Jump to content

Viedtālruņa izvēle - Galaxy SII, SII Plus vai cits...


Recommended Posts

Nu i jēga ņemt ķīnieti lai pēc tam konstatētu ka labāk būtu Samsung ņēmis??? Var jau braukt ar ķīniešu autiņu uz priekšu jau kustas, av var samaksāt 2x dargāk un braukt ar Audi, starpība ir tāda ka visu laiku būsi braucis ar ne-do-auto un kad vajadzēs no tā šķirties tad tikai uz Tolmetu, a Audi vienmer varēs pārdot. Es domāju ka nav verts apkārtējos smīdināt ar ķīniešu telefonu, tas ir tas pats kas smukai meitenei demonstratīvi lietot Dzintars kosmētiku, slietot second hand apģērbu un nēsāt uz muguras lielu uzrakstu - es i nabags P.s. Es neesmu īsti snobs, taču lielākā daļa cilvēku uz bumbiņas ir tieši tādi ta kā noteikti gadīsies situācijas kad lēta ķīniešu telefona dēļ jutīsies nožēlojami

 

es galīgi Bonifācijam nepiekrītu - manuprāt tie ir mazvērtības kompleksi, ka tev jāpērk tāds kā citiem - ar garantiju, lai par tevi nerunā vai nepadomā ka neesi riktīgs.

es uzskatu ka vajag tikai izdomāt kas pašam tuvāks - ķīnietis lētāks, kvalitāte nav tik jūtami sliktāka, jaudīgāks, var būt problēmas ar garantiju (es laikam ne reizi vēl neesmu nesis neko uz garantiju, ja neņem vērā lustru pa 40 ls cenuklubā ar vizuālu defektu), ja citiem cits viedoklis, okey lai ņem samsung :D

 

 

 

demonstratīvi lietot Dzintars kosmētiku, slietot second hand apģērbu

 

kas tur slikts? labāk jau lietot laikam tikai JAUNU Adidas, nike, puma, jo ar second hand nike jau nevar uzspēl''et futeni tik labi kā ar jaunu :D

viens telefonu lieto, otrs telefonu rāda apkārtējiem :)

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

Ar ko lenovo, zte ir sliktāks par samsung? Nosauciet vienu iemeslu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ķīnieti lai pēc tam konstatētu ka labāk būtu Samsung ņēmis
 

 

Samsungs vai tad nav kjiinietis? :D

Link to comment
Share on other sites

Es arī nesaprotu, ko jūs uz tiek ķīniešiem ''uzsēdušies''. Taču par ~200 Ls ir gana laba androīdu izvēle no ''brendiem'' un tie visi tiks galā ar visiem vajadzīgajiem uzdevumiem, aplikacijām. Nedomāju, ka meitenei dos ''prieku'' tas, ka ķīniešos būs vairāk kodolu, GHz, GB, pikseļu utt. Tas taču ir smieklīgi un tas ir domāts santīmu dancinātājiem vai tiem, kuriem patīk mērīties ar parametriem.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau labi braukāt ar "lietotu" audi dīzeli, runāt pa jaunāko brand flagmani, apģērbu pirkt firmas veikalos, lietot macbuku un dzīvot mazā 1,5 istabu dzīvoklītī, kas no padomju 60 gadiem nav redzējis remontu.  :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nav runa, ka ķīnietis ir labāks par brendu, bet gan par to, ka ķīnietis maksā uz pusi lētāk nekā līdzvērtīgs samsungs.

Vienkārši nopērc lenovo a800 par $100 un starpība būs minimāla ar galaxy s2.

Link to comment
Share on other sites

man te viens pazinja domā pirkt s4 mini - skatījos ka gandrīz tāds pats kā ms motogoole xt890

Link to comment
Share on other sites

zaļais robots

s4 mini ir pārcenots tāpēc ka jauns modelis .Sākumā (Jūlija sākumā)kad bija tikko pieejams tirgoja pa 330ls ,bet tagad 260ls ,takā ja grib pirkt tad tikai nedaudz nogaidīt.

Link to comment
Share on other sites

versatile
ķīniešu truba, tas ir vēl daudz sliktāk nekā second-hand apģērbs vai Dzintara kosmētika

Būsi šokā par to kādos friziersalonos izmanto Dzintara šampūnus :D

 

Varu saprast tos, kas dzenā spēļukus - tur tiem kodoliem un visam citam ir nozīme.

Man - dažiem e-pasta accountiem, VPN, remote desktop, pdf skatīšanai, fotoaparātam un instagram'am - nu vēl feisbukam un tviterim, time lapse appam un GPS logerim - pilnīgi pietiek ar S2.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Štrunts par kodolu skaitu, ja gribi lielu, labu ekrānu(5"), tie nāk pēc noklusējuma.

Link to comment
Share on other sites

@@itanium, man jau 4" liekas daudz.. un tas ir vien no iemesliem kāpēc vēl neesmu nopircis android/wp gudro telefonu.. :D un joprojām izmantoju E51 :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pff, ja grib lielu ekrānu, ta jāņem planšete. 4.3" trubai un 7" planšetei ir ideāli, kompim 12-13" un papildus 20+ collu monis - katrai vajadzībai savs piemērotākais rīks.

Link to comment
Share on other sites

deMarco

Paldies visiem par viedokļiem!

Iepirkts LG Optimus 4X pa 185 LVL. Pats īsti līdz testēšanai neesmu ticis, bet pirmais iespaids labs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...