes sāksies restari. Ja jā, tad jau PSU stabili pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

pie CPU slodzes ar prime95 it kā viss bija okey - stundu pagaaja tie defalltie testi - izsleedzu :D

operativaa diez vai vainiiga - testeeju ar memtest+ errori nebija

vai tieshām corsair cx600 nepietiktu šim modelim:
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4211#ov
it k'a 550 prasītais

vai varētu būt versija ka tas CX600 (pirks pirms nepilniem 2 gadiem) 12V rail dod 40A un tipa ar to nepietiek?
varbūt ka tomēr kāds ir gatavs iedot uz 2h (avotu iela) PSU par aliņu? :D

1dien nesīšu uz 1a, tur gan jau paies meeenesis lai noskaidrotu

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...