Jump to content

LMT 4G antena


klaawz
 Share

Recommended Posts

Man ir Huawei E5172 rūteris, modems un vajadzētu viņam pieslēgt papildus antenu.

Tā par šo tēmu neko nesaprotu, man interesē vai varu izmantot esošo triatel antenu?

Vai man obligāti jāpērk no LMT dīleriem tā viņu antena vai ir kādas citas alternatīvas?

Triatel antenu pieslēdzu, bet signāls tāpat neizmainījās, iestatījumus modemā pārslēdzu, lai izmanto papildus antenu un pieņemu ka ar triatel antenu nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Divas antenas pieslēdzamas.3G antena 4G neder.Viena,kas der ir LP27 un vēl kaut kāda LPxx,abas vienādas,atšķirās cenas un kabeļa garums.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Antena vajadzīga atbilstoši frekvencei kuru mēģini uztvert. Nav svarīgi kurš viņu pārdod un ar kādu uzcenojumu.
Kādu anteni tu pieslēdzi? Triatel nav tehnisks termins, nedz arī mērvienība. Ja tu nespēj saprast tehniskas lietas tad nāksies kādam samaksāt par risinājumu.
 

Divas antenas pieslēdzamas.3G antena 4G neder.Viena,kas der ir LP27 un vēl kaut kāda LPxx,abas vienādas,atšķirās cenas un kabeļa garums.

Jā jā, trīspadsmit pieslēdz vel! Tai skaitā vienu no vecās Abavas! Vispār saproti anteņu uzbūvi kaut nedaudz? Nu tā, pirms ieteikšanas...

Labots - Andritz
Link to comment
Share on other sites

intervall
Divas antenas pieslēdzamas

Laikam padomāji,ka es domāju,ka reizē pieslēdzamas :D

Divi antenu modeļi pagaidām nopērkami šim rūterim.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Triatel nekur nepiedāvā viņu antenas specifikāciju, tāpēc neko precīzāk nevaru pateikt.

Tad pēc kādiem parametriem man meklēt to 4G antenu vai labāk nemeklēt un ņemt no LMT dīlera?

Link to comment
Share on other sites

intervall
Jautājums ir vai TU padomāji?

Ja atklāti,nepadomāju,jo pašam šīs antenas nav,bet man viņu ieteica.Lai arī šī skaitās 3G antena,darbojas viņa ar autora minēto rūteri.Tiesa signālu paceļ 5-15 db robežās.Ieteica paziņa,kas ņemās ar šīm ierīcēm,rūteriem,antenām(no trodeksa).

Cik saprotu šāda ir tā antena(lp27)-

http://euromobile.ru/produkciya/komplektuyushhie/3g-umts-hsdpa-antennas/lp27-triband-allis

Un mēs jau laikam runājam par dažādām antenām.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Triatel darbojas 450 MHzos, tā ka citam tīklam nederēs. Tev vajag antenu, kas atbalsta Tava operatora BS frekvenci, bet kas to ražojis, nav svarīgi, man atveda no igauņiem - tur joprojām vecā krievu ISKRA antenas klepējot, sanāk krietni lētāk, nekā mūsu veikalos dabūjamās.

Link to comment
Share on other sites

LP27 ir 3G platjoslas antena.Platjoslas (daudzfrekvenču) antena piemērota GSM900/1800, UMTS900/2100 signālu uztveršanai. Pateicoties antenas uzbūvei, antena garantē augstu pastiprinājumu visā frekvenču diapazonā ( 9 – 12 dBi)

Es ar šādu antenu uztveru LMT 4G attālumā pa taisno kādi 5 km.Protams signāls nav uz pilno kā 3G.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Triatel antenu pieslēdzu, bet signāls tāpat neizmainījās, iestatījumus modemā pārslēdzu,

:D ;D :D

Pirmkārt - Triatel antena strāda 450-470 MHz frekvencēs, LMT 4G 1800 MHz

Otkārt : Huawei E5172  nav nekas jāpārslēdz, tas verķis detekto automātiski.

Jāpārslēdz ir E593 rūterim.

Treškārt - zvani  uz LMT un saki signāls slikts, lai atbrauc kāds puikiņš un iedod to LP27 bez maksas. Ir tāda lieta iespējama.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

zvani uz LMT un saki signāls slikts, lai atbrauc kāds puikiņš un iedod to LP27 bez maksas

Aha,tā viņi savās reklāmās saka. :D

Zvanīju pats un prasīju-Ls ~25(precīzi neatceros) vai +1 Ls mēnesī pie rēķina uz 2 gadiem :D

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Es stāstu pēc pieredzes

Es arī,man sākumā pateica,ka par velti,kad zvanīju jau pieteikt,tad "rasplačivajsja" :D

Būs jāpamēģina vēlreiz.

Tev jau bija aktīvs pieslēgums  internetam vai testa režīms?

Link to comment
Share on other sites

Tas pasākums ir izdarāms gan testa laikā gan jau tad, kad ir pieslēgums. Pamatā jebkuram "platjoslas" pieslēgumam. Tiek noslēgts jauns "mans komplekts" līgums par LP27 antenu. Klienta maksa ir nulle, nulle nulle. Vienīgi līgumsods mēnesī palielinās par latu ar kapeikām.

Viss.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau LP27 antena nav nekas labs, tāpat kā visas logoperiodiskās antenas. Nu nevar uztaisīt antenu, kura strādātu platā joslā ar lielu pastiprinājumu. priekš 4G vajag yagi tipa antenu uz 1,8Ghz, Tai būs daudz lielaks pastiprinājums par LP27 un antena būs mazāka.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ir kāds kautko atkodis 4G antenu izvēlē?

 

Ņemt Yagi

Ņemt LP27

Ņemt kautko citu

 

Kā noskaidrot kādā frekvencē mans tuvākais tornis raida 4G?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā noskaidrot kādā frekvencē mans tuvākais tornis raida 4G?

Šobrīd 1800MHz.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir jau sen atkosts. Viena no efektīvākām izvēlēm ir paraboliskās antenas, kas efektivitātē ir sevi pierādījušas. Protams, šādu antenu ir grūtāk uzstādīt salīdzinot ar Jagi.  Te mana pieredze, kā var risināt.

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/148116-3g4g-tāluztveršana-jeb-ciešams-internets-laukos/?p=1595138

 

Pašlaik gan visas 4G antenas ir demontētas un gaida otro atdzimšanu, jo bija iespēja apgreidoties uz radiolinku, kas daudzkārt ātrāks un stabilāks attālākās vietās.

 

Ir kāds kautko atkodis 4G antenu izvēlē?
Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

kāda antena derētu šim modēmam HUAWEI E3276 4G!!!paldies

Link to comment
Share on other sites

kur to LP27 dabūt un cik maksā,un kas tā par pāreju?

Link to comment
Share on other sites

Lai cik tas nebūtu dīvaini ar manu yagi anntenu tomēr ķer 4g.

LMT savā galā kautko restartēja un es restartēju modēmu un aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Zinu , zinu tapēc jau nepirku jaunu. Bet tas ko viņš klārēja bija vai simkarte ir 4g un ir pieslegts 4g. Tas viss bija.

Bija kautkāds cits gļuks.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Smadzeņu pūderēšana labi strādā. :drinks:  Pēdējoreiz, kad runāju ar meiteni no LMT, kas piedāvāja 4G pakalpojumus, arī ne sevišķi orientējās savos izteikumos. Piemēram, ka 4G strādās tikai uz viņu dotajām iekārtām, tas nekas, ka viņi piedāvāja to pašu Huawei E392, kas man bija iepirkts pirms gada, un centās pārliecināt, ka viņu verķis ir īstais un pareizais. Mārketings rullē. :pooh_honey:  

 

 

vai simkarte ir 4g
 
Link to comment
Share on other sites

Nevaru atrast vairs kur var paskatīties.

Pie System/Diagnosis nav.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...