Jump to content

Meklēju wireless peli


Kitai
 Share

Recommended Posts

Tātad izdomāju, ka apnika vadi, tādēļ meklēju bezvadu grafiskā interfeisa optisko manipulatoru. :D :D :D

 

Noteikumi, gribētos lai ir paliela - nepatīk mazas peles, neliekas ērtas. Bačas nebūtu vislaik jāmaina.

Paskats varētu būt kā geimingam. Spēles gan nedzenāju uz reta vien kādu CS varu. 

Cena - nezinu, izskatīšu variantus, bet ne dārgāk kā 15-20 ls.

 

P. S. Forši būtu ja būtu kāds LED, lai smukāk. :)

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Ja negribi bieži baterijas mainīt, tad skaties, lai ir bez gaismas apakšā. Mana Logitech M180 jaunu bateriju prasa ielikt reizi 2 mēnešos, bet tāpēc, ka sarkans lāzers spīd. Ja gaismas nav, tad pusgadu stabili velk. Un iesaku tikai Logitech. Citām ir problēmas ar signālu un bieži mēdz būt ar 2AAA baterijām, bet Logitech visbiežāk ir 1AA, kas, manuprāt, ir ērtāk.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Man ir Logitech M185 - grab, bieži ielago kaut kas, baterijas jāmaina reizi mēnesī (pa nakti izslēdzu). Kaut kā zūd uzticība šai firmai.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Ja negribi bieži baterijas mainīt, tad skaties, lai ir bez gaismas apakšā. Mana Logitech M180 jaunu bateriju prasa ielikt reizi 2 mēnešos, bet tāpēc, ka sarkans lāzers spīd.
nezināju, ka IR diode rij mazāk
Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt Hama Mirano - priekš manis ļoti ērta, lāzerniece, cena saprātīga, baterijas jāmaina reizi 3-4 mēnešos.

Link to comment
Share on other sites

Jāskatās arī, kādi spilventiņi apakšā. Mana lēta gala A4 lieliski slīd arī pa skaideni, ko nevaru teikt par lētā gala logitech un dell. Es gan neņemos apgalvot, ka A4 visām savām pelēm liek tos spilventiņus, kuri man patīk

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu Logitech lāzernieci. Pašam tādas 3 bijušas. Savulaik vienu zem latiem 20 nopirku, bet laikam tagad pārdošanā vairs nebūs, M505. Ir jaunāks variants M510, tai papildus pogas, ko var saprogrammēt savām vajadzībām, ļoti noder. Nedaudz gan pārsniedz vēlamo cenu http://www.salidzini.lv/search.php?q=logitech+m510

Ja jāsalīdzina vienkāršu optisko peli ar lāzerpeli, pēc lāzerpeles lietošanas, parastu optisko vairs negribēsies. Baterija M505 noturēja apmēram divus gadus, bet manā gadījumā šī pele nebija galvenā lietotā. M510 ražotājs sola 24 mēnešus baterijas mūžu, praksē tas būs vismaz gads, kas ir ļoti labi.

Link to comment
Share on other sites

Dārgāks variants ir M705 http://www.salidzini.lv/search.php?q=logitech+m705
Man šī trīs gadus kā galvenā pele lieliski kalpoja. Baterija nogāja vairāk par 2 gadiem. Tai ir priekš labročiem ergonomiska forma, pogu vēl vairāk. Biju ļoti apmierināts ar šo. Skatos internetveikalu piedāvājumā var nedaudz virs 20 latiem sameklēt.


Gigabyte, noteikti nav ne vainas. Logitech brends, ja runa par datorpelēm, varbūt, ir nopietnāks.

Labots - vvv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vēl jau bling-bling ķīniešu...

http://www.ebay.co.uk/itm/E-3lue-E-Blue-Mazer-II-2500DPI-USB-2-4GHz-Wireless-Optical-Gaming-Mouse-LED-/171097986947?pt=Mice&hash=item27d63c1783

 

un par AAA runājot vai nav izdevīgāk pirkt lādējamās, kad pelei beidzas nav jāpērk citas, bet var uzlādēt.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Logjiski, ka vajag laadeejamaas - turklaat 2us komplektus.
Veel labaak, ja peli var laadeet piesprauzhot vadu un turpinot lietot.
Ritiigi kaitinoshi, kad pelei izbeidzas bacha pashaa nepiemeerotaakajaa briidii.

Link to comment
Share on other sites

Ķīniešu, varbūt nebūs tas drošākais pirkums. Pats vairākus gadus nostrādāju ar ķīniešu peli, toreiz skaitījās nopietna, optiskā ar vadu un daudzām pogām. Bija ar viņu tā, sagļukojās ik pa laikam, tad to viņas softu antivīruss nepārtraukti nepazina, dzēsa ārā, kā vīrusu. Nebija tā labākā pieredze. Bet, protams, var paveikties un dabūt labu arī no ķīniešiem.



Lādējamā man ir tagad, var turpināt lietot piespraužot vadu. Bet man likās ērtāk ielikt barerijas un uz gadu un vairāk aizmirst, kad baterijas nosēžas, mājās vienmēr AA baterijas atradīsies. Tagad lādēju aptuveni reizi nedēļā, neizmantojot to iespēju lietot lādējot. Ir lieks AA akumulatoru komplekts, uzlādēju sienas lādētājā, kad vajag nomainu akumulatorus, tā šķiet ērtāk, jo uz tām 4 - 5 stundām, kamēr lādējas, nav man vairs bezvadu pele, bet vadiniece, ko negribu.

Link to comment
Share on other sites

Manējā M185 jau gadu tiek lietota,un pie tam darba apstākļos,vienreiz batereju nomainīju,nekas ne grab ne gļuko............. :SOH:

Link to comment
Share on other sites

Nu gan problēma - ieej bodē un izvēlies, kura iepaatīkas. Funkcionē visas "pa lielam" vienādi.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

ja gribas smukāk, tad Microsoft ARC Touch. bet lati 35-40 , vai Microsoft Explorer Touch . 18 mēnešus sola.

 

20-30 latiņi. bezvadnieces jau mazas pārsvarā. microsoftam senāk bij labs geimeru klucis. laba un liela.

p.s. microsoft pārmaiņas pēc, logitech tāpat visi pieminēs

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu optisko bez gaismas ļoti ilgi baterijas tur faktiski ieliec un aizmirsti.

Ir bijušās bezvadnieces optiskās ar sarkanu diodi gandrīz 2 reizes mēnesī jāmaina baterijas.

 

Var jau būt tā ir sagadīšanās un abu veidu optiskās peles patērē vienādi enerģiju

Link to comment
Share on other sites

Jā, fast scrolling ir ļoti laba lieta. Noder, ja garākus dokumentus vai garākas mājas lapas ātri jāpārtin. Jāteic, sākumā prasīja pierašanu. Logitech izpildījumā labi izdevies. Trīs gadu lietošanā neradās problēmas. + par M705.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja gribas smukāk, tad Microsoft ARC Touch

 

šitās touchmouse ir baigi specifiskās - smukas jā, bet funkcionāli ne visai tur līdzi parastajām - jāpiešaujas un arī tad bieži vien ir ļoti neērtas... 

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

hyk

Šīs peles nav domātas ikdienas lietošanai, bet gan, kad jāmaina lokācija ar portatīvo sānos. Daudz ērtāk vazāt līdzi kopa ar plānajiem portatīvajiem. Tātad dārgs devaiss dārgam portatīvajam.

 Pie tam, pie katras peles ir jāpierod un vēl turēšanas stils un rokas specifika noved līdz gaumes jautājumam, tā kā tavs viedoklis ir tīri subjektīvs.  Esmu vienu dienu viņu palietojis un nejutu, ka būtu neērta. Ja būtu jāizvēlas staipāmā līdzi pele, tad neredzu konkureci šai.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...