Jump to content

Recommended Posts

Lieta sekojoša. 

 

Ir bojāts SGS3 stikls-tikai aizsargstikls. Mazas plaisas apakšējā labajā stūrī. Darbojas touchscreen nevainojami.

 

Pasūtīju šādu http://www.ebay.co.uk/itm/Blue-Front-Outer-Replacement-Screen-Glass-Lens-For-Samsung-Galaxy-S3-SIII-i9300-/360707226876?pt=UK_Replacement_Parts_Tools&hash=item53fbd37cfc jaunu komplektiņu iekš ebay, jo LV maina tikai visu ekrānu,kas maksa ap 100ls. Pie tam vienu jau laiciņu atpakaļ nomainīju.

 

Vai kāds līdz šim ir mainījis mājas apstākļos šo detaļu? 

 

Protams, youtube pilns ar video kā to izdarīt,bet negribas vēl vairāk ko sadragāt.

 

Butu gatavs samksāt 10-15ls par šo remontiņu. vismaz redzētajos video tas aiznem ap 1h.

 

Atrodos Riga.

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

tie skrūvgrieznīšī ir sūdīgi šķiet - vismaz man līdzīgi nāca līdz displejam - plastmasa lēnām griežas uz riņķi :)

Link to comment
Share on other sites

Vsp mājas apstākļos to ir iespējams kvalitatīvi izdarīt?

 

Bez iepriekšējām priekšzināšanām? rokas neaug no pakalas, bet tomer

Link to comment
Share on other sites

neJANIS

Šķiet, ka var.

Es arī plānoju to darīt, bet nekur nevaru atrast normālu orģinālo Gorilla Glass, tie ķīnieši man neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Uzraksti vēlāk kā gāja

Link to comment
Share on other sites

UP... joprojam aktuaali.



ok. 

Šovakar  meginasu pats to izdarit ! redzeks kā sanāks!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ex man tieši tā paša operācija spīd, ekrāns vienā zirneklī :( a 100Ls maksāt neceļas roka ....

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
aigarello2

Nu tad kā sanāca ?

Skatos, ir trīs varianti kā stiklu dabūt atpakaļ- ar divpusējo lenti gar malām, ar divpusējo līmplēvi pa visu laukumu, vai ar kaut kādu līmi smērējot .

Ar tām mazajām līmlentām baigais risks dabūt putekļus vēlāk zem stikla , savukārt līmplēves vai līmes variants - dabūt gaisa burbuļus !

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu figviņzin, tur bez speciāliem aparātiem neiztikt, mājas apstākļos neiespējami. Puse kaktu kantoru paši nemaz nemaina, jo aparāti dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...