Jump to content

Redhat ES Basic instalēšana uz HP Itanium


Knagis
 Share

Recommended Posts

Hello!

 

Man te probleeminja - ir HP Itanium RX1600 serveriitis. Un vajadzeetu Redhat ES Basic 3 linuxi uzlikt. Bet no tiem diskiem, kas man ir, EFI nelaadeejas iekshaa. Debian, kas naaca liidzi, izdevaas uzlikt, bet tas man neder. Taatad:

 

Redhatu droshi vien vareeshu uzlikt nokopeejot pakas uz cietaa vai pa tiiklu. BET, vai taa ir droshi dariit, vai, ja tur nav visi elilo, man vispaar taada instalaacija aizies? Bet varbuut shis vispaar nenaak savaadaakaa konfiguraacijaa un bez lieka chakara to nemaz nav iespeejams uzlikt?

Link to comment
Share on other sites

kas tieši nelādējas?

varbūt diski defektīvi?

es gan uz jauna HP neesmu licis, uz Proliantiem liekas šitas RH Enterprise 3 bez problēmām

Link to comment
Share on other sites

EFI pasaka, ka nevar iebuutot sisteemu no diska. Es neproveeju instaleet no tiikla vai cietaa, bet no diska pa taisno nebuutojaas.

Link to comment
Share on other sites

Guest arno
nu jaa... laikam tas redhats vienk nebija itanium versija. tagad downloadeeju centos, redzees, kaa buus.

 

;)))) - "Kļudīties ir cilvēcīgi, teica ezītis, nokāpdams no drēbju sukas" - mani priecē, ka neesmu vienīgais, kurš ņemas ar HP Integrity serveriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest trash-can

ieksh efi piemontee cd diska iekaartu(fs0 vai nu kaada Tev tur uzraadaas) un tad ar elilo:

 

fs0:

cd install

elilo linux

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...