Jump to content

Realtek+Nvidia audio=Nav skaņas!


PresidentEvil
 Share

Recommended Posts

sveiki

 

Tikko Nopirku video karti GeForce GTX 650, ieliku Datorā, sainstaleju draiverus, bet kautkur pazuda skaņa...

hmmm.. Nodomāju atvērt realtek hd launcher.. Never vaļā.. Lab atvēršu control panel/hardware and sound/sound/ 

a bet tur nekā tukšs. recording sadaļa tukša [no devices found] un Playback ir tikai 3 neaktīvi [Nvidia hdmi digital audio1; Nvidia hdmi digital audio2; Nvidia hdmi Digital output]

Nekā cita nekāda reatek speakers neka tikai šie..

Kādas 3h nocīnijos lai dabutu skaņu bet nekā.. 

  • pārinstaleju realtek
  • Windows update hd audio
  • atinstaleju nvidia draiverus un mēģināju uzlikt realtek
  • pat mēģināju sigma tel hd audio uzlikt, un nekā
  • mēģināju arī device maniger update driver

 

 

Tad samainiju atpakaļ veco video karti kura ari ir nvidia tikai vecā sērija GeForce 6600 un ari vairs nav skaņas parinstaleju realtek velreiz un aizgāja.

 

Lūdzu palīdziet, pasviediet kādu ideju..

 

Paldies jau iepriekš

 

 

Link to comment
Share on other sites

intervall

Pats vispār saproti,ko dari?!

"Duj"uz mātes ražotāja lapu un velc attiecīgos draiverus(realtec).

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PresidentEvil
(labots)

Saprotu un kā vēl. man visi draiveri ir ok. Es pats esmu datortehniķis un zinu ko daru. Nēsmu saskāries ar šādu gadijumu.

Labots - PresidentEvil
Link to comment
Share on other sites

intervall
Es pats esmu datortehniķis un zinu ko daru

Pat pieturzīmes nespēj salikt,kur vajadzīgs...

 

 

 

man visi draiveri ir ok

Ta' jau Tev visam ir jāiet,tehniķi. :D

Vari man muļķim pateikt,kāda velna pēc liec ierīcei neatbilstošu draiveri?

Varbūt pamēģini uzkraut nvidia kartei ati draiverus? :D

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PresidentEvil

Oh atvaino gramatikas skolotaj.. centīšos piestrādāt pie savas interpunkcijas. -_-

 

Tu vispar kaut ko sajēdz nemaisies pa šāda veida tēmām ja nav nekā prātīga ko uzrakstīt.

Neatbilstošu draiveri Oo? Ko tu ar to domā? Ieliekot video karti viņš automatiski uzinstalē kaukādus nvidia draiverus, man visu laiku bija realtek hd!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieliekot video karti viņš automatiski uzinstalē kaukādus nvidia draiverus, man visu laiku bija realtek hd

 

datortehniķis ibio :jester:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

intervall
Neatbilstošu draiveri Oo? Ko tu ar to domā? Ieliekot video karti viņš automatiski uzinstalē kaukādus nvidia draiverus, man visu laiku bija realtek hd!

Grūti tevi nesaukt par anapauri...

 

 

 

atinstaleju nvidia draiverus un mēģināju uzlikt realtek pat mēģināju sigma tel hd audio uzlikt, un nekā

...pats izlasi šo savu skrebelējumu un taču padomā.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

PresidentEvil

-_- jūs vispār lasāt to ko es uzrakstiju pašā sākumā. Ieliec Nvidia karti un pazūd realtek un parādās nvidia saund driver. Realtek paliek neaktīvs, Samainot atpakaļ kartes atkal realtek darbojas.

 

Vēl nesaprotat?



domā par sigma? to es izlasiju forumā. ka tas varētu palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nones nost visu audio , ieliec jauno karti , nones nost visus draiverus ko Windows tai kartei pielicis , kartei uzinstalē atbilstošos no ražotāja lapas , liec savus Realtek audio .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

karlislivi

<p>pc pitstop paskaties,ja ražotāja mājas lapu nemāki atrast... windows kāds,kas par kompi?</p>

Labots - karlislivi
Link to comment
Share on other sites

Nu ko var dzīt pilnīgu beztēmu, cilvēks uzdod konkrētu jautājumu, bet nē, vajag tak vispirms uzzīmēt viņa psiholoģisko portretu, apspriest garīgo veselību, gramatiku un beigās, ja par tēmu neko nemāk atbildēt, tad nosaukt par losi, hu*i uzdod tādus nesaprotamus jautājumus..

Ir bijis pašam tāds gadijums, kad viena konkrēta nvidia karte taisa tādu triku uz konkrētas mātesplates, skaņa pārslēdzas uz "digital output" un vari kaut nošauties, bet uz ausīm skaņu nevar dabūt, liec kādus draiverus gribi, neiet un viss. Googlējot atradu, ka ne man vienīgajam tāda problēma, bet konkrēta risinājuma nebija, vienīgi kartes vai MB maiņa. Palīdzēja ja ieslēdzot datoru uzreiz iegāja device manager un uninstalēja skaņas draiveri un pēc tam scan for hardware changes, tad skaņa aizgāja, bet tas līdz nākamajam restartam, pēc tam atkārtot. Ja uzreiz to neizdarija, tad pēc minūtēm 15 vairs nepalīdzēja. Nomainiju videokarti, viss aizgāja normāli. MB bija P35DS4, video neatceros.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PresidentEvil

Tātad. vakar izmēģināju visādus variantus. Nekā.

 

Bet tad nomainiju matesplati... un aizgāja. hmmmm..

tad ieliku video kartivēl citā pc vienkārši pārbaudīt un ari aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Uzraksti vecās plates modeli,uz kuras tev negāja.Un kur audio draiveri meklēji?Vecos draiverus(vismaz realtek) nonesi?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

RsDJ, davai nevajag te attaisnot absolūtos analfabētus. Viņa rakstītprasme ir tādā līmenī, ka ir jāpiepūlas, lai saprastu ko tas auns tur vispār gvelž, un tā ir necieņa pret citiem. Ja viņš sāk ar diršanu uz galvas, tad pretī saņem to pašu.

 

 

 

Es pats esmu datortehniķis un zinu ko daru.

Tev līdz datortehniķim ir tālāk kā līdz Mēnesim. Pat "krūmu dakteris" Tev ir pārāk liels pagodinājums. Ja Tu būtu datortehniķis, tad būtu uzrakstījis:

1. Vai pazūd audio atskaņošanas/ieraksta sadaļas iekārtas vai vispār attiecīgā iekārta iekš Device Manager.

2. Nosaucis pamatplates ražotāju un modeli.

3. Uzrakstījis pamatplates audio čipa modeli vai vēl labāk hardware IDs.

 

Un kas notiek, kad gan pamatplates, gan videokartes skaņas iekārtām ABĀM atstāj Windows oriģinālo "High Definition Audio Device" draiveri un neinstalē nekādas Nvidia un RealTek drazas?

Link to comment
Share on other sites

Pareizais risinājums ir samaksāt kādam kas saprot ko dara. Šis datortehniķis izklausās pēc kaukāda Ccleaner spaidītāja.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Pareizais risinājums ir nestāstit gudri! Ja nerubijat paliidzeet, tad ibalnikus savus aizverat! Dau*i nah!

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Šis datortehniķis izklausās pēc kaukāda Ccleaner spaidītāja.

Par pārējo piekrītu, bet piemērs ir slikts, jo CCleaner ir VIENĪGAIS jēdzīgais tīrītājs, kas visu dara tieši tā kā vajag - tieši to pašu, ko normāls datortehniķis darītu arī ar roku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...