Jump to content

Austiņas 300Ls robežās


Tornis
 Share

Recommended Posts

Jā, nekādus baigos brīnumus arī negaidīju.

Cena zema > nauda bija > paķēru > palietoju > pārdevu

 

Par to iečekošanu : Galīgi vairs nav laika, lai varētu tā, pie pc sēžot, mūziku klausīties.

Tā jau ik pa laikam siekala notek uz kādu dac un ausīm, bet tad saprotu, ka priekš reizes mēnesī galīgi nav tā vērts.

Darbā arī to mūziku nesanāk tik bieži paklausīties kā gribētos.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām paķēru HD558, pa lēto, eLīcī. Ar šīm uzreiz dzirdams, cik daudz šņagas nāk no eeePC iebūvētā čipa laukā :) Skatīšos lēnām un ķeršu 650, 580, vai ko tamlīdzīgu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 Austiņas 300Ls robežās
 

 

Bet beigās tomēr...

 

 

 

Pagaidām paķēru HD558, pa lēto, eLīcī.
 

 

Tādi nu mums ir tie lietotāji. Btw, Torni - man stāv pusbeigts tas Parasound 1600 varu samērā lēti atdot, kas zina - varbūt sataisīsi. Tur pamatā problēmas, ka IV pakāpe oscilē.

Link to comment
Share on other sites

Visiem izbrīnas māktajiem ļaužiem - es joprojām taisos iepirkt kaut ko labāku, bet man bija akūta vēlme iepirkt kādu senheizeru. To arī izdarīju. Pie tam šim jau ir gribētājs pieteicies. Labāku ausu budžets izgāja koncertu biļetēs. Waterss ar The Wall Polijā nebija lēts, tagad rudenī viena Londona, pāris Palladiumi, viena Luksemburga.

Link to comment
Share on other sites

Tornis, izbrīns nav nedz par koncertu biļetēm, nedz par senheizeriem, bet par iebūvētās skaņas (turklāt vēl kādas!) lietošanu

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

rudenī viena Londona, pāris Palladiumi, viena Luksemburga.

 

Uz ko tad laidīsi, ja naff noslēpums? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pagaidām paķēru HD558, pa lēto, eLīcī. Ar šīm uzreiz dzirdams, cik daudz šņagas nāk no eeePC iebūvētā čipa laukā :) Skatīšos lēnām un ķeršu 650, 580, vai ko tamlīdzīgu.

un domā, ka no eeePC pieliekot 580 ausis skaņa būs labāka?

Link to comment
Share on other sites

Tiešām, Torni - ja pērc kādu no 580/600/650, tad obligāti iebudžetē arī stipreklim. DAC's arī nenāktu par ļaunu, bet neba jau nu tu vienmēr visu klausies no sava eeeee.

 

195 mārciņas gan, manuprāt, ir drusku par dārgu par lietotām HD650. Es savas no viena franča par 160 atsūtīju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...