Jump to content

Bezvadu austiņas


Girts_Pirts
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tātad vēlos iegādāties wireless ausis standarta lietotājam (neesmu nekāds audiofils) mājas vajadzībām priekš kādas filmas, kādas dziesmas un kādas Playstation 3 spēles..

 

Un pagaidām esmu atradis šos 2vus variantus, starp kuriem nevaru izvēlēties, tāpēc vēršos pie Jums pēc padoma--> kurš labāks?

 

http://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/philips_shc8535

 

vai

 

http://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/sony_mdrrf855rk

 

 

Varbūt varat ieteikt ko labāku?

 

Cena līdz ~ 50 Ls...

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāpēc tieši bezvadu ? Kādi argumenti par ?

 

Es nosaukšu savus pret:

1)Salīdzinoši maza izvēle, attiecībā pret vadu austiņām

2)Iegūsi ne to labāko, jo uz tavu budžetu sanāk kaut kas skanoši labāks

3)Lādēšana, kādreiz svarīgā nakts mačā var rasties nepatīkama situācija

4)Laikietilpīgāka pārslēgšanas starp PC, TV PS3. Jāslēdz dock barošana, signāla vads, tad jāpārvieto dock un austiņas.

 

Daudz labākas būs šīs http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/headphones/bdpxcj.html šis arī būs labākas http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/headphones/beedle.html

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts
(labots)

Argumenti "PAR" ir tādi paši kāpēc Tev kabatā ir mobilais telefons.

 

Tu tak ar negribētu, ka Tev, piemēram, nāktos pa telefonu runāt tikai vienā un ierobežotā rādiusā (kā tas ir vecajiem parastajiem telefoniem ar vadu), tāpēc Tev ir mobilais kabatā, lai par tādām lietām, ka ierobežots attālums neuztrauktos.

 

Bezvadu ausis tikai un vienīgi ērtuma dēļ saistībā ar attālumu.

 

Jo tā kā negribās pie TV sēdēt no 2-3 m attāluma, kad praktiski purns iebāzts ekrānā.

 

Un pietam-būtu vads, kas šādā scenārijā maisītos pa kājām gan man, gan pārējiem.

Labots - Girts_Pirts
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nu tu salīdzini nesalīdzināmus attālumus :D Cik tālu var bezvadu austiņas un cik tālu mobilais telefons. 

 

 

 

Jo tā kā negribās pie TV sēdēt no 2-3 m attāluma, kad praktiski purns iebāzts ekrānā.

 

 

Tādiem nolūkiem ir austiņu pagarinātāji, ko vari izmantot pie TV, bet bez tā austiņas būs ar normālu vada garumu, lai lietotu pie datora vai ar telefonu ārpus mājas. Jebkurā gadījumā man ir aizdomas, ka pieslēdzot pie TV austiņas, tur būs tāds mūzikas skanējums, ok Ugunsgrēku skatoties to tā nevarēs just :D

 

Vairāk necentīšos pārliecināt, bet atceries, ka pēc tam boot.lv netaisi tēmu ar savu sāpi, ka kaimiņam austiņas pa to pašu naudu skanēs muzikāli daudz labāk.

 

No šīm ņem ar labāku baterijas ietilpību un vizuāli kuras liekas vairāk ok, jo pēc citiem tehniskajiem parametriem baigi kraso atšķirību neredzu,  abas ir arī slēgtās.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

paldies par atbildi.. :music:

 

bet nākamais jautājums @Kaspars12--> tā skaņas/skanējuma kvalitātes atšķirība ir radikāla starp wired un wireless ausīm? (protams, runājam par ausīm vienā cenu grupā)

 

jo, ja šī atšķirība ir manāma, bet ne kā diena pret nakti, tad nu camon--> pāris "skaistāku pīkstienu" dēļ būtu stulbi izvēlēties vadu, kas maisās pa kājām. 

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

Lietoju tās SONY. Esmu apmierināts. Kad izpakosi, neliec uzreiz lādēt baterijas, viņas jau no rūpnīcas ir labi uzlādētas, man iet jau 4'to filmu.

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

saprotu, ka kopumā esi apmierināts, bet vari, lūdzu, detalizētāk aprakstīt savu līdzšinējo pieredzi ar viņām? kādi plusi/mīnusi? skanējums kāds? izteiktas augstās/zemās frekvences? :)

Link to comment
Share on other sites

Viens Ss ir ielicis lietotas bezvadu par 20ls.

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

Jā, ar nolūku nekomentēju "skanējuma kvalitāti" - jo, katram tās ausis un vēlmes ir dažādas. Es to skanējumu nosauktu par "sabalansētu" un "nesamocītu". Konstrukcija - manuprāt ērta, sēž uz ausīm un galvas labi, skaļuma noteikti pietiek, manā mājā velk pat 80m ārā uz ielas. Es viņas lietoju lai skatītos filmas, un ja filmā ir pilnīgs, bet pilnīgs klusums - tad austiņas laikam apjūk un meklē kur palika skaņa - dzirdami tādi kā klusi "zumm, trumm, zumm" bet tikko filmā sākas skaņa - tā pazūd. Mūzikas starplaikos tā nebija. Iespējams, ka tas bija konkrētai filmai (RIP's) gļuki ar pārdzīšanu vai skaņas downmix, nezinu. Jā, nekāda aizture vai buferēšana nav - filmai sinhronizācija nenojūk. 

Lietojis esmu jau 9h ar uzlādi no kastes, pagaidām indikators lādēt neprasa. ELKOR noteikti ka var šīs austiņas paklausīties - kā skan. Lielajā uz Brīvības es viņas redzēju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...