Jump to content

headphones ~50ls


Vaarna
 Share

Recommended Posts

Gribu headphones iegādāties. Negribu neko dārgu, bet 50ls būtu gatavs noskaitīt.  

Paklausīties mājās, kādu filmu paskatīties...  Uz ielas arī - mūzikai(tātad nav vajadzīgi kaut kādi mega milzeņi...)

 

Kādi varianti? 

 

Šodien elkorā pamērīju šo to, philipsu, sony.. ērti bij. Bet nu zinot to, ka tas ir elkors un visu kas ir elkorā var dabūt citreiz par 40% lētāk... tad nu tur pirkt ir bezjēdzīgi



Ko es klausos? - visu ko, pēc garīgā. Bet ļoti patīk lounge, tāda mūzika kā depeche mode, prodigy... klausos arī dubstepu, house,trance u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Vari aizsoļot uz stabu ielu paklausities grado SR60, apmēram uz tavu budžetu, ja neesi kā traks pēc pārmērīga basa, tad varētu būt pat ļoti ok. Austiņas ir atvērtās, uz ielas būs jāklausās klusāk. lai netraucētu apkārtējiem.

 

Uz tavu budžetu ir arī sennheiser HD 4xx sērija. 

 

Jāskatās cik ilgi no vietas domā lietot asutiņas, jo lielākā daļa on-ear pēc pāris h būs ausis nospiedusas sarkanas.

 

Jebkurā gadījumā variantu ir daudz, bet bez klausīšanās grūti būs atrast ideālu.

Link to comment
Share on other sites

Ausis nogurs, tas slikti... Biju uzvilcis tādas,kā lai apraksta, auss tika ielikta tanī spilvenā.. būtībā auss vispār nejuta kaut kādu smagumu! Iespējams pēc laika nogurtu.

 

kaut kas šoti līdzīgs http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=328553&kas=Philips-SHO-9567GN%2F10-austi%C5%86as

bet daudz kompaktāks

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Cilvēks grib klausīties mūziku, kur bass ir svarīgs kompozīcijas elements. Grib klausīties uz ielas.

 

 

Grado? Fõr rīlzīz? Atvērtās austiņas ar ultra garu vadu, kam basa ir maz un negaršīgi?

Link to comment
Share on other sites

Sony MDR-V55 arī var apskatīties, xb600 nelikās tik ērtas, bet bass bij labs

Link to comment
Share on other sites

ja salīdzina izmēru, tad šāds ir ideālākais perfektākais beats-by-dre-wireless-solo-headphone.jpg

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nē nu ir dažreiz forši, ja austiņas spēj ko vairāk par basu. Es būtu ieteicis Philips Citiscape Uptown, bet tur ir pa vidam skaļuma kontroles bīdeklis. Lieka detaļa, kas var radīt problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Tiešī šo filipsu biju uzvilcis. Godīgi sakot ļoti ērtas likās. Ļoti ērtas. Vienīgi nedabūju paklausīties

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Esmu ieverojis,ka ir dazas temas ,kas atkartojas biezak neka sievietem... un viena no tam ir:headphones...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Bet kas ir ar tām philips citiscape DOWNTOWN , viņas izskatās kompaktākas nekā UPTOWN

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nedomāju, ka būs būtiski kompaktākas. Austiņas nav sliktas, abi modeļi Philips ir izdevušies.

 

Ja gribi kompaktumu, tad jāskatās uz IEM.

Link to comment
Share on other sites

Pašam ir audio technica es700- vienkarsi idealas, bet diemzel krietni arpus budzeta, tapec iesaku sos variantus

Tepat LV

Philips up un downtown, creative aurvana live vai jvc s400.

No interneta

$55 jvc s500 vai audio technica ws33x, vai $82 ws55x.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Pirms kāda mēneša paklausījos tos UPTOWN - baigi patikās, BET - basu gan nebija diez ko daudz - gan jau ka ar EQ var pieregulēt līdz tīkamam līmenim.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

90% lētā gala tehnikai basi ir spēcīgi pārkruķīti. Varētu būt, ka liksies paviegli sākumā.

Link to comment
Share on other sites

Šodien paklausījos philips Oneil 

 

 http://farm7.staticflickr.com/6080/6095443225_fd9dbe92d9_o.jpg

 

Šādas. Gāju cauri sportlandam, nodomāju ka jāpamēģina. Tad nu basi bij tīkami!! Tur pie skaņas regulācijas pogām(uz austiņām) bij vēl viena poga, kuru nospiežot tad tik parādījās pareiza un tīra skaņa(viņa bij jātur), atlaižot pogu, skaņa atkal palika kā no mucas. Slēdzu klāt savam ipod nano 5th. Iespējams tā ir kaut kāda nesaderība ar IPODu, bet kopumā austiņas ļoti ērtas un skan arī forši.

Link to comment
Share on other sites

Pats esmu dzirdejis tadas philips. Prasta viduvejiba, nav tas cenas vertas. Visas manas ieprieksminetas austinas ir parakas.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu kaut Uptown un Downtown izmēģini! Ja gribi rule of thumb austiņu izvēlē, tad ielāgo, ka 95% austiņu, kam priekšā ir slavenību vārds būs vai nu absolūti sūdīgas vai labākajā gadījumā- sūdīgas par savu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Vaarna, es jau iepriekš nosaucu attiecīgos modeļus, palasi iepriekšējos postus.

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

 

 

RHS - sauc modeļus!


Izlasi viņa iepriekšejo postu.

 

tapec iesaku sos variantus Tepat LV Philips up un downtown, creative aurvana live vai jvc s400. No interneta $55 jvc s500 vai audio technica ws33x, vai $82 ws55x.
 
Link to comment
Share on other sites

Šodien paņēmu Sony MDR-XB400 =28ls, skan labi, sēž uz manas galvas ideāli, bass liels, skaļas, un tīra skaņa!!!

 

Mērīju Philips Cityscape uptown un downtown, skanēja daudz klusāk par sony un bass bij vājāks, makten vājāks. Uptown maksāja gandrīz 2x vairāk, par ko pabrīnījos, jo Sony skan labāk!!!

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, skaņa diezgan tīra! 

Pietam ļoti labi turas uz galvas(manas). Ērtākas bij UPTOWN, kā arī dārgākas, bet skaņa bija klusāka!

Link to comment
Share on other sites

Kas tās par muļķībām. Var tak uzgriezt skaņas avotu skaļāk lai būtu vienādi, jo jūtība katram modelim atšķiras.

Tas nu gan galīgi nav parametrs pēc kura būtu jāizdara izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Avots rokās man bija viens... Ļoti iespējams mans avots nespēja barot tās austiņas. Bet nu izvēlējos dotajā situācijā vislabākās MAN!

Link to comment
Share on other sites

Skaļumu griez uz 100 procentiem?

Link to comment
Share on other sites

:D nu tak protams... Izmēģināju visu, gan EQ, gan skaļumu, gan citus settingus kas varētu ietekmēt skaņas kvalitāti!

Link to comment
Share on other sites

Kas vispār bija avots. Man tādas aizdomas, ka Tev ir bojāta dzirde, jo pat uz telefoniem vai lētiem mp3 nekad nav nācies griezt uz maksimumu ar jebkādām austiņām.

Link to comment
Share on other sites

nano 5th?! un uz vietas esošie walkmani.  Bet nu, man patīk kad jūtu mūziku, patīk bass.  

 

P.S. aizvainot mani nevajag, jo katram ir piemērots savs labāks. Nenoliedzu ka ir austiņas virs manas cenu robežas, kas man daudz labāk patiktu. BET viņas ir VIRS līmeņa :)

Link to comment
Share on other sites

Ipodi un walkmani var pavilkt jebkuras parastas austinas.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Ipodi un walkmani var pavilkt jebkuras parastas austinas.
 

 

Kādas ir parastās austiņas?

Link to comment
Share on other sites

Tādas kuras ir domātas portatīvai lietošanai, nevis ortodinamiskās vai speciāli studio monitori un arī CIEM

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

jāpiekrīt RHS par to bojāto dzirdi, jo vairums ne in-ear skan uz telefona(Desire) ap 100dB, kas nav maz, in-ear praktiski visas virs 110db, ir diezgan modeļi, kas mierīgi 120dB un virs tiem un tas vairs nav smieklīgi dzirdei.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Virs 90dB ilgstoši nav smieklīgi dzirdei. Jautājums gan, kā izejas opamps tiek galā ar slodzi.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Es arī interesējos par ausīm līdz 50Ls. Pagaidām esmu klausījies Philips UPTOWN un DOWNTOWN turpat elkorā, taču varianti ir daudz vairāk. Kāds var pateikt kuros audio salonos uz vietas (vai vislabāk, paņemt mājas atstājot drošibas naudu) var paklausīties sekojošās ausis un varbūt kādam ir viedoklis par konkrētu modeli?

 

Grado - iGrado, SR60 un SR80

Sennheiser - HD555, HD419

Audio Technica - ATH-M30 un M50, interesē arī RHS ieteiktās ws33x un ws55x

JVC - S400 un S500

 

Klausos dažādu mūziku - džezu (pavisam agro un pāris vēlākos klasiķus), klasiku (no baroka līdz romantismam un bišķi no 20.gs) progresīvo, psihodelisko un klasisko roku, roots reggae (dub, ska) un vēl šo to.

 

Prasības austiņām - pieklājīgs bass, kur basģitāra vai čells skan sulīgi, taču nenomāc pārējos inštrumentus. skanīgi, bet ne kliedzoši vidi un skaidras augšas. Svarīgi ir arī lai vietās, kur skan gandrīz vai viss dzirdamais diapazons skaņa nesaietu putrā un varētu dzirdēt katru instrumentu atsevišķi. Līdz 50Ls diezin vai visas prasības tiks nodrošinātas, bet jo tuvāk tam, jo labāk. Svarīgi ir arī lai tās būtu ērtas. Lai var stundām klausīties bez ausu vai galvassāpēm.

 

Uptowns un downtowns elkorā no HTC skanēja labi. Uptownam ir ļoti laba skaņas izolācija un tās labi atskaņo balsi, taču downtowniem ir ērti spilventiņi un pilnīgāka (basīgāka?) skaņa.

 

Labākais pieejamais skaņas avots ir plašu atskaņotājs ar AT95E galvu - technics 7700 austiņu izeja. Diemžēl lielākā daļa mūzikas ir datorā ar iebūvēto karti un tālak iet uz Luxman LV-90 čipampa austiņu izeju. Otrs variants - no HTC desire cauri Technics SU-7700 uz austiņu izeju.

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Ja patika philipsi, tad nem droši.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es jau vienā topikā izteicu savas domas par Grado.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Uptowniem ļoti traucē tas bīdāmais skaļummērs. Turpat elkorā pabīdot šurpu turpu var dzirdēt statiku. Pret Downtowniem iebildumu nebija.

 

Negribu pirkt pirmo, kas patīk. Tāpēc arī jautāju par audiosaloniem. Tie 50Ls nestrādājošam skolniekam ir liels piķis, tāpēc gribu dabūt labāko par to cenu, klausoties daudz dažādas austiņas. :)

 

Ok tātad grado ir bezbasīgs, to svītroju. Kā ar Senn HD555? Īstā cena ir krietni virs budžeta, bet sludinājumos lietotas var dabūt par 40...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...