Jump to content

windows 7 faili pazuda (video faili)


TyTe
 Share

Recommended Posts

Lieta tada tevs atbrauca majas , portativaja bija sarakstitas filmas uz kaut kur 70 gb , un pazuda. Vieta ari vel joprojam ir aiznemta taka dzesti faili nav.

 

Ierakstiju searcha  Mapes nosaukumu kurs bija ieksa Filmas shorcuta kurs bija uz deskopa ( tagad vairs tas shorcuts nav pazuda )

 

Mekletaja atrada , bet kad spiezu dokumentalas filmas virsu radas

The item 'filename' that this shortcut refers to has been changed or moved, so this shortcut will not work properly.

 

 

Kur viss pazuda?

Link to comment
Share on other sites

Es tacu saku ka nekas nav izdzests jopt ko tu man kaut kadu levo programu nometi . Skaidri gaisi uzrakstit kas paradas kad spiez uz ikonas , kura atrod ieks mekletaja . Nezinu ko tu vel nesaproti?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kura vieta tad vins ir changed vai moved? Tur jau nav rakstits ka ir izdzests , a ta programma neko neatrdod vai nu es vienkarsi nemaku ar vinu rikoties

Labots - TyTe
Link to comment
Share on other sites

intervall
Es tacu saku ka nekas nav izdzests jopt ko tu man kaut kadu levo programu nometi . Skaidri gaisi uzrakstit kas paradas kad spiez uz ikonas , kura atrod ieks mekletaja . Nezinu ko tu vel nesaproti?

Šo paziņojumu gadījumā nemet arī ja faili dzēsti?Piem.,ja caur steam atinstalē spēli,tad caur add or remove izvāc atliekošo saturu,paliek saīsnes un tad izmet šo pašu.

Antivīruss nav karantīnā ievietojis?Tad meklē pēc filmu nosaukumiem meklētājā,ļevais gudriniek.

 

Ar recuva nočekoji vispār?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Vins kad uzrakstu dokumentalas filmas , vins ari izmet visadas filmas kuras bija sakotneji taja filmas shorcut mape, vienkarsi kad spiez virsu tas errors lec , un prasa tipa vai izdzest failu - Yes or No kaut ka ta.

Link to comment
Share on other sites

Dementix

Pamēģini, piemeram,  ar Far Manager paskatīties uz šo disku. Var gadīties, ka kāds vīrusveidīgais to visu paslēpis zem hidden, system atribūtiem. Un, iespejams pats tur arī dzīvojas.

Labots - Dementix
Link to comment
Share on other sites

ieteiktu iesākumā pirms jebkurām citām darbībām novilkt unhide.exe un palaist safe modē

un pēc tam tajā pašā safe modē palaist malwarebytes

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vieta ari vel joprojam ir aiznemta...
  Nu taču ka sen zināmais vīruselis uzdarbojies. Pirms noname ieteiktā vari vēl atķeksēt, lai redz slēptos, kā arī sistēmas failus un 100% savu pr0nu atradīsi. Tad jau varēsi arī ar vīrusu cīnīties.
Link to comment
Share on other sites

 

 

vienkarsi kad spiez virsu tas errors lec , un prasa tipa vai izdzest failu - Yes or No kaut ka ta.

 

Miskastē pameklēji?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...