Jump to content

USB draiveris ir, bet nestrādā


Rubenis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Problēma ar USB draiveri uz Biostar K8M800-M7A mātesplates, AMS Sempron 2600+ procesors.

 

Uzstādīju Windows 7 32bit Professional.

 

Saliku visus draiverus - čipsetam, videokartei.

 

Device manager parādās visu USB draiveri, bet tie nestrādā - pieliekot flešku nekādas reakcijas nav, pievienojot telefonu ar vadu telefons sāk lādēties, bet neuzrādās My computer.

 

Ražotāja mājaslapā ir draiveri, bet tikai 2000/XP Windows. Esmu mēģinājis uzstādīt, kad USB neiet, bet nestrādā - uzrāda, ka nav atrasta ierīce.

 

http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=209#dl

 

Domāju, ka varbūt esmu nepareizi pin savienojis uz mātesplates, jo kompis likts teju no nulles.

 

http://www.manualslib.com/manual/391198/Biostar-K8m800-M7a.html?page=14#manual

 

 

Kāds varētu paskaidrot kā pin būtu jābūt savienotiem??

 

Link to comment
Share on other sites

nu taču apskaties via mājaslapā aktuālākos draiverus priekš tā čipseta

ja būtu nepareizi pievienojis, tad tev tas telefons visdrīzāk pateiktu paukš

Link to comment
Share on other sites

Bet aizmugurējos skatījies?

 

 

 

Domāju, ka varbūt esmu nepareizi pin savienojis uz mātesplates
Tev vecs lētais noname keiss ar 4 atsevišķiem vadiņiem priekš priekšējās USB ligzdas?
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Bet aizmugurējos skatījies?

 

Skatījos gan priekšējos, gan aizmugurējos. Priekšējos 2 nekāda dzīvība, tiem, kas uz mātesplates ir dzīvība, bet nav rezultāta.

 

Nē, man nāk 9 štekeru vads priekšējiem portiem (kuru nepareizi nevar iespraust) un divās vietās uz mātesplates 3 pin, kurus var savienot 1+2, 2+3 vai atstāt brīvus.

 

Manā pirmajā postā ir manuāļa lapa ar shēmu.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju, ka varbūt esmu nepareizi pin savienojis uz mātesplates

 

man nāk 9 štekeru vads priekšējiem portiem (kuru nepareizi nevar iespraust

Kāpēc jaut. bija tāds?

Mātene tev veca tāda, kas zin, kas tev ar tiem USB noticis. Pamēģini kādu Ubuntu, Mint vai no Hirens Mini Xp palaid. No CD/DVD iebūtojies, paskaties tad.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc jaut. bija tāds? Mātene tev veca tāda, kas zin, kas tev ar tiem USB noticis. Pamēģini kādu Ubuntu, Mint vai no Hirens Mini Xp palaid. No CD/DVD iebūtojies, paskaties tad.

 

Ok, tikšu tam datoram klāt, tad pačekošu. Katru dienu netieku, jo neatrodas manās mājās.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tev win 7 neobligātajos updeitos nepiedāvā draiverīšus.......? Gan jau kaut kas nav pareizi salikts,šādai mātesplatei vispār nevajag uz win 7 neko likt,ja gadījumā kas,tad var mēģināt vistas draiverus,pārmet citu sistēmu un tad paskaties.....

Labots - baltrim
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tad tev win 7 neobligātajos updeitos nepiedāvā draiverīšus.......? Gan jau kaut kas nav pareizi salikts,šādai mātesplatei vispār nevajag uz win 7 neko likt,ja gadījumā kas,tad var mēģināt vistas draiverus,pārmet citu sistēmu un tad paskaties.....

 

Es pat Vistas draiverus nevaru šai platei atrast. Biostar ir slinks ražotājs. 

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau būtu jābrīnās, ja šitam muzeja eksponātam būtu W7 draiveri (kad to ražoja, W7 pat Geitsam vēl sapņos nerādījās).

Un jā - kādi vēl USB draiveri? Ja čipseta draiveris ir (un Vistas, kas gan jau der arī W7, ir mājaslapā), tad visam jānotiek. Gan jau problēma citur, piemēram sačakarētā MB.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu vispār jau būtu jābrīnās, ja šitam muzeja eksponātam būtu W7 draiveri (kad to ražoja, W7 pat Geitsam vēl sapņos nerādījās). Un jā - kādi vēl USB draiveri? Ja čipseta draiveris ir (un Vistas, kas gan jau der arī W7, ir mājaslapā), tad visam jānotiek. Gan jau problēma citur, piemēram sačakarētā MB.

 

Es jau skatījos, ka visi USB draiveri ir, bet neiet. Vienīgais, ka tiešām USB nočakarējies un neiet - visādi citādi plate laba - gan IDE, gan SATA porti strādā.

 

Laikam jāiepērk šis

 

http://www.ebay.com/itm/5-Port-VIA-USB-2-0-High-Speed-480-Mbps-4-1-Adapter-PCI-HUB-Card-Controller-/370793064742?pt=US_USB_Cables_Hubs_Adapters&hash=item5654fd2926

Link to comment
Share on other sites

 Nu vēl jau var izmēģināt standarta variantu - nones visu, kas zem USB controllers un restartē kasti. Viss automātiski saliksies atpakaļ. Sačakarēta draivera gadījumā parasti palīdz. Bet te tomēr, šķiet cita problēma. Kas notiek, ja piešķiļ kādu Live Linux ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viss automātiski saliksies atpakaļ. Sačakarēta draivera gadījumā parasti palīdz. Bet te tomēr, šķiet cita problēma. Kas notiek, ja piešķiļ kādu Live Linux ?

 

Mēģināts - efekta nekāda. Neesmu ticis pie datora tagad, jo stāv pie krustbērna mājās. Būs iespēja, tad apskatīšos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es pat Vistas draiverus nevaru šai platei atrast. Biostar ir slinks ražotājs.

 

lol, tu vismaz nojaut, kurā gadā tā plate ir ražota?

Link to comment
Share on other sites

@@nnoname, kāda starpība? man ir vēl vecāka plate.. 2004. gada.. un win7 viss darbojas prima.. draiverus var atrast arī pie čipseta ražotāja un pārējo iekārtu ražotāju mājaslapās. Tiesa.. usb2.0. nekādi ārpasaules draiveri atsevišķi nav vajadzīgi. Tas pats ar čipseta draiveri.

Link to comment
Share on other sites

komentārs bija par autora tekstu, skaidrs ka draiverus var atrast, bet ne jau ražotāja lapā soketam, kurš bija aktuāls starp 2003 un 2006 gadu

Link to comment
Share on other sites

 

 

lol, tu vismaz nojaut, kurā gadā tā plate ir ražota?

 

Es saprotu, bet kādēļ citiem ražotājiem ap to gadu ir pieejami draiveri, ir atbalstīto CPU saraksts un ir atbalstīto RAM saraksts.

Link to comment
Share on other sites

kuru, šo vai?



 

 

kādēļ citiem ražotājiem ap to gadu ir pieejami draiveri, ir atbalstīto CPU saraksts un ir atbalstīto RAM saraksts.

 

ne visai saprotu tavu čīkstēšanu, tev ir problēmas ar usb vai nevari atrast strādājošu cpu un ramu tai platei? ja reiz ar live cd tie porti nestrādā, tad ir diezgan skaidrs, ka usb kontrolieris vai pat tilts ir atliecies, paņem tepat forumā pci kontrolieri par pāris latiem un problem solved

Link to comment
Share on other sites

(labots)
ne visai saprotu tavu čīkstēšanu, tev ir problēmas ar usb vai nevari atrast strādājošu cpu un ramu tai platei?

 

Ar RAM jau tai paltei ņēmos, čakarējos, vienalga 2Gb neizspiedu, paliku pie 1,5 Gb operatīvās.

 

Tikšu klāt kompim un ar live CD notestēšu.

 

PCI kontrolieris jau ir pasūtīts, noderēs jebkurā gadījumā.

 

Paldies visiem par padomiem!

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...