Jump to content

Pec Updeitiem nevar palaist nevienu EXE failu Win7 / KB2859537

GonZOo

Recommended Posts

Ir pārādijies jauns gļuks!

Pēc Win7 Updatiem vairs nevar palaist nevienu programmu /exe failu !

Met arā Erroru!

Cik esmu atradis pie vainas ir  KB2859537 updeits kurš kauj nost rundll32.exe.

Zalites:

Taisīt System Restore

vai iet uz Programmas and Features un ņemt nost KB2859537 updeitu!

Edited by GonZOo
  • Patīk 2
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• CAP

14

• Rubenis

10

• GonZOo

8

• snukurins

7

Šodien ļoti daudzi zvana uz Lattelecom un citiem uzziņu dienestiem par to pašu problēmu...

Windows legālais??

Edited by Rubenis
  • Patīk 1

Esmu informēts jau par 5ciem šadiem gadijumiem Win dažadi HomePemium, Pro, Ultimate, savējo arī aplaidu testa nolukā

Kapēc prasi vai legāls ?

Esmu informēts jau par 5ciem šadiem gadijumiem Win dažadi HomePemium, Pro, Ultimate, savējo arī aplaidu testa nolukā Kapēc prasi vai legāls ?

Man vienkārši draudzene padeva ziņu, ka update ir daudziem nobloķējis datoru šādā veidā un daudzi zvanās.

Es tik jautāju, jo nav jau noslēpums, ka daudzi datori ar nelegāliem stāv. Tāpēc jautāju - legālajiem problēmas vai nelegālajiem vai visiem???

Updeits uzlikts vakar.. šodien it kā problēmas nav novērotas.. dāma mājās un vismaz nekādu brēku cēlusi nav, ka datoram būtu problēmas. Win legāls (Win7 HP)

p.s. tikko gan zvanīja bračka un šamējam kompim laikam izskatās būs tā problēma piemetusies :D Izskatās pēc laimes spēles.. citiem ir problēmas, citiem nav.

Edited by CAP

System restore tiek minēts tepat iekš boot.lv kā risinājums, bet vai update atinstalēšana arī līdzēs??

Manā pārziņā ap 10 Win 7 instalāciju un domāju kā pareizi rīkoties, ja kaut kas parādās. Restore point uztaisīts pēc pilnas instalācijas ar visām progām utt.

EDIT:

Restore point ir katru nedēļu veidoti tomēr un visiem ir automātiskais update, taka viss ok būs.

Edited by Rubenis

Man kā reiz vakar atnāca apdeitu ''krava'' (kurā arī ir tas vaininieks), bet man nepatīk uzreiz tos instalēt, jo tomēr tas prasa laiku un restartu. Atlieku uz mazliet vēlāku laiku. :) Un tagad skatos, ka labi vien, ka nepasteidzos - nebūs lieki pārsteigumi un klapatas. Laikam būs vienmēr mazliet jāpagaida. :D :D

System restore tiek minēts tepat iekš boot.lv kā risinājums, bet vai update atinstalēšana arī līdzēs?

Netā daudzi cilvēki saka, ka Windows pat ielādēties līdz lietojamam stāvoklim nespējot - turpat aiz loadingscreen arī paliek. Tiem apdeitu atinstalēšana vienkārši nav pieejama 

Netā daudzi cilvēki saka, ka Windows pat ielādēties līdz lietojamam stāvoklim nespējot - turpat aiz loadingscreen arī paliek. Tiem apdeitu atinstalēšana vienkārši nav pieejama

Pēc mana info - zvani uz palīdzības dienestiem un cik daži paziņas padeva ziņu, tad Desktop ielādējas, bet palaist nevar internetu vai programmas. Strart tiek klāt normāli un arī pie Update history tiek.

Šis jau vakar bija.Es EOZ nopirku TV un pirms pieslēgšanas taisīju restart updeitiem.Pēc nevarēja palaist nevienu filmu.Noinstalēju ''safe mode'' nost pēdējos 4 -viss ok.

Gestapo

lol, lapsis ar aizrijās ar apdeitu, restarts pēc apdeita noņemšanas ilga stundu un divas minūtes :D

ātrāk būtu vinduli pārinstalēt :XD

Edited by Gestapo

Tā, labi ka man neviens par šo problēmu nav devis ziņu. Vienā kantorī kādi 10 ar W7Pro stāv. Mājās uz XP Pro ar šodien uzmetu. Pēc restarta problēmu nav, sīkajiem spēlītes iet, pārējais ar strādā pa vecam. Nu bet remūvojo jebkurā gadījumā to apdeitu.

Varbūt vēl nav uzlikušies.

Pēdējo "gļukaino" apdeitu "noķēru" kaut kad xp laikos un tas bija saistīts ar Realtek skaņas kartēm. Patlaban manā rīcībā ir 4 kompji ar M$ sistēmām, nevienam no tiem nekādas pamanāmas problēmas nav novērotas, uz viena joprojām griežas w2K :D

Gestapo

uz viena joprojām griežas w2K

Visticamāk, ka ar to toč nekādu apdeitu kļūmju nebūs :lol:

Visticamāk, ka ar to toč nekādu apdeitu kļūmju nebūs

Vai cik tu esi reeciigs!!! 

ieleja

tāds apdeits ir uzlikts, W7pro, legāls, viss strādā

bet tā arī neizkristalizējas problēmu korelācija ar legalitāti?

Paveicās, no 10 datoriem kas ir pārziņā + diviem maniem nevienam nekādi gļuki nav novēroti. Visiem Windows 7 Home premium, 8 ar 64bitīgo, 4 ar 32 bitīgo.

bet tā arī neizkristalizējas problēmu korelācija ar legalitāti?

Jādomā, pēc postu satura arī izkristalizējās, kam ir legāls win, kam nav. Starp citu, mans w2K arī ir legāls, skumji, ka nenāk validācijas apdeiti :(

Man apdeitiem uzlikts, ka pats izvēlos, kurus apdeitus likt virsū. Pēdējie atskrēja aizvakar, bet minētais "zvērs" man tā arī nav pieteicies.

snukurins

Jādomā, pēc postu satura arī izkristalizējās, kam ir legāls win, kam nav.

Nav nekāda sakara ar legalitāti šim pasākumam.

ieleja

interesanti būt dzirdēt kādu pamatotāku viedokli par ir/nav korelācija ar W7 legalitāti

man klienti legāli pārgājuši/gandrīz pārgājuši/pāriet uz W7

negribētos vienu dienu sagaidīt zvanus no visiem reizē

snukurins

Kā tad tas būtu pamatoti?izziņa vai?

Kas var būt vēl pamatotāk par to ka nav nekāda sakara?

snukurins

Tā jau gan,tikai nav vēlēšanās iztirzāt nelegālus tipus un trikus.

Edited by snukurins

MS tādu ar nolūku izlaida, lai lietotāji ātrāk upgrade'ojas uz Win 8!!!!!!!!!

• Patīk 1

Kad kustēšos  uz darba pusi, man tāds pusbrīvs režīms ar darba apmeklēšanu.

Paprasīšu tad sisadminim pie reizes, kā mums ar tiem updeitiem. :)

Darba kārbām ir 32bit un 64bit  W7,  gandrīz visām.  Dažām XP vai Linuksis.

Edited by wersa

interesanti būt dzirdēt kādu pamatotāku viedokli par ir/nav korelācija ar W7 legalitāti man klienti legāli pārgājuši/gandrīz pārgājuši/pāriet uz W7 negribētos vienu dienu sagaidīt zvanus no visiem reizē

Atslābsti. Nav tur nekāda sakara ar legalitāti - ja esi izmantojis kādu aktivatoru un win parādās ka tas ir genuine, tad viss būs kārtībā.

Ja esi izslēdzis tikai to pārbaudi, tad gan nemācēšu teikt.

Vai kāds zin vai šis update vēl ir pilnās burās? Es sagaidu, ka MS to noņems un salabos pirms atkal ļaut kādam instalēt, bet vai tā ir..?

snukurins

Vakar ap pusnakti uz vairākām kārbām ar W732 bitiem šamais tika piedāvāts un arī uzlikās.Negatīvu,acīmredzamu seku nav.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...