Jump to content

CPU Cooleris


Ralpyy
 Share

Recommended Posts

Sveikī!

 

Meklēju piemērotu cooleri priekš CPU.

 

Lietoju i5 2500 (bez k).. pagaidām ar stock dzesi,bet mainot termopastu nokrita viena ķepiņa. (it kā turās,bet ne 100% klāt,tā vien šķiet...)

 

Biosā temperatūra līdz 50C. AI Suitē rāda,ka 30-35C...

 

Tik un tā man viņš ir tāds mazliet rūcošs. Varbūt variet ieteikt kādu ne pārāk dārgu,bet efektīvu variantu? Ar OC nenodarbojos.

 

Case: Zalman Z11 ,mātesplate Asus P8Z68-V LE ,ja tas kaut ko izsaka.

 

Kā arī vēl papildus jautājums - Man ir http://www.1a.lv/datoru_komponentes/ram_flash_atminas/kingston_8gb_pc12800_ddr3_cl9_hyperx_kit_of_2_khx1600c9d3k28gx RAMs. Padzirdēju,ka viņš varētu bremzēt CPU... Tas vispār var notikt?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir http://www.1a.lv/dat...hx1600c9d3k28gx RAMs. Padzirdēju,ka viņš varētu bremzēt CPU... Tas vispār var notikt?
 

 

Atmiņa pavisam mierīgi var būt bottlenecks datorā, bet tas pilnībā ir atkarīgs no datora izmantojuma. Piemēram, spēlēs ram'am ir ļoti maza loma uz performanci. Browsējot netu, lietojot windows OS atšķirība arī nebūtu liela, piemēram, ssd dotu manāmi jūtamāku efektu.

Uzkloko ramu, un tad nu pats pēti reālo veiktspējas atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, te ir skaidri redzamas sekas, kad nejēga lien kompī! Proti - SALAUZC KOMPS!

Pat ja rokas nav tik līkas, tomēr pirmo reizi vajag lai kāds parāda KĀ. Savādāk ir tikai lieki izdevumi.

Link to comment
Share on other sites

Esmu mainījis cooleri vairākas reizes,visās ir viss bijis kārtībā. Vienīgi šajā reizē - kaut kā nepaveicās...

 

Un,jā,man ir arī SSD!

 

Tad par tiem cooleriem - Būs labs rememberme ieteiktais,vai varētu būt vēl kāds labāks? Uz kādiem konektoriem turās šis cooleris?

Link to comment
Share on other sites

 

 

aciim redzot ne ko vairaak par tetri uz zhiliton neesi speeleejis...
 

 

Tev jau nevarēja ienākt prātā, ka es runāju par ram ātrumu, nevis daudzumu.

 

Spēlējis un testējis esmu ļoti daudz dažādas spēles. Un ir gadījies nonākt pie secinājumiem, ka tikai dažās spēles ir manāma atšķirība starp dažādiem ātrumiem. Augsti klokots qaud channel rams pāris spēlēs deva (mazliet) labākus performance rezultātus, nekā pavisam parasts dual channel.

 

Bez kādiem pamatojumiem labāk tukši nerunā, labi?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl viens idiots, kurš lien kur nevajag!

izņēmi man vārdus no mutes :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc lai es pats nenomainītu termopastu?

 

Uzreiz ir jānoliek,nu ja. Paldies biedri,došos uz ārzemju forumu! :)

Link to comment
Share on other sites

Nekad neesmu sapratis, kas pats pa sevi slikts vai labs ir termopastas maiņā.

Ja vairs nestrādā kā vajag – maina (ja nav citi, svarīgāki, riski). Ja strādā – neaiztiek.

Ir bijis, ka stock pastu nākas nomainīt, jo ir *67 B2 čipseta platei veikts RMA, un procis uzlikts atpakaļ ar kkādu briesmīgu termopastu, throttling izpaužas pie stock frekvencēm. Tiešām teiksiet, ka labāk ir nemainīt?

Un ir pretējais, stock dzese ar stock pastu strādā ļoti pat labi, bet nomainīt gribas. Nomaina. Kādu pusgadu OK, pēc tam dzesēšana tutū. Izrādās, pasta ilgtermiņā nekam neder. Tiešām teiksiet, ka labi bija mainīt?

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

Patiesībā šī pastāvīgā citu nonievāšana tikai parāda, cik kompleksaina publika te sēž. Ja pats esmu nīkulis, tad vismaz apkārtējos nod*rsīšu, lai uz viņu fona neizskatītos tik maziņš. Ieraugot nespeciālistu, kas izdarījis glupību, nosaukt viņu par idiotu - tas ir līmenis. IT cilvēkiem vispār ir tāda slimība uzskatīt, ka cilvēka prāta spējas ir vērtējamas tikai pēc IT zināšanām, lai gan pešiem bieži vien ārpus IT vispār tumša nakte, zaļa zāle.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

spēlēji uz serverkastēm? lai gan diez vai, tādām klokošanas opcijas nepastāv...

 

2011 socketam ir quad channel rams (un clockoshanas iespejas)... par kadiem serveriem Tu sheit runaa...

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši ir cilvēki (kā es) kas no Socket 2011 redz jēgu tikai tādos lietojumos, kur vajag garantēti drošus rezultātus – t.i. ja es kādreiz ņemšu Socket 2011 vai ekvivalentu, tad noteikti ar Xeon un ECC, nevis iespēju klokot. Līdz tam ņem parasto platformu tajā variantā, kur labākais price/performance, un pie vajadzības taisa upgreidus.

 

Taču pieejas atšķiras, un katrai savas priekšrocības :)

Link to comment
Share on other sites

To es biju vairak domajis vienk kaa atbildi cilvekam, kursh ir jau ''gudri samurgojis'' gandriz 2,3k postus, nevis, ka kadam vajadzigs sheit 2011 socketa CPU tagad. 

 

Attieciba uz termopastu, var youtube atrast video, kur ir veikti salidzinajumi un rezultati diezgan ieverojami atskiras. Domaju, ka nolauzt stock intel coolerim kajinju nav tas trakakais ko var izdarit, vismaz ir iemesls nomainit to uz kaut ko labaku. njem to pashu EVO, ko Teu te ieteica, un buus labi, ja nav k serija, ta pat neko vairak nevajag. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms fantazē par termopastu maiņām un pulksteņošanām, derētu iztaisnot rokas vispirms, vēlams uz kādu vecu testu kasti, un tad līst pie ejošā kompja. Un termopastu parasti maina pēc gadiem, kad tā izkaltusi, nevis sporta pēc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
... Un termopastu parasti maina pēc gadiem, kad tā izkaltusi, ...

 

Vēl viens gudrītis, kurš nesaprot, priekš kam vajadzīga termopasta!

Foruma meklētājā ieraksti - termopasta - un tur būs vismaz 100 pavedieni, kur tas ir apzelēts līdz nelabumam.

 

Te arī var palasīt - 

http://en.wikipedia.org/wiki/Computer_cooling#Thermally_conductive_compounds

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Ārprāc... Es jau biju mainījis termopastas uz saviem vecajiem datoriem.

 

Ieteiktu pašiem iztaisnot rokas,pirms kaut ko diršat,pilnīgi bezjēdzīgi. Labāk tā laika vietā,lai kaut ko nomelnotu,būtu kaut ko jēdzīgu uzrakstījuši.

 

Cik skatījos,tad starp EVO un X versiju ir 4dB atšķirība (X klusāks),lai gan EVO vairāk dzirdēts un testēts.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

X versija ir jaunums. LV pieejams tikai kaadu meenesi. Life Time saliidzinaaji ? X - 160 000h , Evo 40 000h. Ir biki šķirba ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
neigenoire

Izmantoju Cooler Master TX3 EVO, divreiz lētāks par 212 EVO, bet protams nav tik kvalitatīvs. Bet darbu viņš paveic un pats galvenais - ir daudz, daudz klusāks par stock kūleri, kas bija manam Phenom II 965.

Link to comment
Share on other sites

Emilz, on 31 Aug 2013 - 23:37, said: Piemēram, spēlēs ram'am ir ļoti maza loma uz performanci.

O jē, "spečuks ierunājās".Pamēģini Bf3 MP paspēlēt 1080p ar 2gb ram, un pamēģini ar 4gb.Kad pamēgināsi, tad varēsi runāt par "pelmeņiem"....

Ja nerunāji par apjomu, tad nākošreiz noformulē precīzi savu spalvaino domu gājienu, nav te nekāds zīlēšanas salons

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...