Jump to content

Bezvadu lādētājs


Recommended Posts

Gribu savai Lumiai 820 iepirkt wireless lādekli. Kāds vispār ir mēģinājis lietot šādus brīnumus? Ko varat teikt? 

Skatos ķīnieti...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Wireless-Qi-Power-Charger-Pad-for-LG-Nexus-4-Lumia-920-LTE-HTC-8X-Nokia-820-/360673967662?pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item53f9d7fe2ec55

 

Link to comment
Share on other sites

Lietoju oriģinālo.Tikai pozitīvi.Atnāc mājās,nomet trubu uz palikņa,lādējas,no rīta paņem uzlādētu.Par ķīnieti būtu jādomā kā minimums trīsreiz.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Kitai, brīžiem par Tevi jābrīnās. Tad Tu Lumia tirgo pa kosmosu, tagad pērc mēslainus Čainas lādētājus. Piekrāj un nopērc normālu brendotu lādekli, ja, protams, Tevi vispār uztrauc telefona dzīvotspēja. 

Link to comment
Share on other sites

Uztver to kā pilnmēnesi...

 

Bet ja nopietni ar ko čainas varētu būt sliktāks?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Iespējams esmu atpalicis no dzīves, bet man lētie lādekļi nevieš uzticību viena iemesla dēļ - neesmu pārliecināts, ka viņi dod ārā nepieciešamo špani. OK, var jau nomērīt, bet tas neizslēdz iespēju, ka vienā brīdī šim kaut kas aizies pa pieskari un neiedos tīru 220 ārā  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

neiedos tīru 220 ārā
Nav dzirdēts, ka kādam telefona baroklis ar ~5-9V būtu pēkšņi sācis 220V gāzt iekšā.
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tak pavisam nesen bij, neatceros gan precīzi kur - delfi/apollo/tvnet, portālā raksts, kur dāmietis nosists ar strāvu gramstoties gar mobīlo telefonu tā lādēšanas laikā. Nu, protams, ne jau bezvadu lādeklis :)

 

EDIT - reku - http://www.apollo.lv/zinas/gimene-apgalvo-ka-iphone-nogalinajis-vinu-meitu/576876

Un karaz Ķīnā, ta jau čainīzeru lādeklis.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

labiitis

 

 

Nav dzirdēts, ka kādam telefona baroklis ar ~5-9V būtu pēkšņi sācis 220V gāzt iekšā.

ķīniešu lētajiem un lētajiem pakaļdarinājumiem (apple,samsung utt) ir aizsardzība shēmās pilnīgā pakaļā vai vispār nav. A bezvadu protams uz spolītēm. Vispusējs šeit, bet tur ir visādas tehnoloģijas un paveidi.

ja gribi bezvada un negribi maksāt 60 Ls, tad vari skatītites Qi wireless charger, pirms tam skatoties vai ir īstais standarts (attiecīgi strādā ar L920, L820, nexus 4). Bet gadījumā 820 nevajadzēja speciālu vāciņu, lai varētu lādēt? Komplektā tāda nav?

Es nezinu, vai šitas strādā ar L820/920, bet nu ir super mazs priekš nexus 4 un izskatās labi. Cena ar nav tik traka.

Rekur tiko uzdūros pa lēto Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Komplekta aizmugurējais panelis derēs wireless chargerim.

P.S ņem vērā ka pat ar oriģinālo lādekli telefona aizmugure mazliet sakarst.Ar ķīnīzeri izkusīs  :shok:

Labots - arābs
Link to comment
Share on other sites

A kā ir ja lietoju aizsargpaneli? Lai uzlādētu būs jāņem nost?

Link to comment
Share on other sites

man jau liekas ka tieši par indukcijas tipa lādētājiem nav jāuztraucas par telefona nosvilināšanu un sliktiem kontaktiem, apšaubāmu vadu kvalitāti. Te tas brīnums vai nu lādēs vai nelādēs. Uzlādēšanas laiks gan droši vien būs stipri ilgāks kā parastajā gadījumā. Ja tam telefonam aizmugures vāciņš ir jau paredzēts šādai lādēšanai, tad ārējie vāciņi diez vai ietekmēs lādēšanu, tur jau daži milimetri, kaut gan vells viņu zina cik lielā attālumā tā indukcija šancē.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pamēģinājām... losis, dusmas uz sevi - kam man tādu sūdu vajadzēja. Pasūtu lādekli - uzlieku telefonu - nelādē. WTF, atklājas, ka vajag sūtīt speciālu aizmugures vāciņu telefonam, kurš atbalsta lādēšanu (viņam ir kontakti ar bateriju). Vēl tēriņi... Atnāk tas - lādē. Nedēļu viss padarbojās - vakar nevar saprast kādēļ mājā nav elektrības. Skatos izsists automāts. Hmm, kāpēc telefons pa nakti nav uzlādējies? Skatos, ka ''krutajam'' lādeklim vietām melnumi un smird pēc deguma... Iepirkāmies. Labi, ka telefonam 220V neiedeva.

Link to comment
Share on other sites

Ir 2 ķīniešu lādētāji. 1 darba, 1 mājās. Strādā bez problēmām jau pusgadu. Galaxy S4 lādē tik pat ātri, kā oriģinālais lādētājs ar vadu.

 

 

 

Skatos, ka ''krutajam'' lādeklim vietām melnumi un smird pēc deguma... Iepirkāmies. Labi, ka telefonam 220V neiedeva.

 

Lielisks stāsts. Tikai 99% lādekļi barojas no USB. Tad kas īsti tev nosvila ? lādeklis vai ķīniešu 220V/USB adapteris? Pēc tava apraksta - lādeklis.

 

Par to, ka telefonam varēja iedot iekšā 220V - vēl lieliskāks stāsts. Paturpinot - labi, ka neizdeva tādu EMP impulsu, ka 20km rādiusā visa tehnika nomirst vai ne?

Labots - LPC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ķīniešu lādētājiem kvalitāte ir tieši tāda pati, kā cena :). Ķīniešu USB/220V adapteri MAZUMĀ ir nopērkami par 30  centiem - kvalitāte arī ir attiecīga. Par pašu lādētāju gan vismaz es neredzu iemeslu sūdzēties, es savus iepirku par 23 USD/gab. - kalpo nevainojami - tikai 220/USB adapterus, kas nāca līdzi uzreiz izmetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Kā ir ar tiem ķīniešu lādēšanas plāceņiem (antenām), kurus liek iekšā telefonā? ir kaut kāda pieredze?

Link to comment
Share on other sites

kādreiz savam galaxy s3 bija ķīniešu QI paliktnis ar uztvērēju. nekāda vaina, tikai gaužām lēns.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Senssenos laikos viens čoms ielika iekš Galaxy S4 tās antenas plāksnes vai kā to sauc, un strādāja, bet nebija iespēja salīdzināt ar oriģinālu, vai ir kāda atšķirība.


 

 

tikai gaužām lēns

 

tā varētu būt lielākā problēma! 

Link to comment
Share on other sites

oriģinālā nekur nav. ebajā kaut kādi aizdomīgi lēti sūdi čupām. amazonā izskatās kaut cik normālāki.

Link to comment
Share on other sites

telefons S5 neo. Iekšā ir kontakti priekš wirelesa. it kā ir oriģinālais aizmugures vāciņš ar iebūvētu spoli, bet nopērkams nekur vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Galaxy Note 3 ar orģinālo Samsung bezvadu uzlādes aizmugures vāciņu strādāja ar orģinālo un lēto 5 dolāru ķīniešu bezvadu lādētāju.

 

Tikai ar Samsung orģinālo bija ātrāk, bet uz nakti liekot atšķirība nebija protams.

 

P.S. Šādi vāciņi ir daudziem S un Note sērijas telefoniem pieejami.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

eBay iepirku kaut kādu ķinīzeri par pāris vai padsmit dolāriem (gan to spoli priekš samsung galaxy S5, gan plāceni). Konektori zem vāciņa ir. Ieliekot spoli telefns kļūst nedaudz biezāks. Oriģinālais vāciņš pats par sevi laikam ir biezāks vai kā.

Par lādēšanas ātrumu grūti spriest. Ikdienā nelietoju jo:

- man kaut kā nepatīk, ka tas ķīniešu mēsls visu laiku stāv pie elektrības. Nav drošības sajūtas ka neaizsvilsies.

- lādējot telefons kļūst manāmi siltāks. Varbūt tas ir tādēļ, ka vēl pa vidu pāris mm man sanāk ādas maciņš.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Ķīniešu indukcijas plāceņiem attāluma/efektivitātes raksturlīknes ir ļoti sūdīgas - pat 2mm biezs maciņš var samazināt lādēšanas strāvu vairākas reizes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ir lietošanā Lumia 930. Iegādāts oriģinālais Qi lādētājs nokia dt-601. Ar pliku telefonu it kā strādā bez sūdzībām, bet ar vallet case principā nē.. Ja ļoti pedantiski nopozicionē telefonu uz lādekļa, tad var sanākt  kaut ko uzlādēt, bet lielākoties nē. Tizlākais bij tas, ka uzmet to telefonu virsū un acumirklī indikācijas diode sāk spīdēt un arī telefonā parāda, ka ir uzlāde. Pēc 10min - lampele mirgo un nekas nelādējas. Pamēģināju joka pēc pamainīt nokia orig pārveidotāju (1.3A) samainīt pret labu 2.5A puļķi- nekādu izmaiņu. Bez keisa iet. Keisa uzbūvē nekāda metāla nav, kas varētu traucēt. Ko nu? Meklēt citu (lasīt- jaudīgāku) paliktni? Bet visiem viņiem ir 5w output un ~75% efektivitāte. Ja nu vienīgi, kāds no ātrās uzlādes paliktņiem no samsung...

Link to comment
Share on other sites

Palasi, ko tavs Qi lādekļa manuālis saka par lādēšanu ar keisu. Bet domāju, ka nebūs aršana. Man samsungs, atkal, lādējot ar keisu diesgan sila.

Link to comment
Share on other sites

Manuālī nekas par keisu nav minēts, ja neskaita šo:

"Keep the area around the plate free. If there is something on the plate besides your phone, the phone

doesn't charge, and the white indicator light blinks quickly"

Eh vienkārši tam tūdam pietrūkst jauda, man liekas. Bāc, ko lai iesāk, ja gribas abus- gan qi, gan case?

 

Ja kas, speciāli pamēģināju bez keisa palādēt- tāpat diezgan stipri sakarsa tā pabūšana.. :nez:

Link to comment
Share on other sites

Ir S5 ar stock aizmugures vāciņā iebūvēto lādētāju + silikona apvalks + lētais ķīnas paliknis +  S5 stock lādētājs ar vadu = viss notiek. Tikai silst vairāk kā no vada lādējot. Arī neprecīzi noliekot (+/-1cm robežās) viss notiek.

Vakarā pamēģināšu palādēt bez apvalka, iespējams sils mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Silikona apvalks ir plāns, salīdzinot ar grāmatiņ- maciņu... Izskatās, ka man tomēr jāskatās uz dt-900. Tas ir lielāks un tam ir trīs spoles, nevis kā šim- viena. Varbūt tas ko dos. Arī darba spriegums ir 12v, kas varētu nodrošināt stabilāku uzlādes strāvu. galvenais, ka man uzlādes ātrums, pa lielam, neuztrauc, jo lādēju pa nakti. Bet, ja vajag pa ātro, tad piespraužu vadu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Iepirku savai lumiai oriģinālo Samsung fast chargeri. Beidzot viss skaisti. Pa roku galam nomet telefonu uz paliktņa un viss notiek. Uzlādē tikpat ātri kā ar vadu. Silst diezgan maz. Čotka! :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, ja kādam intereresē varu pārdot, jau kādu 1.5 gadu vienkārši mētājas atvilktnē.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Starpcitu, ja kādam intereresē varu pārdot, jau kādu 1.5 gadu vienkārši mētājas atvilktnē.
kurš modelis un pa cik? 
Link to comment
Share on other sites

Arī es varu notirgot savējo nokia oridžinal pa 10Eur; ja nelieto keisu, tad lādē bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Starpcitu, ja kādam intereresē varu pārdot, jau kādu 1.5 gadu vienkārši mētājas atvilktnē.

 

Tu par šo? :mrgreen: :mrgreen:

 

 

 

Nedēļu viss padarbojās - vakar nevar saprast kādēļ mājā nav elektrības. Skatos izsists automāts. Hmm, kāpēc telefons pa nakti nav uzlādējies? Skatos, ka ''krutajam'' lādeklim vietām melnumi un smird pēc deguma...
Link to comment
Share on other sites

Tur pie vainas tikai baroklis bija. ;) Nomainot viss ir kedā! Bet ja nav ticības, lai turpina pūt, kādreiz varbūt noderēs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...