Jump to content

Intel Core i5-4670K vs Intel Core i5-3570K


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Vajadzīgs kā manam datoram ātrs Intel Core i5 CPU, man ir Intel Core i5-3570K, tagad jau ir jaunāks Intel Core i5-4670K (Haswell), gribētu no jums uzzināt, kādas ir galvenās Core i5 (Ivy Bridge) un Core i5 (Haswell) atšķirības?

 

 

P.S.

Baidījos likt salīdzinājumu linkus, atnāks Mežavecis un "iekaustīs"

 

Link to comment
Share on other sites

Atšķirībā ir neliela ap 10% ātruma pieaugums, vairāk jāskatās uz cenu ja cenas ir vienādas vai līdzīgas tad jau protams ka i5 4670k, jaatcears arī to ka plates jaunajiem procesoriem būs nedaudz dārgākas.



 

 

man ir Intel Core i5-3570K, tagad jau ir jaunāks Intel Core i5-4670K (Haswell)
Tu gribi viņu apgreidot ?  Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Cenu atšķirību es jau ievēroju, tomēr mani interesē atšķirības, nevar būt ka tikai ar nelielu ātruma pieaugumu atšķiras procesori.

 

Vai ar jaunajiem Core i5 (Haswell) nav ka tie jau tiek pārdoti, bet visas kļūdas nav izlabotas, ir palikuši kaut kādi gļuki?

Link to comment
Share on other sites

Apgreids tur nesanāk nekāds labais jo tu iztērēsi vairāk naudas nekā iegūsi tolku no tā visa...

Link to comment
Share on other sites

Android1

Vispār nav saprotama autora vēlme iztērēt naudu par bezjēdzīgu apgreidu. Tev ar ivy i5 (turklāt ar K) ir pa īsu? Tad vajadzēja ņemt i7. Un pat ja ir pa īsu, tad liec lietā to K un nelielu daudzumu smadzeņu, lai uzdzītu to akmeni.

 

Autora vajadzības studijā (ar PC saistītas) un ko tu vispār, pie velna, gribi panākt???

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Ja neņemt vērā cenu, kurš ir pēc visiem parametriem būs labākais no Intel Core i5 Haswell / Ivy Bridge?

 

Es noteikti ņemtu tādu kā sev, Intel Core i5-3570K

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es noteikti ņemtu tādu kā sev, Intel Core i5-3570K
:D Kads tolks tev viņu ņemt ja tev jau viņš ir ??? 
Link to comment
Share on other sites

Šķiet, te tāds pcruksis ik pēc divām nedēļām paspīd ar jauniem jautājumiem, ko pirkt, ko nepirkt, un beigās nekas nenotiek. Mēģina pagarināt krānu, cenšoties mums iestāstīt, ka taisa apgreidus ik pēc mēneša? Vēl tak gribēja savu pc nobeigt ar magnētiem..

 

Internetos avotu par maz? Gāmingā IB vai Haswell, viens pīpis, Haswell lielākoties uzlabo IGP veiktspēju un pāris citas jaunas fīčas/optimizācijas, kas gāmingu neskar.

Labots - A.D.D.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja neņemt vērā cenu, kurš ir pēc visiem parametriem būs labākais no Intel Core i5 Haswell / Ivy Bridge?
+- vienādi ! 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pcruksis
(labots)
Vajadzīgs kā manam datoram ātrs Intel Core i5 CPU, man ir Intel Core i5-3570K,

 

 

............

+- vienādi !

===  

Īsi un kodolīgi.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Android1

 

 

Ja neņemt vērā cenu, kurš ir pēc visiem parametriem būs labākais no Intel Core i5 Haswell / Ivy Bridge?   Es noteikti ņemtu tādu kā sev, Intel Core i5-3570K
 

 

Tu pats sev atbildi or dafuq?

 

Īsāk sakot, tev vajadzētu iedot pa tāsi ar banānu uz kādu nedēļu, lai brīvajā laikā no spamošanas ir laiks apdomāt, ko tādu debīlu izdarīji. Trollis ibio matj.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Atšķirības ir arhitekturālas. Ja gribi zināt vairāk, anandtech ļoti detalizēti aprakstīja Haswell čipus. Haswell's ir interesants laptopos un citos mobilos aparātos, desktopā diezgan liels meh. IPC palielinās par 10% retos gadījumos. Vislielākais ieguvums ir smagos, nehomogēnos darbos- kompilēšana, kaķu bāzes utml. 

Haswell's arī dīkstāvē ēd mazāk elektrību un dinamiskāk lēkā pa frekvencēm.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Gar cpu negraabsties, labaak uzliec sisteemu uz laba SSD (piemeeram Intel 330) un savus HDD (x2) 500GBk Caviar Blac atstaj priekš pron

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vajadzīgs kā manam datoram ātrs Intel Core i5 CPU, man ir Intel Core i5-3570K, tagad jau ir jaunāks Intel Core i5-4670K (Haswell), gribētu no jums uzzināt, kādas ir galvenās Core i5 (Ivy Bridge) un Core i5 (Haswell) atšķirības?
 

Pati galvenā atšķirība ir tā, ka viņi nav savietojami ar vienu un to pašu mātesdēli.

Link to comment
Share on other sites

 

 

savus HDD (x2) 500GBk Caviar Blac atstaj priekš pron
 

kas tā par apsēstību ar hdd izmantojumu tikai pron? Neviens normāls geimeris nepirks lielāku ssd kā 240gb, kas atstāj labi ja ~180gb brīvus spēlēm. varbūt neesi informēts, bet mūsdienās tādā atmiņas daudzumā var sabāzt tikai pāris spēlītes. Nemaz nerunājot par kādām filmām, tām vietas vispār nepietiks. Nevajag sludināt muļķības

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispaar autoram ir i5-3570K bet uzvedas it kaa vinjam buutu i5-3570. Tak proci var uzdziit, plus kaa jau mineja biedrs rememberme, pielikt ssd un sisteema lidos.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Spēles uz SSD arī nav īsti jātur. Un piemēram man visa sistēma ar spēlēm ļoti labi ietilptu 160gb. 

Link to comment
Share on other sites

Viss vairāk atškirīgs no windowsa, jaunākaiem ir jauns atmiņas menedžments, protams versijas ar lielāko skaitli skaitās labākas.

Pēc manām domām internetam daudz nevajag lai to lasu, bet spēles un video redaktorprogrammas gan noēdīs processoru.

Protams jānogaida lai iznāk jaunā paaudze, kamēr atlidos lidz mums citur neizpirktie ,

pa lēto dabūt tikai no privātiem, sludinājums pie pieturas rakstīts 3 ghz un 2 gb atmiņu lēti viena kodola processori.

Link to comment
Share on other sites

pcruksis
(labots)

Man sistēmai pietiktu ar 2x mazāku Intel - 60GB SSD , tie mazliet atšķiras ar ātrumiem un vēl ar kaut kādām figņām, cenas starpība 30,24.Ls (dateksā) ...

 

(120GB) - SandForce, SATAIII, 120GB, 2.5", 550 MB/s, 500 MB/s

(60GB) - Intel, SATAIII, 60GB, 2.5", 550 MB/s, 475 MB/s

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...