Jump to content

Viedtālruņa izvēle - Galaxy SII, SII Plus vai cits...


Recommended Posts

Sveiki!

Gribēju dzirdēt foruma biedru viedokli.

Draudzene domā pirkt jaunu (pirmo) viedtālruni. Pašam ir Galaxy S SCL - sūdiņš no Tele2 akcijas, bet visā visumā esmu ar to ļoti apmeirināts un draudzene grib ko līdzīgu.

Tātad tiek meklēts kāds līdzīgs telefons - ap >4 collu ekrāns, cena līdz 200 LVL. Acīs iekrita Galaxy S II Plus pa ~ 190 LVL, bet pētot sīkāk neesmu vairs par to tik ļoti pārliecināts. Parastais S II gandrīz vai sanāk labāks...  Varbūt ir vēl kādi labi varianti, ko varētu ieteikt? 

Prasības it kā nekādas mega nav, bet gribās, protams, atrast variantu ar labu price/performance.

 

Paldies par viedokļiem un padomiem!

Link to comment
Share on other sites

Tie tak veci modeļi. S3 jau arī ir norietošs, bet tas vēl būtu ņemams.

Link to comment
Share on other sites

Hipsters

HTC One S varēsi atrast par cenu līz 200LVL. Diez vai ko labāku dabūsi par tādu cenu.

 

P.S. Neaizmirsti pieminēt, ka tev interesē tieši Android viedtālruiņi, jo operētājsistēma ir viena no svarīgākajām viedtālruņa pamatīpašībām.

Link to comment
Share on other sites

Pašam ir ir "vecs" Galaxy S2 i9100. Iet lieliski. Nesen atjaunoja Samsung programmatūru uz 4.1.2, bet es ātri vien pārgāju uz Cyagenmod 10.1 un telefons iet daudz ātrāk kā ar standarta ROM. Baterija arī tur ilgāk. Bet neteikšu, kas ar Samsung ROM gāja lēni vai baterija ātri lādējās ārā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pašam ir ir "vecs" Galaxy S2 i9100

Man arī ir tāds pats un nav ne vainas. Bet šodien tak ir pieejami jaunāki modeļi, kas nav diži dārgāki.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par viedokļiem!

Jā, laikam jau interesē tikai Android. Neesmu pārliecināts, vai gribu apsvērt WP variantu. 

S3 būtu forši, bet diemžēl "way out of budget" :( 

Tā kā nav aizspriedumu pret brendiem, der arī citi kā Samsung. Elkorā pamanīju Prestigio (tiem gan krutākais bija 4500 par ~ 150 LVL) - it kā jau sakarīgi, bet tomēr S2 sanāk labāks. Ja vēl būtu jaunais 5000., bet to laikam LV nav un cena arī būtu augstāka.

"blakusjautājums" arī paliek atklāts - vai labāk parastais S2 vai S2 Plus?

Link to comment
Share on other sites

es gan neieteiktu ne s2 ne taml, jo tāds ir visiem - man kaut kā stulbi liktos ka no 5 draugiem trīs ir s2  vai taml :) un tik labs jau arī viņš nav ka viņu sauktu par līderi :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

S3 būtu forši, bet diemžēl "way out of budget"

Nez, vai kāds mūsdienās vispār pērk trubu par pilnu ciparu? Operatoriem tak visādi mazcenas un nomaksas varianti. Pats vienmēr esmu izvēlējies LMT piedāvājumus, kur maksā 10-15 Ls mēnesī, atkarībā no trubas modeļa.

Ja nu galīgi gribas pirkt uzreiz, tad jau drīzāk S3 mini (īpaši ja sievietei).

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc vajag tik dārgu ap 200ls, pietam kā pirmo..

Samsung Galaxy Trend (GT-S7560) ~ 100-120ls..
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

 

 

Tā kā nav aizspriedumu pret brendiem, der arī citi kā Samsung.

 

Samsung tieši izceļas ar tādiem "lētiem plastmasīgiem" korpusiem, ka neredzu jēgu vispār iespringt uz kādu konkrētu zīmolu, ir jāskatās produkts pats kā tāds un noteikti jāpatur rokās un jāpalieto tas, pirms pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Un kāda, lūdzu ir atšķirība, vai izdot uzreiz 400 LVL, vai 3 gadu laikā? Stāsts ir par to, ka ir stulbi izgrūzt tādu piķi par plastmasas gabalu ;)

Trend it kā OK, bet - kamera sux, gribās arī nomālus sensorus (piemēram, kompasu - GSM arena aprakst'anefigurē). 

 

MX2 izskatās ļoti cerīgi

Link to comment
Share on other sites

@@deMarco,

 

http://www.samsung.com/lv/consumer/mobile-phones/mobile-phones/smart-phones/GT-S7560UWASEB

 

Kā tev pietrūkst? GSMarena šī telefona vispār nav.. ir tikai kkāds duos. Ir faktiski viss, kas ir ~200ls vērtīgajos.. tobiš nav vērts pārmaksāt par telefonu. Paņem pa šādu naudu un dzīvo priecīgs. Būsi ietaupījis. Manai dāmai ir S Duos.. pēc uzbūves un iekšām faktiski identisks, nesūdzas un 5mpix kamerai ir ļoti labas bildes (salīdzinoši) un šim ir arī vēl LED flash.. un galu galā.. ja gribi super bildes pērc fočiku.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc vajag tik dārgu ap 200ls, pietam kā pirmo..

Jā, un kā pirmo auto noteikti nevajaga pirkt neko dārgāku kā Lada Kalina

Link to comment
Share on other sites

Man kautkā nepatīk būt kautkam visu laiku parādā - kaut tie ir 15Ls katru mēnesi 3 gadu griezumā.

Ja es nevaru pats pa savu piķi uzreiz nopirkt, tad tādu telefonu man nevajag.

Link to comment
Share on other sites

zaļais robots

Man personīgi no abiem samsungiem labāk parastais s2 jo tam ir labāks aizmugurējais vāciņš,nav glumš kā s2 plus.Bet var apskatīties arī citus variantus.piem .

no htc one s internetā jau ap 180ls tirgo,

lg optimus 4x hd p880 nu ja gribās ko lielāku jo tam jau ir 4,7 collas

no samsungiem ace 2 ,kompakts vienīgi pavecāks s advance -varētu teikt lētāks s2 modelis,s3 mini-dāmai iespējams varētu patikt vislabāk,nexus s ja gribās tīru android,core dual,s dual , ja vajadzība pēc 2 sim kartēm.

no sony xperia L -jauns modelis un xperia P-metāla korpuss.

 

Ps.šķiet ka galaxy trend vai galaxy s3/s advance būtu piemērotākie.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko no Sony Xperia klāsta var paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nez, man arī galaxy s2, un neko, dara visu, ko man vajag. Korpuss plastmasas? A man viņam no pirmās dienas cietai čehols rinķī, patīkami gumijots sanāk. Izmērs labs, baterija varētu būt labāka, bet neko. Andris arī gana svaigs.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Es ņemtu S2+ dēļ NFC un uzliktu tam aizmugurējo vāku no parasta S2. S3/S4 manuprāt neatbilst savai cenai, jo tiešām normālu jaunu fiču ir maz. Un arī nesen bija iespēja pastaigāt pāris nedēļas ar S3 - nu nav tas formfaktors priekš manis.

Link to comment
Share on other sites

versatile

e-talonu pārbaudīt. Kopš sasitu nexusu, reāli pietrūkst; jāgaida ekrāns no jēbaja.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ne tikai etanolu, var arī izmantot tos tegus utt. Anglijā jau ir populāri bezkontakta maksājumi, ar laiku nonāks arī mūsu čuhņā.

Btw, esmu pamanījis, ka NFC reaģē arī uz ID karti (pases analogs). Ko ar to īsti var darīt?

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

 

 

e-talonu pārbaudīt. Kopš sasitu nexusu, reāli pietrūkst; jāgaida ekrāns no jēbaja.

 

kā to var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Aizmirstat tos samsungus. Pašam bija s2, itkā bija ok, bet dabūju lētu mtk6589 ķīnieti - pilnīgi cita klase. Tas pats gigabyte ir labs variants. Ja piekast garantiju un vajag lielu ekranu, tad pa $125 var dabut tengda t94 ar 5 collu 720p ekranu. Ja vajag 4,5 tad pa 150 thl w100. Tava 200lvl cenu kategorija pat sanak flagmani ar 1080p ekraniem, 2gb ram, 13mpix kameru, jauno mtk6589T proci utt.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Tam THL ir 1500mAh - protams, ne jau oficiāli norādītā, bet gan realitātē. Vienā apskatā džeks norāva no baterijas uzlīmi un uz pašas baterijas smuki bija uzrakstīts ''1500mAh'' :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man arī ir tāds pats un nav ne vainas. Bet šodien tak ir pieejami jaunāki modeļi, kas nav diži dārgāki.

 

Vārds vecs domāts smejoties par iepriekšējiem postiem ,kur S3 ir pieminēts kā pēdējais ņemamais variants. S2 ir lielisks telefons par labu cenu.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

e-talonu pārbaudīt.

Ideāls piemērs, dēļ kā skatīties trubu ar NFC... :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

 

 

tengda t94

Re kur viens pat par 120$, bet pirkt telefonu bez garantijas, par kuru pat nevienu aprakstu nevar atrast, es nu gan nevienam neieteiktu.

1a.lv, nopērkot to gigabyte, ja nepatiks, 14 dienu laikā atgriez atpakaļ un miers mājās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

versatile, on 29 Jul 2013 - 22:02, said:e-talonu pārbaudīt. Ideāls piemērs, dēļ kā skatīties trubu ar NFC...

 

nav jau obligāti jāmeklē - uzskati ka vairums meklē NFC? :D es domājku ka vairumam kam viņš ir - viņš vienkārši ir :D

Link to comment
Share on other sites

Paldies par viedokļiem! 

Ir daudz vielas pārdomām. Šobrīd tiek aplūkoti varianti par Xperia L, Galaxy S II, lg optimus 4x hd p880 (tam tikai tas ekrāns varbūt par lielu...) un, protams, Gigabyte izskatās ļoti kārdinošs. Tikai žēl, ka to laikam nekur uz vietas nevar aptaustīt :(

Link to comment
Share on other sites

@rokijs Леший, on 29 Jul 2013 - 19:24, said:Es ņemtu S2+ dēļ NFC

 

nav saistīti - par nfc speciālu ņemšanu runā lešijs, a etalonu pārbaudes fīču runā cits

 

vakar izmēģināju etalonu lietotni - neņem manu - zilo etalonu :D tad to var uztvert kā tādu demo versiju :D

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@rokijs - tieši saistīts. Es uzdevu jautājumu - ko ar to NFC darīt, atbilde - pārbaudīt etalonu.

Nu un ko vēl ar to var darīt? Reāls pielietojums, dēļ kā tas būtu vitāli nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@rokijs - tieši saistīts. Es uzdevu jautājumu - ko ar to NFC darīt, atbilde - pārbaudīt etalonu. Nu un ko vēl ar to var darīt? Reāls pielietojums, dēļ kā tas būtu vitāli nepieciešams.

 

neviens nesaka ka tas ir vitāli nepieciešams - tāpat kā zilzobi. Bet nu ja tas interesē googli tad tas varētu ieinteresēt daudzus :)

 

informācijai:

http://krizdabz.lv/kas-ir/near-field-communication-nfc-tehnologija-un-tas-pielietojuma-veidi/

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu i jēga ņemt ķīnieti lai pēc tam konstatētu ka labāk būtu Samsung ņēmis??? Var jau braukt ar ķīniešu autiņu uz priekšu jau kustas, av var samaksāt 2x dargāk un braukt ar Audi, starpība ir tāda ka visu laiku būsi braucis ar ne-do-auto un kad vajadzēs no tā šķirties tad tikai uz Tolmetu, a Audi vienmer varēs pārdot. Es domāju ka nav verts apkārtējos smīdināt ar ķīniešu telefonu, tas ir tas pats kas smukai meitenei demonstratīvi lietot Dzintars kosmētiku, slietot second hand apģērbu un nēsāt uz muguras lielu uzrakstu  - es i nabags

P.s. Es neesmu īsti snobs, taču lielākā daļa cilvēku uz bumbiņas ir tieši tādi ta kā noteikti gadīsies situācijas kad lēta ķīniešu telefona dēļ jutīsies nožēlojami

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

nav verts apkārtējos smīdināt ar ķīniešu telefonu, tas ir tas pats kas smukai meitenei demonstratīvi lietot Dzintars kosmētiku, slietot second hand apģērbu un nēsāt uz muguras lielu uzrakstu - es i nabags

Piekrītu par 100%. Kaut gan - ķīniešu truba, tas ir vēl daudz sliktāk nekā second-hand apģērbs vai Dzintara kosmētika

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...