Jump to content

Kompis negrib draudzēties ar Windows OS


cFix
 Share

Recommended Posts

flopy arī pamēģini atslēgt un tad restartēties.



Chipseta draiveri no mātes plates mājaslapas cerams esi uzinstalējis?

Tavai platei ir arī integrētā videokarte. Pamēģini izņemt to kas uz PCie un padarbināt ar integrēto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    7

  • Grossmeister

    8

  • nnoname

    7

  • cFix

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

(labots)

Tagad situācija nedaudz mainijusies, pie shuting down vairs neiesalst, bet kad notiek restarts, parādās melnais ekrāns un tad tikai iesalst, klavietura vairs nedarbojas jo nevaru izslegt num lock lampinju, bet pele iedegusies. 

principa melns ekrans un viss, pārejais viss griežās.

 

Šobrīd darbojos uz integrētās videokartes, pie restart melnais ekrans uzmētās pēc tā kad es ieinstalēju Intel VGA driver, no ražotājlapas. Visi driveri sainstalēti

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

nu tad iebūtojies safe modē un noinstalē tos video draiverus, un uzliec svaigākos no intel lapas, jāsāk ar čipseta draiveriem

Link to comment
Share on other sites

Tev bez tā Intel VGA draivera tās PCie videodraiveris ir uzinstalēts? To tad vajadzētu atinstalēt.

Bez peles un klaviatūras tam datoram ir vēl kaut kas pieslēgts - printeris vai utt..?

Pamēģini atslēgt klaviatūru un restartēties tikai ar peli kā arī otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

mēģinājums ar vienu ram moduli?

cik veca m/b -kondensatori?

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

gan jau Teamvieweri sajauca ar Eventvieweri.

 

Kas notiks , ja autors uzinstellēs pilnīgi visus Window7 automātiskos updeitus?  Ja Linux restartējās, arī WinOS vajadzētu restartēties, varbūt Microsoft ir kāds bags attiecīgi pret šiem dzelžiem.

 

Kas būtu ja uztisīt un palaist restartēšanās *.bat failu?

Neatkrīt, ka ir problēmas ar Draiveriem. Derētu likt mātes dēlim no oficiālās lapas draiverus.

Neatkrīt, ka dēlim kkur aukstais lodējums.

 

 

Tā starp citu, agrāk kompis restartējās normāli uz Windows OS?

Bet kompis slēdzas ārā normāli?

 

Viennozīmīgi, kārtēja mistiskā datordzelžu problēma.

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

parādās melnais ekrāns un tad tikai iesalst, klavietura vairs nedarbojas jo nevaru izslegt num lock lampinju, bet pele iedegusies.  principa melns ekrans un viss, pārejais viss griežās.

Šitādi līdzīgi joki man bija , kad viens RAM modulis uz galu gāja - te ieslēdzas normāli un viss strādā , te atkal tik diodes deg , venti griežas , a ekrāns melns .

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es domāju, ka tālāk zīlēt nav jēgas.

 

 

pie restart melnais ekrans uzmētās pēc tā kad es ieinstalēju Intel VGA driver
 
Link to comment
Share on other sites

mēģinājums ar vienu ram moduli? cik veca m/b -kondensatori? Šo rakstu rediģēja Arnis2002: Šodien, 12:43

 

Kondensatorus šoreiz nevajag turēt aizdomās. Ja kondensātors nešancē, kā vajag, Tad ir mistisi restarti vai izslēgšanās, vai sasalšana haosos brīžos, bet mums ir problēma tikai pie restartēšanas.

 

Tas nav iespējams, ka nolietots kondensators neizpilda pareizi savu funkciju tikai tad, kad dators restartējas,

 

dēlis gan var būt vecs jau, un un ar defektu, bet tas nebūs kondensators.

 

Autora pirmajā postā ir minēts :

 

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2557#ov

 

S775, skaidra lieta, ka plate ir no akmens laikmeta, un nevar būt jauna.

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

(labots)

mēģināju ar vienu ram modeli, atvienoju klavietūru , nekādu rezultātu, pie kompja pieslēgts tikai pele un klavietūra.

Kā uzstaisīt to bat failu?

 

Driveri no gigabyte lapas, ir visi pareizie draiveri.

Ši problēma ar restart ir kādus 2mēnešus +/-

 

Pats kompis strāda ideāli, nekādu citu gļuku nav, vienkārši grasos pārdot šo kompi, vaig savest visu kārtībā, negribās nevienam iesmērēt.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāpēc par visu cenu instalē iebūvētās videokartes draiverus? Aizdomas, ka problēma ir ar integrēto videokarti. 

 

 

Videokarte: MSI N240GT
 

 

 

ieinstalēju Intel VGA driver, no ražotājlapas.
 
Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, izskatās, ka autors nav celms, kā lielākā daļa postotāju, un ir pārprovējis lielu daļu variantu.

 

Es viņa vietā pamēģinātu nomainīt CPU, lai gan maz ticu , ka Tas liidzētu.

Ja tas nenostrādā. es iemestu to plati cepeškrāsnī.

J arī ts nenostrādātu, tad samierinātos , vai domātu par jaunu (lietotu) dēli.

un tad pārdotu datoru, protams nedaudz mīnusos paliktu 10-20 ls

 

Autor- Nesabendē galīgi nervus sev ar to veco hlamu...

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu jā gandrīz visu esmu pārbaudijis izņemot CPU, šobrīd nav man cita procesora ko varētu pārbaudīt uz šis plates , nebendēju nemaz sev nervus, ir brīvais laiks paņemos ar veco kompi, pašam interesanti.

Labots - cFix
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas tas pats? Kas notiek, kad nones iebūvētās kartes draiverus? Kas notiek, kad nones jebkādu video draiverus? Kas notiek ar restartu no safe mode?

 

 

Ar N240GT tas pats
 
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Nav autors dumš, vienkārši viņš sākumā neielika daudz, daudz no tā ko darījis. Vēlāk, kad vilka ārā info, tad sarakstīja.

Jo to mēģinājumu apjomu tik ātri nevar paspēt veikt. Tātad,viņi veikti pirms postēšanas, bet mums nebija pateikti.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nonesu integrētās videokartes draiverus, provēju restart safe mode, bez rezultātiem.

Es tik nesaprotu kāpēc linuxa restarts darbojās.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pag - startējas un strādā normāli , tik uz restartiem gļuko ? Sliktākā gadījumā varēsi pa daļām nost tirgot .

Link to comment
Share on other sites

Paspēlējos arī ar reģistriem nelīdz, mosh BIOSA kkas nav tā kā vaig, kur man būtu jāskatās?

Link to comment
Share on other sites

 Nu nav jau izslēgts arī MB defekts.  Ir līdzīgs variants - restartējot tālāk par Post skrīnu neiet, bet pietiek izslēgt un pēc pārdesmit sekundēm ieslēgt, lai viss notiktu. Tiesa, no Linux vides tas pats, bet instalējot sistēmu, restarti (izņemot pēdējo) notiek normāli.  ( MB   - P8 Z77-V LK, settingi izložņāti krustām šķērsām, rezultāta nav.)  Pazīstams specs saka, kāds  kondensators čakarējas, laikā neizlādējas - bet nekas ar aci nekas aizdomīgs nav redzams, jāgaida, kad nosprāgs galīgi.

Link to comment
Share on other sites

Kādi vel varianti? Linux man gan no cd gan no hdd pa smuko restartējās, es saprastu ja linux būtu tāds pats gļuks ka windows os, bet tā nav, ir vel cerības :D

Bez Intel VGA drivera dators iesalst pie windows is shuting down...., uzliekot šo driveri dators aiziet nedaudz tālak, pec shuting down.. ķipa viss notiek kā vaig, bet apstājāš pie melnā ekrāna un viss, monitors neizslēzās, vienkārši ekrāns melns.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pēc Windows instala , kādā secībā liec draiverus ? BIOS`ā to integrēto VGA nevar atrubīt ?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pēc windows instala pirmais iet chipsets tad tālāk graphic..

Nezinu vai var atrubīt, man ir šitāds bios.

post-95782-0-67800700-1376417287_thumb.jpg

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tur mātesplate iet uz galu. Man bija viens kompis, kam ar integrēto videokarti bija problēmas. Ar windows XP un gļuki ekrāns graudos, ar Win7 strādā ok kļūdas nemet laukā. Dotajam gadijumam atrast vainu ir kā meklēt adatu siena kaudzē! Sporta pēc jau var pacīnīties, redzēs kā sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir #22 posts

Pat pie windows instalēšanas man pie restart vienkārši iesalst, pajiet tas sekundes, uzmet lejā Restarting Computer un ķuš, restarts nenotiek. Piesaistītie sīktēli(s) screen14.gif

Tauta, lietpratēji un pārējie. Pēc šī varianta ir pilnīgi lieki piesaukt kaut kādus draiverus!

Es lieku uz MB.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nu pag, autors runā tikai par reseta problēmām. A kas notiek, ja izvēlies "šat daun" opciju? Izslēdzas normāli?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nu pag, autors runā tikai par reseta problēmām. A kas notiek, ja izvēlies "šat daun" opciju?

 

Instalācijas laikā diez vai sanāks, biedrs Zuxters jau minēja.

 

 

 

Pat pie windows instalēšanas man pie restart vienkārši iesalst
 
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Meklēt proci testiem nez vai jēga. Būtu procesors vainīgs, uz linukša arī būtu problēmas.



Tātad jāskatās, kāda atšķirība PC restarta izpildēs mehānismā ir Linux no Win. Varb kādām m/b daļām cita sekvence, kkas nav / ir iesaistīts vienas OS gadījumā?

 

Kā uz PC aparāt daļas izpildās restarts? Pats mehānisms- OS-BIOS-draiveri-dzelži? Ķēdīte...

Link to comment
Share on other sites

zeratuls

Pameiģini nomainīt MB, un tad patestēt :).

Ja tur vaina, šaubos ka ir tolks akmens laikmeta MB reanimēt, bet ļaut aizsaulē mierīgi dusēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Viņam droši vien nav citas MB ko testēt. Jāaizņemas no kāda. Ta MB reālākais variants, kā skrandainais sākumā jau minēja.

Link to comment
Share on other sites

karlislivi

Pamēģini tādu te utilitu palaist,varbūt līdzes...User Profile Hive Cleanup Service palīdz pie restarta problēmām pēc apraksta.

Link to comment
Share on other sites

Nu vairs neko nevarēšu pārbaudīt, šodien plate aptājās, slēdzot datoru vispār nekādas reakcijas.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nu ko - kas lika uz defektīvu MB var sist sev pa krūtīm , a tev atliek vai nu pa daļām tirgot , vai citu MB meklēt .

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nekad nevienam neko nēsmu iesmērējis un nekad to arī nedarīšu (tas nav mana stilā :D), nācās mazliet pamocīties, neko darīt, paldies tiem kas centās palīdzēt.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ņemot jaunu plati , ja tā ir ATX , jāskatās vai līdīs korpusā iekšā , jo vecā bija microATX .

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Stulbs jautājums, bet...

A kam tad ir domāta tā tur tablete (baterija) uz plates? Vai nebūtu domāta tam, ka saglabā enerģiju priekš restarta?

 

Es tik tā domāju...

Sory...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...