Jump to content

Vēlos printēt tikai melnu Epson S22


skumsts
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Kā Epson S22 var uzstādīt, ka printeris printē tikai melnbaltu? 
Nopirku S22. Pāris lapas izprintēju, bet tad beidzās tinte. Tā kā krāsainu attēlu man printēt nevajag, tad nopirku melnbalto kārtridžu T1281 un nomainīju, bet ikreiz, kā mēģinu kaut ko izprintēt, man rāda, ka tintes līmnis krāsainajos kārtridžos (T122, T1283, T1284) ir zems, Un neļauj neko printēt. Printera iestatījumos pie drukāšanas opcijām ieķesēju pelēktoņus, bet tik un tā ik reiz kad printēju man uzmetas logs, lai nomainu kasetni. Ir kāda iespēja, printēt tikai melnu krāsu nepērkot krāsainās kastenes?

Izmēģināju arī epson mājaslapā piedāvāto risinājumu, bet tas nepalīdz un man atvērtajos Printing Preferences logos ir pavisam cits izvietojums.

http://www.epson.co.uk/gb/en/viewcon/corporatesite/products/mainunits/faq/3836/1409

 

Varbūt ir kāda programma vai kaut kāds cits nieks, kas var atrisināt manas problēmas?

 

Un ja neko darīt lietas labā nevar, tad ebay'ā ir droši pirkt kārtridžus, jo tur pat 4x lētāk sanāk pirkt, nekā veikalā?

 

http://www.ebay.com/itm/4-COMPATIBLE-INK-CARTRIDGES-REPLACE-EPSON-T1281-T1285-/140601225534?pt=UK_CamerasPhoto_Printing_PrinterInkCatridges_JN&hash=item20bc7c713e

 

Link to comment
Share on other sites

šim modelim atslēgt cmy nevarēsi, tas ir iespējams tikai atsevišķiem eksemplāriem, kuriem tintes kārtridžs ar drukas galvu vienā blokā

Link to comment
Share on other sites

Par tām eBay kārtridžām es arī gribētu zināt, vai viņas ir droši prikt. 

Link to comment
Share on other sites

Tik traki? Vecajam HP es izmantoju neoriģinālās kārtridžas.

Labots - KBoy
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...