Jump to content

Konvertēt no CD uz ISO


sunaprieks
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Palīdziet lūdzu atrast risinājumu. Iegādājos ierīci un tai nāk klāt programmiņa uz CD. Bēda tāda, ka manam kompim nav CD lasītājs. Kā lai uzinstalēju programmu? Doma ir visu CD saturu konvertēt uz ISO imige citā datorā un tad ar zibatmiņas palīdzību instalēt manā. Pasakiet, varbūt ir vēl kāds risinājums bez ISO. Un pats galvenais, iesakiet lūdzu kādu normālu bezmaksas programmiņu vai triālu, kur strādā bez gļukiem un ir laba atzīta lietošanai. Man ir Windows 7

 

Paldies :)

Link to comment
Share on other sites

sunaprieks

Nav, gan ... vismaz es nekur neatradu, ka var onlinā lejuplādēt 

 

Te links uz ražotāja majaslapu un programmu

 

http://www.steinberg.net/en/products/cubase/start.html



O ... Daemon Tools Lite ... laba doma. Es domāju, ka ar to var tik atvērt. Uz mana kompa tāds stāv priekš tā lai palaistu ISO. Bet ja ar to var konvertēt no CD uz ISO tad paldies :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Doma ir visu CD saturu konvertēt uz ISO imige citā datorā un tad ar zibatmiņas palīdzību instalēt manā

Ko tu tur ņemies. Ja jau ir cits dators pieejams ar CD lasītāju, iekopē pa tiešo zibatmiņā to draiveri vai pat visu diska saturu. Nekādus ISO nav jātaisa.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

sunaprieks

 

 

Doma ir visu CD saturu konvertēt uz ISO imige citā datorā un tad ar zibatmiņas palīdzību instalēt manā Ko tu tur ņemies. Ja jau ir cits dators pieejams ar CD lasītāju, iekopē pa tiešo zibatmiņā to draiveri vai pat visu diska saturu. Nekādus ISO nav jātaisa.

 

nu jā, it kā es arī tā iedomājos, bet kaut kā nedrošība, ka viss tādā veidā ies kā vajag. Plus ISO tomēr ir kā backups. Ja nu kas, ne vienmēr tikšu pie datora kam CD lasītājs. Bet OK, paldies ... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaut kā nedrošība, ka viss tādā veidā ies kā vajag
Pofig kāda šķirba no kurienes tu instalēsi. Kaut pa tīklu no citā datorā nošārota diska.
Link to comment
Share on other sites

sunaprieks

 

 

Kaut pa tīklu no citā datorā nošārota diska

 

Nu, ja, būs tā arī p vienkāršo jāpamēģina ... plds 

Link to comment
Share on other sites

Imdisk virtual disc driver

ši programma atļauj uzstādit floppy, cd/dvd drive, hdd virtuāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Vai kāds zin kā pārkopēt (tiešā kopija) CD ar CD textu?

Nopirku jauno Coldplay CD un pāris dienās kāds jau tā pacenties saskrāpēt :x ka mājās uz CDP vairs nespēlē normāli pirmās 3 dziesmas... :(

 

Pārkopēt māku... ar CDBurnerXP, bet diemžēl nekopējās CD texts... :(

Link to comment
Share on other sites

Paņem CloneCD un viss, vai Nero ir funkcija Copy Disk, vai ar WinISO no ņem image un tad to image mauc diskā.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Mēģinu tagad ar CloneCD...


Sanāca!  :thumbsup:   :good:

Tikai kā lai tagad tieku vaļā no tās trial versijas? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...